خوش آمدید

برگزاری دومین همایش بین المللی بهداشت محیط

موضوعات : HSE-Conference

به گزارش موژ به نقل از خبرگزاری صداوسیما،


دبیر اجرایی این  همایش گفت: این همایش  با هدف بررسی چالش های زیست محیطی کشور در زمینه های مدیریت آب و فاضلاب، آلودگی هوا، مدیریت پسماندها واثرات آن بر سلامت برگزار شده است بیش از هزار نفر از دانشجویان , استادان و صاحب نظران داخلی و شرکت کنندگانی از کشورهای المان , فرانسه ,دانمارک , اسپانیا و سوئیس  به مدت سه روز در خصوص اهمیت موضوع بهداشت محیط و چالش های پیش روی ان به بحث و تبادل نظر می پردازند .

 دکتر مختاری افزود: از مجموع  760مقاله ارسالی به دبیر خانه همایش  360 مقاله پذیرفته شده است که بصورت پوستر و سی مقاله هم بصورت سخنرانی طی مدت برپایی همایش ارائه می شود.

معاون بهداشتی وزیر بهداشت در این همایش از ایجاد دفاتر سلامت برای نظارت و کنترل در جهت مداخله در حفظ سلامت در حیطه های بهداشت محیط و حرفه ایی خبر داد و گفت توجه به سلامت بهداشت محیط و سلامت اب و خاک و هوا از مهمترین اولویت های این زوارتخانه است .

 دکتر رئیسی در این همایش همچنین از طرحهای مشارکتی وزارت بهداشت با سازمان حفاظت محیط زیست در جهت کاهش آلایندهای زیست محیطی خبر داد .

موضوع بهداشت محیط و توسعه پایدار , مدیریت پسماند و فضای سبز و سلامت کودکان و نقش الودگی هوا در مرگ و میرها از مهمترین محورهای این همایش سه روزه است .

همایش بین المللی بهداشت محیط و توسعه پایدار در یزد

 کپی
لینک اشتراک گذاری