جستجو برای عنوان پایان نامه

سیستمهای نوین تصفیه کتب الکترونیکی در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

samanesan
جدید
جدید
حالت من: Badhal
تماس:

جستجو برای عنوان پایان نامه

پست توسط samanesan »

دنبال یک موضوع به روز و خوب واسه پایان نامه ام می گردم (عمران - محیط زیست )
نظر شما چیه؟
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط naderloo »

سلام
کاربر گرامی موضوعات زیادی برای پایان نامه وجود داره که شما باید با توجه به شرایط خودتان از جمله علاقه مندی، توانایی و ... آنها را انتخاب نمایید.
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
samanesan
جدید
جدید
تماس:

پست توسط samanesan »

درسته و علاقه من بیشتر در زمینه تصفیه آب و filter است ولی نمی دونم نیاز الان جامعه دقیقا چیه ؟ و موضوعی می خوام که کربردی باشه و برای ادامه تحصیل در خارج از کشور معتبر باشه.
نمایه کاربر
tarus
جدید
جدید
تماس:

پست توسط tarus »

سلام دوست عزیز
من دانشجوی ارشد محیط زیست دانشگاه تهران هستم واسه موضوع پایان نامه میتونم هر چقدر که دوست داشته باشی موضوع بهت بدم امامشکل اساسی وجود دارد و اون اینکه با تحریم های موجود نمیشه هر موضوعی انتخاب کرد چون الان من خودم واسه پایان نامه سه باره موضوع عوض کردم
بهترین کمکی که منتونم بکنم اینه که استادی که دوست دارید باهاش پایان نامه بردارید مشخص کنید که خیلی از کارا حل میشه
بعد ببینی رو چه موضاعتی کارمیکنه و ایا امکانات انجام دادنش هست یا نه؟
شما هر موضوعی که انتخاب و روش کار کنی میتونی مقاله ISI از ان بدید نگران نباشید و واسه خارج یک مقاله هم بسه
اگه کمک بیشتری احساس میکنی بر میاد در خدمت هستیم
با ارزوی موفقیت
8913327025
جدید
جدید
تماس:

پست توسط 8913327025 »

سلام خسته نباشید من دانشجوی عمران-محیط زیست هستم(ترم 2)دنبال موضوع برای سمینار و پایان نامه ام هستم.
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
موفق باشید
mahshid84
جدید
جدید
تماس:

پست توسط mahshid84 »

salam be hamgi manamham be donbal mozoei khobi dar zameineh mohit zist bara payan nameh hastam .man mohandesi shimi gerayesh mohit zist mikhonam . mikhastam chand ta mozoe be man moarefi konid mamnon motshaker
نمایه کاربر
farshid
ارشد
ارشد
تماس:

Re: جستجو برای عنوان پایان نامه

پست توسط farshid »

سلام من در زمینه روشهای الکتروشیمی برای تصفیه آب و فاضلاب مطلب زیاد دارم.
پایان نامه خودم هم در این زمینه هستش. تنها مشکل هزینه زیاد بعضی از فرایندهای الکتروشیمی.
اگر مایلید در اختیارتون قرار بدم
موفق باشید.
F.ghanbari8@gmail.com

Advanced Oxidation Processes
Electrochemical remediation
Risk assessment
Ethics in publication

نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
تماس:

پست توسط naderloo »

سلام و ضمن تشکر لطفا مطالب خودتان را در خصوص این موضوع در سایت قرار دهید و در صورتی که برایتان مقدور است راهنمای کاربران و پاسخگوی سوالات ایشان در این خصوص باشید .امیدوارم بحث روشهای الکتروشیمی برای تصفیه آب و فاضلاب به یکی از بهترین بحث های تالار تبدیل شود به خصوص که شما در این خصوص فعالیت هم نموده اید.
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
8913327025
جدید
جدید
تماس:

پست توسط 8913327025 »

سلام وقتتون بخیر،من مطالبی راجع به "روشهای حذف جلبک و کدورت از پساب خروجی از برکه های تثبیت فاضلاب"میخوام خواهش میکنم اگه مقاله ای در این زمینه دارید به آدرسhaydeh.civil@yahoo.comبفرستید
ممنون
ایام به کام
8913327025
جدید
جدید
تماس:

پست توسط 8913327025 »

سلام آقای نادرلو خسته نباشید
از مطالب خوبی که در سایت قرار میدید،ممنونم
ایام به کامتون
نمایه کاربر
hses
ویژه
ویژه
تماس:

چند توصیه برای شروع اخذ پایان نامه کارشناسی ارشد

پست توسط hses »

موضوع پایان نامه خود کارشناسی ارشد را با توجه به معیارهایی مانند نیاز جامعه، در اختیار داشتن امکانات تحقیق نظری و عملی، داشتن دانش

و علاقه در زمینه مورد نظر، آینده شغلی و مواردی از این قبیل انتخاب کنید و سعی کنید موضوع پایان نامه شما در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتر تغییر زیادی نداشته باشد.
سابقه تحقیق را بررسی کنید. ببینید آیا قبلا کسی در زمینه مورد نظر تحقیق انجام داده‌است یا خیر؟ برای این مورد لازم است تعداد زیادی مقاله از مجلات معتبر، مقاله از کنفرانس، کتاب، گزارش تحقیق و مواردی از این قبیل را شناسایی کرده باشید و یک نسخه از آنها را به همراه یک جمع‌بندی برای خود حفظ کرده باشید.

یکی از استادان که در زمینه مورد نظر از تخصص کافی برخورداراند را به عنوان استاد راهنما انتخاب کرده و پروپوزال خود را با ایشان درمیان بگذارید. در این جلسه بجز فرم کامل شده پیشنهادیه لازم است تا سابقه تحقیق را بطور کامل نزد ایشان ارائه کنید. همچنین اطمینان حاصل کنید که از نظر ظرفیت اخذ دانشجو ایشان بتوانند شما را بعنوان دانشجوی خود قبول کنند.

به این نکته توجه داشته باشید که لازم است حداقل یکی از استادان راهنما و یا مشاور، استاد تمام وقت یا نیمه وقت واحد باشند و ظرفیت خالی داشته باشند.

در صورت جلب نظر استاد راهنما، در مورد استاد مشاور و همچنین مشاور صنعتی خود با ایشان مشورت کنید.
مدارک مورد نیاز دانشکده را فراهم و اقدام‌های قانونی را برای شروع تحقیق انجام دهید.
توجه داشته باشید که تصویب پایان نامه تازه شروع کار است. شما شش ماه فرصت دارید تا از پایان نامه خود دفاع کنید.

2. توصیه‌های مهم در تدوین پروپوزال:
پروپوزال یا طرح تحقیق ، پیش نویس پ‍ژوهشی است که شما می بایست برای اخذ مدرک تحصیلی خود انجام دهید. در پروپوزال ، شما به معرفی موضوعی که برای پایان نامه خود انتخاب کرده اید ، توضیح اهمیت آن موضوع ، ذکر پ‍‍ژوهش هایی که در گذشته در این باره صورت گرفته ، و نتایجی که فکر می کنید از تحقیق خواهید گرفت می پردازید. هم
چنین روش یا روش هایی که در پژوهش از آن ها بهره خواهید گرفت را ذکر می کنید.
شکل پروپوزال بنا بر هدفی که از آن دارید و یا به مقتضای رشته تحصیلی شما می تواند قدری متغیر باشد.
عنوان پایان نامه خود را طوری انتخاب کنید که کوتاه بوده اما بخوبی بیان کند که چه کاری را می‌خواهید انجام دهید. زمان و مکان نیز در آن آمده باشد. از ذکر عبارت‌هایی مانند بررسی، ارائه و ارزیابی در ابتدای عنوان خودداری نمایید.
فایل پیشنهاد پروژه از وب سایت دانشگاه دریافت کنید و آن را به دقت تکمیل کنید. در این فرم باید ثابت کنید که این تحقیق باید انجام شود، شما بهترین فرد برای انجام این تحقیق هستید، این زمان بهترین زمان برای انجام این تحقیق است، موضوع تحقیق بسیار شفاف است، روش تحقیق و نتایج احتمالی بسیار شفاف است و به چه امکانات و زمانی نیاز دارید. تمامی قسمت‌های پروپوزال را به دقت تکمیل کنید و از راهنمایی که در عنوان بخش‌های مختلف پروپوزال آمده است کمک بگیرید.

در بیان تاریخچه تحقیق حتماً تعدادی از تحقیق‌های انجام شده در سال‌های اخیر را ذکر کنید. به منظور ذکر نمونه حتماً از فرمت استاندارد مرجع دادن استفاده کنید.فایل پروپوزال خود را برای تایید اولیه برای مدیر گروه ایمیل کنید و تایید اولیه را اخذ کنید.
پروپوزال را به تصویب استاد راهنما و استاد مشاور برسانید و نسبت به تایید کمیته گروه اقدام نمایید.
فرم را به مدیر گروه تحویل دهید.

3. توصیه‌های مهم در انجام پروژه:
هفته‌ای یک بار استاد راهنمای خود را ملاقات کنید و گزارش پیشرفت ارائه کنید. بر اساس قانون، دانشجو موظف است هر دو ماه یک گزارش پیشرفت کار نیز به دانشکده ارائه کند.

وقت زیادی بر روی مطالعه سابقه تحقیق قرار دهید. این کار به شما کمک می‌کند تا راه خود را بهتر انتخاب کنید، از تجربه دیگران بهره ببرید و از دوباره کاری پرهیز کنید. برای این منظور در کتابها، مقالات چاپ شده در مجلات، مقالات چاپ شده در مجموعه مقالات کنفرانس، گزارش‌های تحقیق و . . . جستجو کنید.

تمام مطالبی را که تهیه می‌کنید شماره گذاری کنید تا بعدا در فهرست مطالب از آن کمک بگیرید. در هنگام تهیه گزارش نهایی باید مرجع تمامی شکل‌ها، جدول‌ها، نمودارها و مطالب خاص را در همان محل ذکر کنید و در فهرست مطالبی که در انتهای گزارش آورده‌اید منابع را با فرمت مصوب دانشگاه لیست کنید. مقالات تهیه شده را به استاد راهنمای خود ارائه دهید و نظر ایشان را در بهبود روند مطالعه تاریخچه جویا شوید.

در اولین زمان ممکن فصل‌بندی پروژه خود را به استاد راهنما پیشنهاد و پس از انجام اصلاحات مکتوب کنید. این کار به انجام تحقیق شما نظم و انضباط می‌دهد.

برای اثبات صحت آنچه در تحقیق خود به آن می‌رسید فکری بکنید. چرا که باید نتایج تحقیق خود را با داده‌های واقعی و یا یک مدل بجز مدل خود مقایسه کنید.
چند کتاب در مورد شیوه نگارش و ادبیات گزارش نویسی مطالعه کنید. رعایت موارد دستوری نگارش پایان نامه را دست کم نگیرید.

در تایپ گزارش خود نکات تایپ را رعایت کنید.
این نکات در هیچ مدرسه و یا دانشگاهی تدریس نمی‌شود! اما شما باید از آن اطلاع داشته باشید.

4. توصیه های مهم در جلسه دفاع:

زمان شما برای ارائه مطالب خود فقط 20 دقيقه است. توجه داشته باشید که در حدود 2 الی 3 دقیقه (حداکثر 5 دقیقه) به لزوم انجام تحقیق و تاریخچه تحقیقات انجام شده قبلی در زمینه کار خود بپردازید (حداکثر 3 اسلاید) و باقیمانده زمان را به توضیح در مورد روش کار خودتان و یافته‌هایتان بپردازید.

نتیجه گیری و بحث در مورد یافته‌های شما مهمترین قسمت پایان نامه است که همگی مایل به شنیدن آن هستند.

صفحه اول پاور پوینت، صفحه عنوان باشد و قبل از شروع جلسه در حال نمایش باشد تا حاضرین با عنوان، محقق، استاد راهنما و سایر مطالب سمینار بیشتر آشنا شوند. در صورتی که برای شما امکان دارد، بهتر است از رایانه خودتان استفاده کنید تا مشکلات عدم تطبیق فونت و نرم افزار برای شما پیش نیاید. در این حالت می‌توانید در متون فارسی از فونت‌های زیبایی که موجود است بجای فونت پیش‌فرض ویندوز استفاده کنید. در صورتی که امکان استفاده از رایانه خودتان میسر نیست، حتماً چند ساعت قبل این کنترل‌ها را با رایانه محل سمینار کنترل کنید.

5. مراحل آمادگی برای جلسه دفاع از پایان‌نامه:

1- دریافت و تکمیل فرم آمادگی برای دفاع

2- امضاء استاد راهنما و استاد مشاور به

منظور تایید آمادگی دانشجو برای دفاع (البته بدون درج تاریخ)

3- تحویل مدارک زیر به گروه:

- فرم آمادگی برای دفاع

- یک نسخه پرینت از پایان نامه (نیازی به صحافی نیست اما ظاهر پایان نامه نباید مشکلی داشته باشد. فرمت‌ها باید رعایت شده

باشد)

- یک سی دی حاوی: فایل پایان نامه فایل پاور پوینت ارائه

فایل منابعی که در فهرست منابع آمده است (منابعی که نسخه کاغذی هستند نیازی به ارائه نیست)

- جدولی که استاد راهنما و استاد مشاور مشخص کرده باشند که در چه روزهایی و چه ساعاتی برای تشکیل جلسه می‌توانند به دانشکده تشریف بیاورند

- گواهی کاربرد نتایج پایان نامه در صنعت

- گواهی ارسال مقاله یا قبول چاپ مقاله به همراه مقاله‌های مورد نظر

4- اخد تاریخ و ساعت دفاع و نام داور (معمولا دو تا چهار روز پس از انجام مرحله قبل)

5- تهیه آگهی اعلام جلسه دفاع و تحویل پنج نسخه از آن به گروه

6- انجام سایر امور اداری در محل دانشگاه

6. معیارهای موثر در نمره پایان نامه:

سطح علمی و کاربردی پایان نامه

نحوه تجزیه و تحلیل، بحث و نتیجه‌گیری

نحوه و میزان استفاده از منابع و ماخذ و به روز بودن آنها

نحوه تنظیم و تدوین مطالب و حسن نگارش نحوه بکارگیری جداول و منحنی‌ها و شکل‌ها

نحوه ارائه پایان ‌نامه و میزان توانایی دانشجو در پاسخ به سوالات در جلسه دفاعیه

پذیرش نهایی مقاله استخراج شده از پایان نامه در مجلات ISI، علمی- پژوهشی و کنفرانس‌های بین‌المللی و یا ملی

7. امور پس از برگزاری جلسه دفاع

در پایان جلسه دفاع، اصلاحات مورد نظر داوران را از ایشان بگیرید.

اصلاحات مورد نظر داوران را در پایان نامه خود اعمال کرده و به همراه یادداشت ایشان برای تایید شفاهی به هر دو داور خود مراجعه کنید.

در صورت تایید داوران، پایان نامه را نزد استاد راهنما و سپس استاد مشاور ببرید تا ایشان صفحه مخصوص را (فقط یک نسخه) امضاء نمایند.

پایان نامه را نزد دو داور ببرید تا ایشان نیز صفحه مخصوص را امضاء نمایند.

پایان نامه را نزد مدیر گروه ببرید تا ایشان نیز صفحه مخصوص را امضاء نمایند.

با راهنمایی استاد راهنما مقاله‌ای از پایان نامه خود برابر فرمت دانشگاه تهیه کنید. فرم مخصوصی وجود دارد که لازم است تا استاد راهنما مقاله را تایید کند.
نمایه کاربر
hses
ویژه
ویژه
تماس:

پست توسط hses »

بررسي اقتصادي و اجتماعي پارکهاي خزانه فرح آباد و آريامهر
بررسي و مقايسه روشهاي مختلف آمار برداري در جنگل خيرودکنار (سري پاتم)
بررسي جوامع گياهي جنگل خيرودکنار سري پاتم
طرح جنگداري در سري پاتم (جنگل خيرودکنار)
تعيين تغييرات استفاده از سرزمين يا کاربرد عکس هاي هوائي و سوابق آماري
بررسي زيست محيطي کارخانجات گچ در منطقه رباط سفيد (مشهد)
مطالعه تنوع و تراکم و پراکنش پرندگان مهاجر در تالاب گميشان
بررسي تجمع زيستي فلزات سنگين در بافتهاي مختلف بدن دو گونه از ماهيان غالب تالاب انزلي با توجه به جياگاه تقريبي آنها در زنجيره غذايي و شرايط زيست محيطي
شناسايي مناطق حساس دريايي خليج فارس
ارزيابي توان زيست محيطي پارکهاي ملي خجيرو سرخه حصار جهت تهيه طرح تجديد نظر
آمايش سرزمين حوزه آبخير اهر چاي عليا
بررسي و شناسايي پرندگان جوجه آور در تالاب انزلي
برسي ميزان جذب سرب هواي تهران توسط گياهان هميشه سبز و تعيين گونه هاي مقاوم تر
تجزيه و تحليل (فراکانت) اثرات زيست محيطي آزولا بر اکوسيستم آبي تالاب انزلي
بررسي پتانسيل اثرات کاهش از مبداء، بر روي سيستم مديريت مواد زائد جامد شهري (مطالعه موردي سبزهاي مصرفي شهر تهران)
بررسي ساختار جوامع بنتيک خليج گرگان
بوم شناسي جمعيتهاي ماهيان رودخانه هاي سردابرود وچالوس استان مازندران
تهيه استانداردهاي بهينه براي ساخت باغ وحش در تهران
بررسي هاي زيست محيطي آبزي مهاجر در تالاب ميانکاله و خليج گرگان
طراحي ومهندسي و تعيين محدوده تفرجگاهي پارک جنگلي چيتگر
بررسي و شناسايي مقدماتي حيات وحش تالابهاي بين المللي آجي گل و آلما گل
ارزيابي زيست محيطي تالاب هامون هيرمند جهت پيشنهاد به عنوان پارک ملي
بررسي همبستگي پراکندگي جامعه هاي گياهي با پارامترهاي جهت دامنه و ارتفاع از سطح دريا در منطقه اي از استان فارس
ارزيابي زيست محيطي اکولوژيک، اقتصادي، اجتماعي منطقه شرق گيلان ناحيه 2 گيلان و مازندران (لاهيجان) براي توريسم
روشهاي صيد و نشانه گذاري جانوران وحشي
بررسي روشهاي جمع آوري و بازيافت پلاستيک و از زباله هاي شهري (مطالعه بر روي شهر تهران)
سرزمين اقتصادي و اجتماعي پارک ائل گولي (تبريز)
مطالعه و بررسي ايجاد تاسيسات دريافتي زائدات نفتي از کشش ها در بنادر و پايانه هاي نفتي ايران در خليج فارس
بررسي پراکنش زيستي حيات وحش (پستانداران بزرگ و پرندگان) در زيستگاههاي حوزه شهرستان بيرجند
بررسي مسائل عمليات لايروبي در بندر امام خميني (جنبه هاي فني، اقتصادي و زيست محيطي)
مطالعه موردي بر روي دي اکسيد گوگرد در بندر امام خميني (ره)
شناسايي پرندگان تالاب هشيلات و بررسي ارتباط غناي گونه پرندگان (آبزي، کنار آبزي، خشکزي) با بخشهاي مختلف تالاب هشيلان
ارزش اقتصادي کالاهاي زيست محيطي (جنگل) در بازار روي توليد
بررسي کارآيي سيستم هاي تصفيه پساب صنعتي کارخانه هاي استان گيلان (مطالعه موردي در حوزه آبريز تالاب انزلي)
مطالعه سيستم بي هوازي براي تصفيه فاضلاب کارخانه الکل سازي بيدستان
بررسي منابع آلاينده رودخانه کرج، مطالعه موردي پايين دست سد اميرکبير
بررسي ساختار بوم سازگان تالاب بين المللي آلا گل
بوم شناسي زيستگاه تاس ماهي ايراني در حوزه آبخيز رودخانه باهوکلات بلوچستان
شناسايي و بوم شناسي ناجور پايان حوزه آبخيز درياي خزر
بررسي اثرات زيست محيطي توسعه برآلودگي منابع آب و خاک حوزه آبخيز تجن در استان مازندران به روش تحليلي
بررسی تاثیر عوامل زیست محیطی نظیر افزایش تراکم کشت تخم و لارو فیل ماهیان حاصل از تکثیر مصنوعی در بروز ناهنجاری های مورفولوژی
آمايش سرزمين حوزه هاي جنگلي ارسباران
ارزيابي زيست محيطي پروژه هاي سه گانه رودخانه چالوس با استفاده از سامانه اطلاعات جغرافيايي (GIS)
مکان يابي محل مناسب دفن پسماند شهر کرمان با استفاده از GIS
بررسي فاضلابهاي کارخانجات شهر صنعتي سمنان و ارائه بهترين روش تصفيه (با مقايسه ساير روشهاي تصفيه فاضلاب)
شبيه سازي پخش لکه هاي نفتي در دريا، با استفاده از سامانه اطلاعات جغرافيايي به منظور مديريت و برنامه ريزي کنترل آلودگي نفتي
بررسي تغييرات درون گونه اي چنگر (Fulica atra) در تالابهاي با اوضاع بوم شناختي متفاوت شمال کشور
بررسي روند تغييرات در تالاب هشيلان طي چند سال گذشته با استفاده از سنجش درو
بررسي تنوع و فراواني خفاشهاي استان چهارمحال بختياري
ارزيابي آثار توسعه بر محيط زيست پيرامون درياچه اروميه با استفاده از مدل تخريب
پويايي شناسي جمعيت بز و پازن (carpa aegagrus) در پارک ملي خجير
بررسي و مقايسه کيفيت هوا در شهرهاي تهران و اصفهان و ارائه راهکارهايي جهت بهبود آن
پويايي شناسي جمعيت قوچ و ميش البرز مرکزي Covis orientalis orientalis) در پارک ملي خجير
بررسي عوامل موثر بر پراکنش سمداران پارک ملي کلاه قاضي
بررسي آرايه شناختي يوزپلنگ آسيايي
مطالعه اثر مواد حفاظتي در التيام زخمهاي حاصل از صدمات مکانيکي در درختان کاج و چنار
مطالعه بوم شناختي و ارزيابي مقدماتي زيستگاه زمستان گذراني درناي سيبري در ايراني (فريدونکار)
مطالعات زيست محيطي در جهت انتخاب محل مناسب براي دفن زباله هاي شهر ساري
برآورد ظرفيت برد تغذيه اي زيستگاه آهو در پارک ملي کلاه قاضي

