برگزاری مراسم روز جهانی زمین

موضوعات : Environmental-Health

به گزارش موژ انجمن بهداشت محیط ایران در نظر دارد مراسم روز جهانی زمین را برگزار نماید.


این مراسم با هدف پاکسازی نمادین طبیعت ایران، و با شعاربه آلودگی ناشی از پلاستیکها پایان دهیم و در مورخه یکشنبه دوم اردیبهشت 1397 در سرتا سر ایران برگزار میشود.

برگزاری مراسم روز جهانی زمین

جزئیات فراخوان روز جهانی زمین

دوم اردیبهشت (22 اپریل)  هر سال مصادف است با "روز جهانی زمین". زمینی که دردانه است و ما بغیر ازآن محلی برای زندگی نداریم. شعار تعیین شده امسال "روز جهانی زمین"  این است: به آلودگی ناشی از پلاستیکها پایان دهیم.

انجمن علمی بهداشت محیط ایران  به عنوان یکی از باسابقه ترین انجمن های علمی کشور و با توجه به اهمیت زیاد موضوع "آلودگی روزافزون زمین توسط پلاستیکها" در نظر دارد کمپینی ملی را به مناسبت این روز در سراسر کشور برگزار نماید.

بدینوسیله از کلیه اعضای جامعه بهداشت محیط ایران دعوت می شود که در روز دوم اردیبهشت در برنامه نمادین پاکسازی زمین که با محوریت گروههای بهداشت محیط سراسر کشور (با یک شعار و پرچم واحد) برگزار می گردد شرکت نمایند.

اطلاعات کاملتر در رابطه با جزئیات برگزاری این کمپین در مراکز مختلف استانها در روزهای آینده به اطلاع خواهد رسید. از کلیه مدیران گروه های بهداشت محیط سراسر کشور تقاضا می شود نهایت همکاری را در این زمینه با انجمن مبذول فرمایند.

این اولین حرکت بزرگ اجتماعی انجمن علمی بهداشت محیط ایران است. همه متحد و دست در دست هم در صحنه باشیم.


  • نویسنده : naderloo
  • تاریخ : چهارشنبه 22 فروردين ماه 1397
  • 219 بازدید
  • 0 نظر