جمعه، 4 اسفند ماه، 1396
سبد خرید
سوال هفته

در یک مخزن به عمق 20 فوت آب فشار تقریبی برحسب psi در کف مخزن چقدر است؟

2
5
8
12

[ ورود ] و یا [ ثبت نام ]
سوال 250 امتیازی
آمار شرکت کنندگان
‍‍پاسخ سوالات قبلی

محل تبلیغ شما

تشییع 25 شهید دفاع مقدس در هرمزگان

بندرعباس - ایرنا - پیکرهای پاک 25 شهید گمنام دوران دفاع مقدس بعد از ظهر پنجشنبه با حضور گسترده مردم و مسئولان هرمزگان تشییع شدند.


نماینده مردم خمینی شهر: این شهرستان با استاندارد تخت بیمارستانی فاصله دارد

اصفهان- ایرنا- نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: این شهرستان با استانداردهای تخت بیمارستانی کشور فاصله دارد که این اختلاف باید در کوتاهترین زمان جبران شود.


‍پذیرفته شدن 11 کودک قزوینی به فرزندخواندگی

قزوین-ایرنا-معاون امور اجتماعی بهزیستی قزوین گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 11کودک مجهول الهویه و فاقد سرپرست قانونی در استان پس از طی مراحل قانونی به خانواده‌های متقاضی فرزند خواندگی واگذار شدند.


وزیر بهداشت چشمان «سهیلا جورکش» قربانی اسید پاشی را معاینه کرد

اصفهان - ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی چشمان «سهیلا جورکش» ( قربانی اسید پاشی سال 93 اصفهان ) را در حاشیه آیین راه اندازی بیمارستان 9 دی منظریه خمینی شهر معاینه کرد.


وزیر بهداشت چشمان « سهیلا جورکش » قربانی اسید پاشی را معاینه کرد

اصفهان- ایرنا- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی چشمان « سهیلا جورکش » ( قربانی اسید پاشی سال 93 اصفهان ) را در حاشیه افتتاح بیمارستان 9 دی منظریه خمینی شهر معاینه کرد.


اهدای بدون چشم‌داشت خون با محصولات نجات بخش

تهران- ایرنا- اهدای خون در ایران کاملا داوطلبانه و بدون هیچ چشم‌داشت و در قالب ایثاری نوع‌دوستانه انجام می شود و نتیجه آن هم تولید محصولات و فرآورده هایی است که به هزاران بیمار جان و حیاتی دوباره می بخشد.


نجات مادر باردار روستایی در مناطق سخت گذر تکاب

مهاباد- ایرنا- رئیس شبکه بهداشت و درمان تکاب گفت: مادر باردار 26 ساله از اهالی روستای سخت گذر 'آقدره علیای' بخش تخت سلیمان این شهرستان با تلاش راهداران و تیم پزشکی این شبکه نجات یافت و به بیمارستان شهدای تکاب منتقل شد.


نوبخت: یک میلیون و 300 هزار شغل سال آینده ایجاد می شود

تهران- ایرنا- سخنگوی دولت گفت: دولت قصد دارد سال آینده یک میلیون و 333 هزار فرصت شغلی ایجاد کند که از این تعداد، 846 هزار شغل در اختیار فارغ التحصیلان دانشگاهها قرار خواهد گرفت.


مرکز تست ورزش ویژه بیماران قلبی در پاکدشت افتتاح شد

تهران – ایرنا – مرکز تست ورزش ویژه بیماران قلبی روز پنجشنبه در بیمارستان شهدای پاکدشت افتتاح شد.


طرح ارائه خدمات رایگان درمانی هلال احمر در روستاهای ورامین آغاز شد

تهران – ایرنا – با حضور پزشکان جمعیت هلال احمر در ورامین ، روستائیان این شهرستان از خدمات رایگان درمانی این جمعیت برخوردار شدند.


وزیر بهداشت بر تقویت بخش سلامت به عنوان یک صنعت پردرآمد تاکید کرد

اصفهان- ایرنا- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، بر ضرورت توسعه و تقویت بخش سلامت به عنوان یک صنعت پردرآمد و موثر در اقتصاد جهانی تاکید کرد.


6 نفر در حادثه تصادف در جاده هفتکل - اهواز مصدوم شدند

اهواز - ایرنا - رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان گفت: در حادثه تصادف در جاده هفتکل - اهواز 6 نفر مصدوم شدند.


بخش بهداشت و درمان اصفهان و خمینی شهر با کمبود نیرو مواجه است

اصفهان - ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بخش بهداشت و درمان شهرهای اصفهان و خمینی شهر با کمبود نیرو مواجه است و باید مسئولان سازمان امور استخدامی و برنامه و بودجه برای رفع این مشکل توجیه شوند.


غلظت گرد و غبار در اهواز به حدود 6 برابر حد مجاز رسید

اهواز - ایرنا - رئیس روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت:غلظت گرد و غبار در اهواز در ساعت 13امروز پنجشنبه به 857 میکروگرم بر مترمکعب افزایش یافته است.


500 مددجوی کمیته امداد امام خمینی (ره) در خوی خود کفا شدند

ارومیه- ایرنا- مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) خوی با اشاره به اینکه اعطای کمک امدادی و وام بانکی در جهت ایجاد اشتغال پایدار برای خودکفایی خانواده های نیازمند است، گفت: در همین راستا، طی سال جاری بیش از 43 میلیارد ریال برای اشتغال 500 نفر از مددجویان تحت پوشش در خوی پرداخت شده است.


پخت 200 پرس چلومرغ، جریمه متخلف بهداشتی نیشابور

مشهد- ایرنا- رئیس شبکه دامپزشکی نیشابور گفت: دادگاه کیفری این شهرستان یک متخلف بهداشتی را به پخت 200 پرس چلومرغ برای سالمندان این شهرستان محکوم کرد.


گزارش تصویری: افتتاح بیمارستان 174 تختخوابی خمینی شهر با حضور وزیر بهداشت و درمان

اصفهان - ایرنا- یمارستان 174 تختخوابی منظریه خمینی شهر اصفهان روز پنجشنبه با حضور وزیر بهداشت، درمان و اموزش پزشکی افتتاح و پذیرش بیماران در این بیمارستان آغاز شد


پذیرش در بیمارستان 174 تختخوابی خمینی شهر آغاز شد

اصفهان - ایرنا - بیمارستان 174 تختخوابی منظریه خمینی شهر اصفهان روز پنجشنبه با حضور وزیر بهداشت، درمان و اموزش پزشکی راه اندازی و پذیرش بیماران در این بیمارستان آغاز شد.


‎٦ هزار میلیارد تومان از مطالبات تأمین اجتماعی از دولت دریافت می شود

‎تهران- ایرنا - مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از دریافت ٦ هزار میلیارد تومان از مطالبات این سازمان از دولت در روزهای آینده خبر داد.


منابع و مصارف هدفمندی یارانه‌ها تعیین شد

تهران- ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی تصویب کردند درآمد 98 هزار میلیارد تومانی هدفمندی یارانه‌ها تا 11 هزار میلیارد تومان قابل افزایش باشد.


تبلیغات
حمایت از کودکان سرطانی
تصاویر
آمار
reload