قدر است، قدری دل شکسته ی مارا دعا کنید

در این انجمن به کارشناسی ارشد در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
majid8890
ارشد
ارشد
حالت من: Relax
محل اقامت: تهران(البته اهل تربت حیدریه هستم ها)
تماس:

قدر است، قدری دل شکسته ی مارا دعا کنید

پست توسط majid8890 »

[FONT=tahoma][JUSTIFY][HIGHLIGHT=#f6f6f6]از غافلان حساب دلم را جدا کنید[/HIGHLIGHT][/JUSTIFY][/FONT]
[FONT=tahoma][JUSTIFY][HIGHLIGHT=#f6f6f6]حرف و حدیث کهنه خود را رها کنید[/HIGHLIGHT][/JUSTIFY][/FONT]
[FONT=tahoma][JUSTIFY][HIGHLIGHT=#f6f6f6]چیزی به شب نمانده به خلوت که می روید[/HIGHLIGHT][/JUSTIFY][/FONT]
[FONT=tahoma][JUSTIFY][HIGHLIGHT=#f6f6f6]قدر است، قدری دل شکسته ی مارا دعا کنید[/HIGHLIGHT][/JUSTIFY][/FONT]
[FONT=tahoma][JUSTIFY][HIGHLIGHT=#f6f6f6]التماس دعا[/HIGHLIGHT][/JUSTIFY][/FONT]
شما دسترسی جهت مشاهده فایل پیوست این پست را ندارید.
نمایه کاربر
suldoz
حرفه ای
حرفه ای
حالت من: Badhal
محل اقامت: نقده
تماس:

Re: قدر است، قدری دل شکسته ی مارا دعا کنید

پست توسط suldoz »

[FONT=Tahoma, Geneva, sans-serif][CENTER][HIGHLIGHT=#ffffff]شبی که در آن خطاب می‌آید: کجایند جوانمردان شب‌خیز که در آرزوی دیدار، بی‌خواب و بی‌آرام بوده‌اند و در راه عشق شربت بلا نوشیده‌اند، تا خستگی ایشان را مرهم گذاریم و اندر این شب قدر ایشان را با قدر و منزلت گردانیم؛ که امشب، شب نوازش بندگان است و وقت توبه گنهکاران.[/HIGHLIGHT][/CENTER][/FONT]
صاحب اراده، فقط پیش مرگ زانو می زند، و آن هم در تمام عمر، بیش از یك مرتبه نیست .
mariya
جدید
جدید
تماس:

پست توسط mariya »

عشق در باور خون دست جنون گشت چرا
ليلة‌القدر علی غرق به خون گشت چرا...
"شعری از تاج بخش"
.
.
ائمه‌ی ‌اطهار(ع) تأكيد زيادی بر مباحثه‌ی علمی در شب‌های قدر داشته و آن را بالاترين عبادت در اين شب‌ها دانسته‌‌اند؛ خوش به حال اونا که به جز دعا، گوشه چشمی هم به علم و حکمت علی (ع) دارند...
مردم جدید این دنیای مدرن،
بیشتر متمایل به تعقیب جمع هستند تا درک.
نمایه کاربر
suldoz
حرفه ای
حرفه ای
محل اقامت: نقده
تماس:

پست توسط suldoz »

کاش شده برای یک بارم که شده نهج البلاغه علی(ع) رابخوانیم
زندگیمان را کاملا به سمت خوشبختی تغییرخواهد داد
http://www.s-a-khatami.com/Nahjolbalagh ... 20nahj.htm
صاحب اراده، فقط پیش مرگ زانو می زند، و آن هم در تمام عمر، بیش از یك مرتبه نیست .
ارسال پست

بازگشت به “کارشناسی ارشد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Bing [Bot] و 1 مهمان