انا لله و انا اليه راجعون

در این انجمن اخبار بهداشت محیط در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
majid8890
ارشد
ارشد
حالت من: Relax
محل اقامت: تهران(البته اهل تربت حیدریه هستم ها)
تماس:

انا لله و انا اليه راجعون

پست توسط majid8890 »

در گذشت شادروان پزشک فرهيخته و خدوم مرحوم کامل شادپور از بنيانگذاران شبکه مراقبتهای اوليه بهداشتی کشور را به کليه همکاران و اعضای محترم هيات علمی دانشکده بهداشت تسليت عرض می نمائيم.
مراسم تشييع مرحوم دکتر کامل شادپور بنيانگذار شبکه های بهداشتی کشور 13 اسفندماه سالجاری ساعت 8 صبح از مقابل "بيمارستان محب تهران واقع در خيابان وليعصر بالاتر از ميدان ونک بن بست بيمارستان پارکينگ بيمارستان" و همچنين مراسم ختم اين استاد فرهيخته ساعت 14 تا 15:30 روز چهارشنبه 14 اسفند در سعادت آباد، ميدان کاج- خيابان نهم- پلاک 14- سالن های چند منظوره نيايش برگزار می شود.
زندگی نامه دکتر کامل شادپور
دکتر شادپور متولد 1316، پزشک،MPH در نخستين ۱۶ سال خدمت (۱۳۴۱ تا ۱۳۵۷) که به پزشکی پيش گيری، مبارزه با بيماری ها و خدمت رسانی به روستاها و شهرهای کشور گذشت تجربه هايی آموخت که در ۱۶ سال دوم خدمت خويش (۱۳۵۷ تا ۱۳۷۳، سال بازنشستگی از خدمت رسمی) از آنها برای تشکيل تيم دو سه نفره طراحی شبکه های بهداشت و درمان و سپس مشارکت در گروه وسيع تر راه اندازی و گسترش شبکه ها بهره گرفت. ۱۶ سال سوم خدمت دکتر شادپور (۱۳۷۳ تا ۱۳۷۹) در ادامه همين راه يا به اصلاح نظام سلامت گذشته است.شرکت در ۲۹ گردهمايی بين المللی يا ملی، ارائه مقاله در ۱۵ سمينار خارج از کشور، تاليف۲۰ کتاب (به طور مستقل، همراه ديگران يا به صورت فصلی از کتاب)، ترجمه ۲۸ کتاب، نوشتن و چاپ ياتوزيع ۴۶ مقاله و سازماندهی، برگزاری و تدريس در ۵۳ کارگاه آموزشی همه در راه شناساندن شبکه های کشور و تربيت نيروی انسانی مورد نياز شبکه ها يا ظرفيت سازی در آنها بوده است. فعاليت هايی که سرانجام در سال ۱۳۸۴ ” به سبب مشارکت موثر در توسعه سياست های کشوری، ارائه خدمات سلامت و کمک به ارتقای خدمات بهداشت همگانی در منطقه شرق مديترانه سازمان جهانی بهداشت “ جايزه و مدال دکتر شوشا را نصيب او کرد.
نمایه کاربر
mahbobe88
جدید
جدید
تماس:

Re: انا لله و انا اليه راجعون

پست توسط mahbobe88 »

خدایش بیامرزد
نمایه کاربر
mmina
جدید
جدید
تماس:

پست توسط mmina »

با این که شناختی ندارم ولی حتما آدم بزرگی بودن خدا رحمت کنه ایشون رو
نمایه کاربر
suldoz
حرفه ای
حرفه ای
حالت من: Badhal
محل اقامت: نقده
تماس:

پست توسط suldoz »

خداوند رحمت کند.باقی عمر عزیزانش
صاحب اراده، فقط پیش مرگ زانو می زند، و آن هم در تمام عمر، بیش از یك مرتبه نیست .
نمایه کاربر
behdasht-m
جدید
جدید
حالت من: Mehraboon
محل اقامت: تهران - شهریار
تماس:

پست توسط behdasht-m »

روحشان شاد و یادشان گرامی...
[CENTER]یقین کن روزی پروانه خواهیم شد[/CENTER]
[CENTER]پس بگذار روزگار هر چقدر میخواهد پیله کند[/CENTER]