بررسي امکان ايجاد کريدورز يستگاهي علفخواران بزرگ بين پناهگاههاي حيات وحش موته و قميشلو از ديدگاه Landscape Ecology
ارزيابي آثار توسعه بر محيط زيست استان همدان با کاربرد مدل تخريب
مطالعات بوم شناختي و زيستي آهوي دشت سهرين
بررسي کيفيت و مدلسازي بار آلودگي رواناب شهر .....
مکان يابي فضاي سبز برون شهري شهرستان کرج با استفاده از GIS
بررسي غلظت فلزات سنگين (روي، مس، آهن، کروم، سرب) بر رسوبات سطحي سواحل بندرعباس
بررسي مديريت مواد زائد جامد در صنايع خودروسازي کشور (مطالعه موردي واحد تکميلي و تزئيني ايران خودرو)
ارزيابي اثرات توسعه مناطق نفتي بر محيط زيست دريايي خليج فارس- مطالعه موردي جزيره سيري
توسعه GIS به منظور ارزيابي زيست محيطي آثار توسعه به صورت خودکار
بررسي پويايي شناسي جمعيت قوچ و ميش ارمني منطقه حفاظت شده و پناهگاه حيات وحش انگوران استان زنجان
مدلسازي آلاينده هاي هوا به کمک نرم افزار CDM (مطالعه موردي مجتمع فولاد مبارکه اصفهان بررسي ميزان خوراکوري تالابها جهت مديريت و برنامه ريزي تالابهاي غني شده با کاربرد نمايشي مدل PAMOLARE مطالعه موردي تالاب انزلي

بررسي روابط بوم شناختي سه گونه از پرندگان کنار آبزي شامل خرچنگ خوار، صدف خوار و گيلانشاه با ارگانيسم هاي بستر در منطقه هنديجان
نمایه کاربر
amooali
جدید
جدید
تماس:

پست توسط amooali »

سلام وعرض ادب
بنده دانشجوي ارشد بهداشت محيط هستم به دنبال موضوعي جهت پايان نامه لطفا راهنمايي نماييدبا تشكر

ترجيحا در زمينه آب
www.alireza_amanati@yahoo.com
نمایه کاربر
maryamz
جدید
جدید
تماس:

پست توسط maryamz »

سلام.وقتتون بخیر
من موضوع پایان نامم نانو فیلتر هست.اگه مطالبی در این زمینه داشته باشید ممنون میشم
maryam_z2750@yahoo.com
ادرس ایمیلم هست
نمایه کاربر
farshid
ارشد
ارشد
تماس:

پست توسط farshid »

هیچ وقت از کسی موضوعی نگیرید. چون دغدغه ذهنی شما نیست.
بنده پیشنهاد میکنم به شما دوستان maryamz و
amooali

که در یک زمینه مطالعه کنید (به صورت تخصصی) بعد تم اصلی کار رو مشخص کنید. بعدش با استفاده از نظرات بقیه کارتون رو چکش کاری کنید.

اینطوری خیلی بهتره تا یکی مستقیما بگه فلان کار رو بکن!!!

موفق باشید
F.ghanbari8@gmail.com

Advanced Oxidation Processes
Electrochemical remediation
Risk assessment
Ethics in publication

ارسال پست

بازگشت به “سیستمهای نوین تصفیه”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان