اولين جلسه روابط عمومي انجمن بهداشت محیط

موضوعات : HSE-Conference

اولين جلسه روابط عمومي انجمن علمی بهداشت محیط ایران در سال 1391 برگزار شد.در اين جلسه كه با حضور آقايان دکتر مختاری، مهندس ندرلو و خانم ها ایزد پناه و هاشم خانی مورخ 91.3.31 در دفتر مركزي انجمن علمي بهداشت محيط برگزار گرديد برنامه های جدید روابط عمومی انجمن علمی بهداشت محیط تشریح گردید.


 

دكتر مختاري مدير جديد روابط عمومي انجمن، ضمن اشاره به فعاليت هاي گذشته انجمن در عرصه برگزاري همايش ها، سمينارها و كارگاه ها، اظهار داشت اين فعاليت ها با نگاه نو و برنامه های جدید تر از سرگرفته خواهد شد. وی تاکید کرد که در اولین قدم باید در یک فراخوان عمومی، از افراد علاقه مند به فعالیت در انجمن دعوت کرد تا با حضور در تیم روابط عمومی، انجمن را از نظر نیروی انسانی تازه، توانمند نمايند. سپس با تشکیل بانک اطلاعاتی از این افراد، وظایف و مسئولیت های متناسب با توانمندی را به آنها محول نمود.

دكتر مختاري اطلاع رساني اخبار مرتبط با بهداشت محيط به اعضا را از الزامات فعاليت هاي انجمن دانست و خواستار آن شد که در کوتاهترین زمان ممکن، اطلاعات وب سایت جدید انجمن تکمیل و خبرنامه با فرمت جدید برای تمامی اعضای سایت ارسال گردد.

مسئول روابط عمومی انجمن علمی بهداشت محیط ایران همچنین اظهار داشت که در دوره جدید فعالیت های انجمن، به زودی شاهد برگزاری کارگاه ها و دوره های آموزشی خواهیم بود که برای ثبت نام و شرکت در این برنامه ها، اعضای انجمن علمی (دارای کارت عضویت) دارای اولویت بوده و از تخفیف قابل توجهی برخوردار خواهند شد.

در ادامه جلسه، خانم ایزد پناه برخی مشکلات قبلی وب سایت انجمن را مطرح نموده و با ارئه پیشنهاداتی خواستار اصلاح آن شد. مهندس ندرلو، مدير جدید سايت انجمن نیز با ارائه گزارشی در مورد سایت جدید انجمن اظهار اميدواري كرد، با توجه به برنامه هاي در نظر گرفته شده در سايت، شرايط استفاده از امكانات روند رو به بهبودي خواهد داشت. وی اطمینان داد که به زودی کلیه امور انجمن، بصورت آن لاین و از طریق سایت جدید انجام خواهد شد.

منبع:سایت انجمن علمی بهداشت محیط ایران


  • نویسنده : naderloo
  • تاریخ : پنجشنبه 8 تير ماه 1391
  • 3892 بازدید
  • 0 نظر