درخواست راهنمایی

در این انجمن به تریبون آزاد در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
unipaper
جدید
جدید
تماس:

درخواست راهنمایی

پست توسط unipaper »

ببخشید من کامپیوترم یه مشکلی پیدا کرده متاسفانه اون بسته ارشد بهداشت حرفه ای رو که از سایت شما خریداری کردم گم شده :20: ای خداا
اسم فایلشو یادم رفته ویندوزم 10 شد ه هست این مشکل پیش اومد مکنه خواهش کنم کمک کنید
اگه لطف کنید اسم فایل فشرده شده رو بفرستید من تو سرچ کامپیوترم پیدا کنم ممنون میشم تو رو خدا اقای نادر لو :20:
میدونم فایل دارم پاک نشده تو درایو D بوده
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

Re: درخواست راهنمایی

پست توسط naderloo »

unipaper نوشته شده:ببخشید من کامپیوترم یه مشکلی پیدا کرده متاسفانه اون بسته ارشد بهداشت حرفه ای رو که از سایت شما خریداری کردم گم شده :20: ای خداا
اسم فایلشو یادم رفته ویندوزم 10 شد ه هست این مشکل پیش اومد مکنه خواهش کنم کمک کنید
اگه لطف کنید اسم فایل فشرده شده رو بفرستید من تو سرچ کامپیوترم پیدا کنم ممنون میشم تو رو خدا اقای نادر لو :20:
میدونم فایل دارم پاک نشده تو درایو D بوده
سلام، كنترل كردم چنين خريدي توسط شما انجام نشده است و يا به مرحله پرداخت نرسيده است (لطفا شماره پی گیری ارسال شود) در ضمن تالار تنها براي مباحث علمي است لطفا براي پي گيري خريد هاي فروشگاه از بخشارتباط با ما استفاده كنيد
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
ارسال پست

بازگشت به “تریبون آزاد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان