سه شنبه، 28 شهريور ماه، 1396
سبد خرید
تبلیغات
درج نیازمندی رایگان
دسترسی سریع
منوی اصلی

محل تبلیغ شما

مراکز کودکان ناشنوا و نیمه شنوا در کشور راه اندازی شد

تهران- ایرنا- رئیس سازمان بهزیستی کشور از راه اندازی مراکز غیر دولتی کودکان ناشنوا و نیمه شنوا در استانهای سراسر کشور خبر داد.


لازمه جلوگیری ازمصیبت اجتماعی اجرای اصلاحات نظام بازنشستگی است

تهران - ایرنا- معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه با بیان این که بسیاری از کشورها اکنون با بحران صندوق های بازنشستگی مواجه اند گفت: لازمه پیشگیری از مصیبت اجتماعی درکشور نیازمند اجرای اصلاحات در نظام بازنشستگی است.


اختصاص 790 میلیارد ریال برای درمان معتادان کشور

شهرکرد- ایرنا- معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت های ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: 790 میلیارد ریال اعتبار در سال جاری برای درمان معتادان کشور به بیمه سلامت اختصاص پیدا کرد.


تنها 10 درصد معابرعمومی اسدآباد برای تردد معلولان مناسب است

اسدآباد - ایرنا - معاون فرمانداراسدآباد با اشاره به اینکه تنها 10 درصد از اماکن و معابر شهری اسدآباد برای تردد معلولان مناسب است، خواستار تسریع در اجرای طرح مناسب سازی شد.


غربالگری سلامت افراد 5 تا 18 سال در سراسر کشور

تهران-ایرنا- مدیر کل دفتر سلامت خانواده، جمعیت و مدارس وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی از اجرای نظام مراقبت سلامت و غربالگری گروه سنی 5 تا 18 سال شامل دانش آموز و غیر دانش آموز خبر داد.


روند نصب تجهیزات بیمارستان آیت الله بروجردی تسریع یابد

بروجرد - ایرنا - معاون وزیربهداشت، درمان وعلوم پزشکی با اشاره به اینکه بهره برداری ازبیمارستان آیت الله بروجردی درمراحل پایانی است، گفت: باید درروند نصب تجهیزات مورد نیازاین بیمارستان تسریع شود.


تجهیزات مدرن وهتلینگ جدید دربیمارستان آیت الله بروجردی نصب شده است

بروجرد - ایرنا - معاونت درمان وزیربهداشت، درمان وعلوم پزشکی با اشاره به اینکه باید در روند تحویل بیمارستان آیت الله بروجردی تسریع شود، گفت: تجهیزاتی مدرن وهتلینگ جدید در بیمارستان آیت الله بروجردی نصب شده است.


100هزار بسته نمک خوراکی غیر بهداشتی در پاکدشت کشف و معدوم شد

تهران - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت از کشف و معدوم سازی بیش از 100 هزار بسته نمک خوراکی غیر بهداشتی در این شهرستان خبر داد.


58درصد آب استخرهای قزوین از نظر کدورت وضعیت مناسبی ندارند

قزوین-ایرنا-مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت قزوین کدورت بالای آب را یکی از مهم ترین مشکلات استخرهای شنا در کشور عنوان کرد و گفت: در نمونه برداری های صورت گرفته، 58 درصد آب استخرهای شنای استان از نظر کدورت وضعیت مناسبی ندارند.


بالگرد اورژانس هوایی در گلستان مستقر می شود

گرگان - ایرنا - کارشناسان اعزامی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از زمین در نظر گرفته شده از سوی علوم پزشکی گلستان برای استقرار بالگرد اورژانس هوایی بازدید کردند.


رئیس بهداشت گناوه: والدین به تغذیه دانش آموزان اهمیت دهند

گناوه-ایرنا- رئیس شبکه بهداشت ودرمان گناوه گفت: همه خانواده ها باید به نیاز های تغذیه ای فرزندان خود در سنین مدرسه که در سلامتی و فراگیری هرچه بهتر آنان نقش ایفا می کند، اهمیت ویزه ای قایل شوند.


بدون استفاده از تجارب جهانی نمی‌توان صندوق‌ها را اصلاح کرد

تهران - ایرنا - مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: برای برون رفت از چالش های موجود با توجه به نظام فعلی بازنشستگی درکشور باید از تجارب بین المللی و توجه ویژه به موفقیت های کشورهای پیشرو در اصلاح نظام بازنشستگی توسط دولت و مجلس شورای اسلامی بهره گیریم.


میزگرد ایرنا/ اصلاح سبک زندگی؛ بهترین روش پیشگیری از دیابت

سمنان- ایرنا- در روند تغییر شکل زندگی بر بستر رشد فناوری ها، ابتلا به بیماری‌های غیرواگیر به ویژه دیابت نیز رشد فزاینده داشته و به جریان خزنده آسیب‌زننده به سلامت مردم تبدیل شده، به‌عقیده کارشناسان آگاهی‌بخشی برای اصلاح سبک زندگی بهترین راهکار پیشگیرانه برای بهبود سلامت جامعه است.


اصلاح سبک زندگی؛ بهترین پیشگیری از دیابت

سمنان- ایرنا- در روند تغییر شکل زندگی مردم بر بستر رشد فناوری ها در دوره کنونی، بیماری‌های غیرواگیر به ویژه دیابت نیز رشد فزاینده داشته و به جریان خزنده آسیب‌زننده به سلامت مردم تبدیل شده، به‌عقیده کارشناسان آگاهی‌بخشی برای اصلاح سبک زندگی مردم بهترین راهکار پیشگیرانه برای بهبود سلامت جامعه است.


اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشدعلوم پزشکی تاجمعه

تهران - ایرنا - رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی، علت تاخیر در اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی را اعلام کرد و گفت: نتایج این آزمون تا جمعه آخر شهریور اعلام می شود.


شمار ژاپنی های 90 سال به بالا از 2 میلیون نفر گذشت

پکن- ایرنا - وزارت امور داخلی ژاپن در گزارشی اعلام کرد شمار ژاپنی های 90 سال به بالا برای نخستین بار از زمان ثبت داده های مربوطه در سال 1980، از دو میلیون نفر فراتر رفته است.


اعضای شورای شهر بجنورد از دغدغه و اولویت های این شهر می گویند

بجنورد- ایرنا- مشکلات ترافیکی، بالا بودن جمعیت حاشیه نشین و نبود درآمد پایدار از مشکلات اساسی و مهم در بجنورد است که اعضای شواری این شهر بر حل آن در این دوره تاکید دارند.


ضرورت آشنایی مردم با خدمات فوریت های اجتماعی

تهران - ایرنا - رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به گستردگی آسیب های اجتماعی و بیماری های روان در همه جوامع لازم است که آگاهی های مردم نسبت به خدمات فوریت های اجتماعی با شماره 123 افزایش یابد.


پیشگیری از آسیب های اجتماعی در اولویت قرار دارد/بیش از 11 میلیون نفر در وضعیت نامناسبی در اطراف شهرهای بزرگ زندگی می کنند

تهران - ایرنا - معاون اول رییس جمهوری با تاکید بر این که پیشگیری در زمینه آسیب های اجتماعی وظیفه اصلی دولت است که در اولویت قرار دارد ، گفت: در حال حاضر بیش از 11 میلیون نفر در وضعیت نامناسبی به عنوان حاشیه نشین در اطراف شهرهای بزرگ زندگی می کنند.


ربیعی: محو فقر مطلق در دستور کار دولت است

تهران - ایرنا - وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت: محو فقر شدید و کنترل فقر مطلق در دستور کار دولت قرار گرفته است.


تبلیغات
حمایت از کودکان سرطانی
تصاویر
آمار
reload

تلگرام موژ


پاسخنامه تشریحی ارشد 92 ززولی