خوش آمدید

فراخوان نوزدهمین همایش ملی بهداشت محیط

موضوعات : HSE-Conference

فراخوان نوزدهمین همایش ملی بهداشت محیط که قرار است امسال برای اولین بار بصورت بین المللی در تاریخ اول تا سوم آبان ماه در تهران برگزار شود اعلام شد.


 

اولین همایش بین المللی و نوزدهمین همایش ملی بهداشت محیط

 فراخوان نوزدهمین همایش ملی بهداشت محیط-تهران

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می تواند به سامانه همایش مراجعه نمایند.

"اولین همایش بین المللی و نوزدهمین همایش ملی بهداشت محیط" در تاریخ 1-3 آبان ماه 1395 توسط دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می گردد و این فرصت مغتنمی است که صاحب نظران، سیاست گذاران و مدیران اجرائی به ویژه متخصصان علوم بهداشت محیط داخل و خارج کشور جهت تبادل تجربیات و آخرین دستاوردهای علمی پژوهشی، بررسی چالش ها و فرصت ها و نیز سیاست گذاری گرد هم آیند. لذا این همایش که در ادامه برگزاری سایر همایش های بهداشت محیط در سال های قبل در دانشگاه علوم پزشکی کشور طراحی گردیده است، به ویژه از منظر بین المللی با هدف ساختار سازی و نظام مند نمودن دیپلماسی بهداشت محیط، آن هم با بهره گیری موثر از ظرفیت ها و توانمندی های داخلی و خارجی از طریق گفتمان و ارائه فن آوری و راهکارهای عملی به منظور بهبود و ارتقاء وضعیت بهداشت محیط به عرصه خواهد آمد.

بدین وسیله از کلیه اساتید، دانشجویان، متخصصان، نخبگان و سایر پژوهشگران و مدیران اجرائی کشور که دارای دغدغه ارتقاء سلامت و بهداشت محیط هستند دعوت می شود تا جهت دست یافتن و تحقق اهداف فوق در این همایش بزرگ شرکت نمایند.کپی
لینک اشتراک گذاری