دعوت به همکاری به منظور انجام طرح پژوهشی

در این انجمن به ایمنی در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
neda220
جدید
جدید
تماس:

دعوت به همکاری به منظور انجام طرح پژوهشی

پست توسط neda220 »

[FONT=arial]سلام [/FONT][FONT=arial]دوره گر هستم. ما قراره از طرف دانشگاه در مناقصات دفتر مطالعات و برنامه ریزی شرکت کنیم و احتمال پذیرش طرح از طرف ما هست، و به نیروهای علاقه مند احتیاج داریم. و با توجه به فعالیت شما دستمزدتون در طی تقریبا 8ماه الی 1 سال از 1 الی 2/3 میلیون خواهد بود. به افرادی با مدارک ارشد یا دکتری[/FONT][FONT=arial] علوم راهبردی،[/FONT][FONT=arial] پدافند غیرعامل[/FONT][FONT=arial]HSE،[/FONT][FONT=arial]مدیریت بحران، احتیاج داریم.[/FONT][FONT=arial]موضوع[/FONT][FONT=arial] در مورد کاهش ریسک ناشی از تاسیسات خطرزا در بحران های طبیعی هست.[/FONT][FONT=arial]دوستان علاقه مند رزومه اشون رو به ایمیل بنده بفرستند.[/FONT][FONT=arial]dorehgar@gmail.com[/FONT]
نمایه کاربر
farshid
ارشد
ارشد
حالت من: Badhal
محل اقامت: تهران
تماس:

Re: دعوت به همکاری به منظور انجام طرح پژوهشی

پست توسط farshid »

neda220 نوشته شده:[FONT=arial]سلام [/FONT][FONT=arial]دوره گر هستم. ما قراره از طرف دانشگاه در مناقصات دفتر مطالعات و برنامه ریزی شرکت کنیم و احتمال پذیرش طرح از طرف ما هست، و به نیروهای علاقه مند احتیاج داریم. و با توجه به فعالیت شما دستمزدتون در طی تقریبا 8ماه الی 1 سال از 1 الی 2/3 میلیون خواهد بود. به افرادی با مدارک ارشد یا دکتری[/FONT][FONT=arial] علوم راهبردی،[/FONT][FONT=arial] پدافند غیرعامل[/FONT][FONT=arial]HSE،[/FONT][FONT=arial]مدیریت بحران، احتیاج داریم.[/FONT][FONT=arial]موضوع[/FONT][FONT=arial] در مورد کاهش ریسک ناشی از تاسیسات خطرزا در بحران های طبیعی هست.[/FONT][FONT=arial]دوستان علاقه مند رزومه اشون رو به ایمیل بنده بفرستند.[/FONT][FONT=arial]dorehgar@gmail.com[/FONT]
دوست عزیز
لطفا خودتون و سابقه کاریتون رو هم بیان کنید.
بنده در ایمیل به شما هم این نکته رو قبلا ذکر کردم.

متقاضیان باید بدونن طرف کاریشون کدوم شرکت و در چه سطحی هستند
ممنون
F.ghanbari8@gmail.com

Advanced Oxidation Processes
Electrochemical remediation
Risk assessment
Ethics in publication

نمایه کاربر
payammohamadi79
جدید
جدید
حالت من: Badhal
محل اقامت: شیراز
تماس:

پست توسط payammohamadi79 »

لطفا مقداری راجع به جزئیات طرح توضیح دهید
من کس نمیدانم جز او...
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط naderloo »

farshid نوشته شده:
neda220 نوشته شده:[FONT=arial]سلام [/FONT][FONT=arial]دوره گر هستم. ما قراره از طرف دانشگاه در مناقصات دفتر مطالعات و برنامه ریزی شرکت کنیم و احتمال پذیرش طرح از طرف ما هست، و به نیروهای علاقه مند احتیاج داریم. و با توجه به فعالیت شما دستمزدتون در طی تقریبا 8ماه الی 1 سال از 1 الی 2/3 میلیون خواهد بود. به افرادی با مدارک ارشد یا دکتری[/FONT][FONT=arial] علوم راهبردی،[/FONT][FONT=arial] پدافند غیرعامل[/FONT][FONT=arial]HSE،[/FONT][FONT=arial]مدیریت بحران، احتیاج داریم.[/FONT][FONT=arial]موضوع[/FONT][FONT=arial] در مورد کاهش ریسک ناشی از تاسیسات خطرزا در بحران های طبیعی هست.[/FONT][FONT=arial]دوستان علاقه مند رزومه اشون رو به ایمیل بنده بفرستند.[/FONT][FONT=arial]dorehgar@gmail.com[/FONT]
دوست عزیز
لطفا خودتون و سابقه کاریتون رو هم بیان کنید.
بنده در ایمیل به شما هم این نکته رو قبلا ذکر کردم.

متقاضیان باید بدونن طرف کاریشون کدوم شرکت و در چه سطحی هستند
ممنون
سلام ، ایشون اینطور خودشون رو معرفی کردند، البته من بدلیل ماموریت و ... به ایشون بدقولی کردم به هر حال برای دوستان که علاقه مند هستند مشخصات ایشون و جزئیات طرح تقدیم میگردد.

[RIGHT]

سلام من دوره گر هستم و دانشگاه آزاد واحد تهران شمال،گروه محیط زیست تدریس می کنم. قرار تو مناقصه ای که مربوط به میریت پسماند هست شرکت کنیم که مشخص شده افرادی که باید همکاری کنن چه مدارکی داشته باشن امروز سایت شما رو دیدم احساس کردم که بتونید چند نفر رو معرفی کنید. در ضمن اگر ایشالا طرح ما پذیرفته بشه حدود 1 سال طول می کشه ولی قرار نیست افراد تمام وقت در اختیار باشن بر حسب مورد باهاشون کار می کنیم و بسته به رقمی که پیشنهاد بدیم در کل نفری 1الی 2 میلیون می گیرن و چون هم 1 رزومه می شه هم کار پژوهشی و هم وقتشون رو به اون صورت نمی گیره و تایم های لازم برای همکاری هم با نظر خودشون هست به نظر من خوب خصوصا اگر افراد دانشجو باشن.
ما به افرادی که دانشجو یا فارغ التحصیل دوره ارشد و دکتری رشته های زیر باشن احتیاج داریم اگر شما بتونید بهمون معرفی کنید ممنون می شیم اگر خودتون هم از این مدارک داشته باشین و مایل به همکاری باشید خوشحال می شیم.
1. شهرسازی
2.عمران-محیط زیست
3.بهداشت محیط
4.آمار
5.جامعه شناسی (پژوهشگری)
6.مدیریت و برنامه ریزی راهبردی
7.مدیریت سیستم ها
8. مدیریت شهری
مهندسی صنایع(برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها)
9. مهندسی مواد
بازم از لطفتون سپاسگذارم.
[/RIGHT]
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
mreza68
جدید
جدید
تماس:

پست توسط mreza68 »

سلام
بنده فارغ التحصیل رشته بهداشت محیط در مقطع کارشناسی هستم که در زمینه پسماند هم امسال روی طرح تحقیقاتی کار کردم و به روند پروژه ها آشنا هستم و میتوانم در این زمینه کمک کنم.
ارسال پست

بازگشت به “ایمنی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان