نظرات شرکت کنندگان کنکور کارشناسی ارشد 95 مهندسی بهداشت محیط

در این انجمن به ارشد بهداشت محیط در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

نمایه کاربر
ayline
جدید
جدید
تماس:

Re: نظرات شرکت کنندگان کنکور کارشناسی ارشد 95 مهندسی بهداشت

پست توسط ayline »

نکنه ادغاممون کردن با ی گرایش دیگه خبر نداریم
نمایه کاربر
ayline
جدید
جدید
تماس:

پست توسط ayline »

اون گوشه ها تو پیوست بقیه رشته ها بگردین شاید کلیدامون بود.من الله توفیق
نمایه کاربر
8817277414
جدید
جدید
حالت من: Bitafavot
تماس:

پست توسط 8817277414 »

با سلام و وقت بخیر خدمت عزیزان........
امسال ظاهرا در رابطه با رشته مظلوم بهداشت محیط شمشیرو از رو بستن....
سنگین رنگین این رشته رو حذف کنن خیال همه راحت شه خب......
اون از منابع ازمون....برا چند رشته که منابعشون تغییر کرده بود و اینا اطلاعیه داشتن.ظاهرا این وسط بهداشت محیط خیییییلی بی اهمیته که به چشم نیومده نه تو اعلام تغییراتش و نه تو اعلام کلیدش....
این همه بی توجهی و کم لطفی وسهل انگاری معنی خااااااصی داره؟؟؟!!!!
دلم به حال خودم و امثال خودم واقعا میسوزه.........
خدا انصافتون بده................................................
کنکور ارشد بهداشت محیط امسال شبیه هر چیزی بود الا کنکور....
شیر تو شیری بود واسه خودش.....ملت جونشون بالا اومد از بس تغلب کردن......!!!
شرم اوره به خدااااااااااااا...........................
کارمون به جایی رسیده باید از گوشه کنارا دنبال کلید اولیه بگردیم.یعنی اینقدر حشو و زایدیم؟؟؟؟
ای بابا.................
[CENTER]هرگز در ميان موجودات مخلوقي که براي کبوتر شدن آفريده شده کرکس نميشود. اين خصلت در ميان هيچ يک از مخلوقات نيست جز آدميان. ويکتورهوگو[/CENTER]
نمایه کاربر
ayline
جدید
جدید
تماس:

پست توسط ayline »

حالا دوستان ی کلید تو همین سایت گذاشتن حالا من باهاش چک کردم به نظرم چندتایی غلط داره ولی درکل کاچی به ازهیچی اگه میخواین میتونین باهاش چک کنین
نمایه کاربر
hses
ویژه
ویژه
تماس:

پست توسط hses »

مصاحبه رتبه 3 ارشد بهداشت محیط 95 با کانال متخصصین بهداشت ایران
١- محمد صفري رتبه ٣ مهندسي بهداشت محيط
پسماند 55.56
تصفيه اب و فاضلاب 81.16
شيمي و ميكروب 45.83
هوا 61.11
كليات بهداشت محيط 71.21
زبان 43.33
٢- بله بار اولم بود
٣- مقطع كارشناسي علوم پزشكي سمنان رشته خودم بودم
٤- خداروشكر خوب بود و پيش بيني هام درمورد تيپ سوالات تقريبا درست بود
البته تغيير مهمي ك نسبت ب سالهاي قبل رخ داد خذف درس هاي نمره اوري بود ك زياد وقت گذاشته بودم و اين موضوع سر جلسه كنكور برام غير منتظره بود.
٥-دركل آمادگيم خوب بود، تلاشم رو كرده بودم و از اين بابت نگران نبودم
٦- اولش بخاطر حذف اين درس ها جا خوردم و تمركزم رو از دست دادم ولي چند دقيقه بعد سعي كردم ب اين موضوع فكر نكنم و با ارامش تمام ب سوالات جواب دادم.
٧- يك برنامه منظم و هميشگي داشتم و سعي ميكردم هميشه بهش عمل كنم و به برنامه پاي بند باشم خيلي منظم درس ميخوندم ولي خواب و تفريح هم جاي خود داشتم.
٨-از ابتدا براي بهترين دانشگاه درس ميخوندم ولي بعد كنكور احتمالشو ميدادم كه تك رقمي شم.
٩- فهميدم كه هدف بدون تلاش معنا نداره و اينكه خدا زحمت و تلاش بنده اش رو بي نتيجه نميذاره
١٠- در هر درس سعي ميكردم بعد از مطالعه هر فصل خلاصه برداري كنم و اين روش در مورد درس هايي مثل كليات و فاضلاب خيلي كمكم كرد و هميشه سعي ميكردم هر روز به جاي يك درس چند درس مطالعه كنم
برنامه ريزي كرده بودم كه تا شب كنكور تقريبا همه درسارو ٢ بار مرور كنم و هميشه مفهومي ميخوندم تا اينكه سريع بخونم
١١- تقريبا همه در يك سطح بودند
١٢- در هيچ آزموني شركت نكردم و به نظرم چندان نميتونه مفيد باشه.
١٣- زبان ٤٣٠٣٣ درصد زدم
به زبان علاقه دارم ولي همين عامل باعث شد كه دير شروع كنم و اشتباه كردم، از قبل لغات ضرورري براي تافل رو خونده بودم ٢،٣ ماه آخر هم از لزگي خوندم ولي هرروز ميخوندم.
١٤- توصيه شخصي بنده اينه كه قبل از شروع سوالات چند سال اخير را مطالعه كنند ، اين موضوع كمك ميكنه تا شما با تيپ سوالات و موضوعات مهم هر درس اشنا بشيد
و اينكه حتما جهت انتخاب منبع مناسب با اساتيد و بچه ها مشورت كنيدبعد با توكل بر خدا شروع كنيد.
١٥-از ابتدا بعد از مطالعه هر فصل تست همون مطلب رو ميزدم نكات مهم رو يادداشت ميكردم.
١٦- براي زبان وقت بيشتري ميگذاشتم.
١٧- دوستاني كه وارد اين رشته شدند سعي كنند كه در طول ترم مطالب پايه مرتبط را ياد بگيرند. و زبان و درسي كه بهش علاقه دارند را بيشتر مطالعه كنند.
١٨- از خانواده ام كه صميمانه حمايت م كردند
اساتيد بزرگوار و گرانقدرم ،
دوستام و هم خوابگاهيام و همكلاسيام بي نهايت متشكرم.
١٩- از رشته ام راضي ام و به لطف و عنايت خدا اميدوارم كه به اهدافم برسم.
٢٠- زندگی را دور بزن و انگاه که برفراز بلندترین قله ها رسیدی ،لبخندت را نثار تمام سنگریزهایی کن که پایت را خراشیدند ...
٢١- رفرنس هاي وزارت بهداشت خوبه ولي حتما ازكتابهاي تست استفاده كنيد بخاطر اينكه از اهميت بسياري از مطالب مهم در حين تست زني آگاه خواهيد شد.
٢٢- قطعا تهران؛ بخاطر امكانات علمي دانشگاه و فيلدي كه در اينده ميخواهم ادامه بدم.
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط naderloo »

به اطلاع کلیه دانشجویان بهداشت محیط شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد 95 می رساند که با توجه به اینکه ظاهرا برخی دانشجویان در زمان انتخاب رشته، آگاهی لازم در زمینه انتخاب دو رشته مدیریت پسماند (علوم پزشکی یزد) و سم شناسی محیط (علوم پزشکی کرمان) نداشته اند، لازم است تا داوطلبان علاقه مند به انتخاب این رشته ها به اطلاعیه تکمیل ظرفیت سازمان سنجش (که بزودی بر روی سایت سنجش قرار خواهد گرفت) مراجعه نمایند و نسبت به انتخاب این رشته ها اقدام نمایند. لازم بذکر است رشته های مدیریت پسماند و سم شناسی محیط از جمله رشته های جدید مصوب بورد بهداشت محیط است که برای دومین سال پیاپی دانشجویان بهداشت محیط میتوانند برای ادامه تحصیل انها را انتخاب نمایند.
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
ارسال پست

بازگشت به “ارشد بهداشت محیط”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان