بهداشت محیط یا حرفه ای

در این انجمن به بهداشت محیط در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
delivery
جدید
جدید
تماس:

بهداشت محیط یا حرفه ای

پست توسط delivery »

با سلام
من لیسانس بهداشت محیط دارم
می خواستم بپرسم برای ارشد بهداشت محیط بخونم بهتره یا حرفه ای ؟
بازار کار کدومش بهتره ؟
مرسی
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

Re: بهداشت محیط یا حرفه ای

پست توسط naderloo »

delivery نوشته شده:با سلام، من لیسانس بهداشت محیط دارم ی خواستم بپرسم برای ارشد بهداشت محیط بخونم بهتره یا حرفه ای ؟ بازار کار کدومش بهتره ؟ مرسی
سلام، اول باید عرض کنم که به علاقه خود توجه نمایید و در وحله دوم با تجربه ای که دارم و به خصوص با قوانینی که سبب میشود اغلب کارگاهها حداقل از یک کارشناس بهداشت حرفه ای بهره ببرند، به طبع بازار بهداشت حرفه ای گسترده تر است.
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
masoomehtorabideh
جدید
جدید
تماس:

پست توسط masoomehtorabideh »

در درجه اول به علایقتون بستگی داره و بعد توانایی های شما.دروس بهداشت محیط و حرفه تفاوت زیادی با هم دارن شما باید دروس بهداشت حرفه ای را ملاحضه کنید و بعد ببنید که توانایی این را دارید که این دروس را فرا بگیرید یا اینکه موسسه در دسترس دارید که به صورت حضوری دروس را به شما اموزش دهد.به نظر من بازار کار بهداشت حرفه ای بهتره است اما به عنوان یک بهداشت محیطی میگویم که بهداشت حرفه ای جذابیت محیط را ندارد.
نمایه کاربر
farshid
ارشد
ارشد
حالت من: Badhal
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط farshid »

masoomehtorabideh نوشته شده:در درجه اول به علایقتون بستگی داره و بعد توانایی های شما.دروس بهداشت محیط و حرفه تفاوت زیادی با هم دارن شما باید دروس بهداشت حرفه ای را ملاحضه کنید و بعد ببنید که توانایی این را دارید که این دروس را فرا بگیرید یا اینکه موسسه در دسترس دارید که به صورت حضوری دروس را به شما اموزش دهد.به نظر من بازار کار بهداشت حرفه ای بهتره است اما به عنوان یک بهداشت محیطی میگویم که بهداشت حرفه ای جذابیت محیط را ندارد.
بهداشت حرفه ای تکلیفش معلوم تره - مناسب ترین زمان هم برای تغییر رشته همین مقطع لیسانس هست.
منظور دوستمون از جذابیت رو نفهمیدم !!!!!!!!!!!!!!!!!
بهداشت محیط و جذابیت ؟ تصویر
F.ghanbari8@gmail.com

Advanced Oxidation Processes
Electrochemical remediation
Risk assessment
Ethics in publication

ارسال پست

بازگشت به “تالار بهداشت محیط”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان