پنجشنبه، 30 فروردين ماه، 1397
سبد خرید
سوال هفته

کدام یک از روش‌های پیشنهادی برای افزایش NPSH موجود در پمپ‌ها محسوب نمی‌شود؟

تحت فشار قرار دادن منبع مکش
افزایش سرعت سیال در ورودی پمپ
کاهش تلفات در لوله مکش
منبع تغذیه بالاتر از پمپ و تحت فشار

[ ورود ] و یا [ ثبت نام ]
سوال 200 امتیازی
آمار شرکت کنندگان
‍‍پاسخ سوالات قبلی

تلگرام موژ

مدیریت مصرف نیاز آب بخش های مختلف را جبران می کند

اهواز-ایرنا-وزیر نیرو ‌گفت: توان این را داریم که با روش های درست تر مصرف آب ، با ذخیره آبی موجود ، به نیازهای بخش های مختلف شرب، کشاورزی و صنعت، پاسخ بدهیم.


اهدای عضو بیمار آران و بیدگلی به یک نفر زندگی دوباره بخشید

کاشان- ایرنا- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان گفت: یک بیمار مرگ مغزی از اهالی آران و بیدگل با اهدای عضو خود به یک بیمار نیازمند زندگی دوباره بخشید و چندین بیمار دیگر را از رنج معلولیت نجات داد.


فرماندار خوسف از بیمارستان مرخص شد

بیرجند - ایرنا - فرماندار خوسف که امروز (پنجشنبه) حین افتتاح طرح دچار ناراحتی جسمی شده بود، پس از چند ساعت بستری در بیمارستان رازی بیرجند مرخص شد.


سفارتخانه های ایران برای همدان 2018 فعال می شوند

همدان- ایرنا- نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: طبق رایزنی های صورت گرفته، سفارتخانه ها و کنسولگری های ایران در کشورهای آسیاسی برای بازتاب رویداد همدان 2018 فعال می شوند.


همدان در حوزه سلامت در سطح ملی خدمات می دهد

همدان- ایرنا- استاندار همدان گفت: این استان در حوزه بهداشت و درمان به جایگاهی دست یافته است که به هموطنان دیگر مناطق کشور خدمات ارائه می دهد.


برخورد تاکسی با تریلر در اندیمشک 6 کشته بر جای گذاشت

اندیمشک - ایرنا - حادثه تصادف بین یکدستگاه تاکسی و تریلر در جاده قدیم اندیمشک - خرم آباد موجب مرگ 6 نفر و مصدوم شدن یک نفر شد.


مردم باید با مسئولیت‌شان در بحث سلامت آشنا شوند

کاشان- ایرنا- فرماندار اردستان گفت: بسیاری از افراد به مسئولیت هایشان در مورد حفظ سلامتی خود آگاهی لازم را ندارند که باید در جهت ارتقای آگاهی مردم برنامه های آموزشی به ویژه برای مادران در این شهرستان اجرا شود.


60 طرح بهداشتی در همدان بهره برداری می شود

همدان- ایرنا- مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: همزمان با هفته سلامت 60 طرح بهداشتی در این استان بهره برداری می شود.


جامعه پزشکی همدان زیرمیزی نمی پذیرد

همدان - ایرنا - رئیس سازمان نظام پزشکی همدان اظهارکرد: جامعه پزشکی این استان را افرادی پاکدست، توانمند و صادق تشکیل داده است و در همدان پدیده ای تحت عنوان دریافت زیر میزی از بیماران نداریم.


عمل دیسک گردن با موفقیت در مشگین شهر انجام شد

اردبیل - ایرنا - برای نخستین بار عمل جراحی دیسک گردن با موفقیت در بیمارستان حضرت ولیعصر (عج) شهرستان مشگین شهر انجام شد.


نابرابری های سلامت در استان ها شناسایی می شود

اردبیل - ایرنا - قائم مقام معاونت اجتماعی و مدیرکل مولفه های اجتماعی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی گفت: نابرابری های سلامت در استان های کشور شناسایی شده و برای رفع آنها برنامه ریزی می شود.


وضعیت سلامت آب شرب گیلان خوب است

رشت - ایرنا - استاندار گیلان با اشاره به اهمیت آب شرب مصرفی مردم در سلامت آنان گفت: بر اساس گزارش های دقیق فنی و آزمایش های انجام شده، وضعیت سلامت آب شرب در این استان بسیار خوب است.


نظام خدمات اجتماعی کارآمد سرمایه ای ارزشی است

اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: نظام خدمات اجتماعی کارامد و اثربخش سرمایه ارزشی جامعه است و سازمان بهزیستی در این حوزه کارنامه درخشانی دارد.


ساماندهی پیش روندگی جمعیت سالمندی گیلان نیازمند برنامه است

رشت - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان گفت: استان به سرعت به سمت سالمندی پیش می رود و رقم 13 درصد از جمعیت سالمندی در گیلان که بالاتر از میزان کشوری است، تهدید محسوب می شود و باید از اکنون به فکر آن باشیم.


اولین کانون سلامت محله گیلان در رشت افتتاح شد

رشت - ایرنا - اولین کانون سلامت محله استان گیلان روز پنجشنبه با حضور معاون اجتماعی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در رشت افتتاح شد.


وزیر بهداشت: بیسوادی مدرن موجب ناکارآمدی است

تبریز- ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه گرفتار بیسوادی مدرن هستیم، گفت: غفلت از ارتقای علمی موجب ناکارآمدی می شود.


برخورد قاطع با متخلفان حوزه سلامت در رباط کریم می شود

تهران- ایرنا- فرماندار شهرستان رباط کریم در کارگروه سلامت و امنیت غذا شهرستان گفت: با متخلفان حوزه سلامت در این شهرستان برخورد قاطع می شود.


برنامه های سلامت محور در جنوب تهران اجرا می شود

شهرری ـ ایرنا ـ شهردار منطقه 19 گفت: برنامه های سلامت محور و کارگاه های آموزشی مختلف به مناسبت هفته ملی سلامت در جنوب شهر تهران اجرا می شود.


امید به زندگی در کشور حدود 23 سال افزایش یافت

رشت - ایرنا - معاون اجتماعی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به نقش مهم آگاهی مردم برای ارتقاء سلامت بیان داشت: امید به زندگی در کشور از سال 53 تا 95 ، حدود 23 سال افزایش یافته است.


50 هزار واحد مسکونی به مددجویان واگذار می شود

قم- ایرنا- رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: 50 هزار واحد مسکن مهر در سراسر کشور به مددجویان زیر پوشش این نهاد واگذار می شود.


تبلیغات
حمایت از کودکان سرطانی
تصاویر
آمار
reload