آگهی های استخدام در وزارت نیرو

در این انجمن به استخدام در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
mjsadeh
حرفه ای
حرفه ای
حالت من: Mashghool
محل اقامت: سمنان
تماس:

پست توسط mjsadeh »

[JUSTIFY]متن اطلاعیه:[/JUSTIFY][JUSTIFY]با توجه به ابلاغ قانون مدیریت خدمات کشوری و عدم موضوعیت آیین نامه جذب و نگهداری نیروی انسانی نخبه در شرکتهای دولتی،‌ وزارت نیرو به منظور جذب نیروی انسانی در شرکتهای غیردولتی در قالب طرح برنامه ریزی جامع منابع انسانی پس از تایید مجمع عمومی شرکتهای وابسته (شرکتهای غیردولتی شامل: توزیع نیروی برق،‌ مدیریت تولید برق،‌ آب و فاضلاب استانی و شهری)،‌ از میان نخبگان واجد شرایط به صورت رقابتی اقدام به جذب می نماید که در این رابطه اطلاع رسانی لازم از طریق جراید و سایت آزمون http://www.azmoon-niroo.ir متعاقباً صورت خواهد گرفت.[/JUSTIFY][JUSTIFY]منبع: استخدامی دات ارگ[/JUSTIFY][JUSTIFY]موفق باشیدتصویر[/JUSTIFY]
آخرین ويرايش توسط 1 on mjsadeh, ويرايش شده در 25.
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

Re: اطلاعیه جذب نخبگان در وزارت نیرو

پست توسط naderloo »

سلام

به سایت وزارت نیرو مراجه کردم و با این خبر مواجه شدم

وزارت نيرو تا اطلاع ثانوي هيچگونه برنامه اي براي برگزاري آزمون استخدامي ندارد.
در صورت لزوم اطلاعات و جزئيات مورد نياز از طريق همين سايت اعلام خواهد گرديد.
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
mjsadeh
حرفه ای
حرفه ای
تماس:

Re: اطلاعیه جذب نخبگان در وزارت نیرو

پست توسط mjsadeh »

naderloo نوشته شده:سلام

به سایت وزارت نیرو مراجه کردم و با این خبر مواجه شدم

وزارت نيرو تا اطلاع ثانوي هيچگونه برنامه اي براي برگزاري آزمون استخدامي ندارد.
در صورت لزوم اطلاعات و جزئيات مورد نياز از طريق همين سايت اعلام خواهد گرديد.

عذرخواه هستم اما من هرچی توی سایت وزارت نیرو گشتم خبری با مضمون فوق پیدا نکردم! بجاش عیناً متن اطلاعیه جذب نخبگان رو روئیت کردم. (برای مشاهده کلیک کنید.)
خداروشکر سایت آزمون هم که اصلاً بارگزاری نمیشه!!!
به هر حال، خبری شد خبرتان خواهم کرد...
نمایه کاربر
mjsadeh
حرفه ای
حرفه ای
تماس:

اطلاعیه استخدام در وزارت نیرو پایان مهر ماه ۹۱

پست توسط mjsadeh »

[JUSTIFY]متن اطلاعیه:[/JUSTIFY][JUSTIFY]آزمون استخدامی وزارت نیرو در تاریخ 1391/8/26 برگزار خواهد شد.[/JUSTIFY][JUSTIFY]شروع ثبت نام از تاریخ 1391/7/29 خواهد بود و کلیه جزئیات مربوط از همین تاریخ اطلاع رسانی خواهد گردید.[/JUSTIFY][JUSTIFY]منبع: استخدامی دات ارگ[/JUSTIFY][JUSTIFY]موفق باشیدتصویر[/JUSTIFY]
نمایه کاربر
mjsadeh
حرفه ای
حرفه ای
تماس:

اطلاعیه جذب 4000 نفر در وزارت نیرو

پست توسط mjsadeh »

[FONT=Tahoma, arial, Tahoma, sans-serif][JUSTIFY]معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو در ۱۶ آبان ماه خبر از جذب چهار هزار نفر در وزارت نیرو دادند و زمان برگزاری این آزمون هم دی ماه اعلام شد ولی اواسط دی ماه هم گذشت ولی حتی هنوز زمان ثبت نام اعلام نشده است.امیدوارم حداقل مسئولین وزات نیرو اگر زمان برگزاری آزمون تغییر کرده است یا کلا این استخدام کنسل شده است اطلاع رسانی کنند.این درحالی است که براساس اظهارات محمد محمدزاده مدیرکل دفتر توسعه منابع انسانی وزارت نیرو، امسال برای استخدام حدودا نزدیک به ۶۰۰ نفر در بخش غیردولتی بود و ۳۴۸۵ نفر در بخش دولتی که از دولت مجوز گرفته شده است. به گفته وی، از این تعداد ۲هزار و ۱۸۵ نفر در مشاغل فنی و تخصصی استخدام خواهد شد و۱۳۰۰ نفردر مشاغل کارگری.[JUSTIFY]محمدزاده ادامه داد: آزمون بخش غیردولتی برای جذب ۶۰۰ نفر در ۲۶ آبانماه برگزار شده و به زودی مراحل مصاحبه آنها به پایان می رسد و وارد مرحله گزینش خواهند شد. [/JUSTIFY][JUSTIFY]وی با اشاره به استخدام ۳۴۸۵ نفر در بخش دولتی تاکید کرد: این تعداد نیروی انسانی قراراست در ۱۶ شرکت برق منطقه ای در سراسر کشورکه معمولا هر شرکت برق منطقه ای چندتا استان را پوشش میدهد،ستاد شرکت های مادر تخصصی در تهران ، سازمان توسعه برق ایران ، شرکت مدیریت شبکه برق ایران و شرکت آب منطقه ای مشغول به فعالیت شوند.[/JUSTIFY][JUSTIFY]به گفته مدیرکل دفتر توسعه منابع انسانی وزارت نیرو، طبق برنامه زمانبندی انشالله ابتدای بهمن ماه ثبت نام آغاز و ۱۱ اسفند آزمون برگزار خواهد شد[/JUSTIFY]براساس اظهارات محمد محمدزاده این آزمون به صورت متمرکزاستانی برگزار می شود و ۳۰ درصد سهمیه استخدام مشمول قانون اصلاح بند ماده ۴۴ قانون برنامه پنجم به ایثارگران اختصاص خواهد یافت و ۳ درصد به معلولین.وی تصریح کرد: آزمون ۵ درصد از ۳۰ درصد سهمیه ایثارگران و ۳ درصد معلولین از طریق آزمون رقابت بین خود همان گروه صورت می گیرد.براساس این گزارش متقاضیان جهت ثبت نام در تاریخ یاد شده می توانند به سایت www.Azmoon-niroo.ir مراجعه کنند.[JUSTIFY]منبع: استختام دات کام[/JUSTIFY][/JUSTIFY][/FONT]
نمایه کاربر
mjsadeh
حرفه ای
حرفه ای
تماس:

زمان ثبت نام در آزمون استخدام وزارت نیرو اعلام شد.

پست توسط mjsadeh »

مدیر کل دفتر منابع انسانی وزارت نیرو خبر از آغاز ثبت نام آزمون استخدامی این وزارتخانه از ابتدای بهمن ماه داد.
ایشان بیان نمودند: امسال برای استخدام حدودا نزدیک به ۶۰۰ نفر در بخش غیر دولتی بود و ۳۴۸۵ نفر در بخش دولتی که از دولت مجوز گرفته شده است.

منبع: استختام دات کام
نمایه کاربر
mjsadeh
حرفه ای
حرفه ای
تماس:

آغاز ثبت نام در وزارت نیرو

پست توسط mjsadeh »

آغاز ثبت نام در وزارت نیرو در روزهای ۸ تا ۱۷ بهمن ماه ۹۱

علیرضا قاسمی پور افشارˈ گفت: با توجه به خروج ۱۰ هزار و ۲۴۳ نفر در طول برنامه چهارم و پیش بینی خروج شش هزار و ۲۱ نفر در طول برنامه پنجم، در مجموع ۱۶ هزار و ۲۶۴ نفر از وزارت نیرو خارج می شوند.

وی افزود: با توجه به نیاز شرکت های تابعه زیر مجموعه، اطلاعات لازم در سال ۹۰ در اختیار معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری قرار گرفت که پس از بررسی و کنترل های لازم در اردیبهشت ماه سال جاری، موافقت جذب و استخدام نیروهای مورد نیاز در حدود سه هزار نفر به وزارت نیرو ابلاغ شد.

قاسمی پور افشار با تاکید بر این که، نیاز وزارت نیرو به نیروی انسانی بیش از این است ابراز امیدواری کرد: بر اساس قانون به ازای خروج سه نفر در مشاغل تصدیگری و یک نفر در پست های حاکمیتی و برای واحدهای توسعه ای و جدید که به بهره برداری می رسند، نیروی جدید استخدام کنیم.

معاون تحقیقات و منابع انسانی وزیر نیرو همچنین گفت: از تعداد سه هزار نفر مذکور، دو هزار نفر در مشاغل فنی و تخصصی با مدرک دانشگاهی و یک هزار نفر در مشاغل کارگری در قالب ماده ۱۲۴ قانون مدیریت خدمات کشوری با مدرک دیپلم به کار گرفته می شوند.

وی با بیان این که، این آزمون روزهای ۱۰ و ۱۱ اسفند ماه سال جاری برگزار می شود، گفت: ثبت نام شرکت در آزمون روزهای ۸ تا ۱۷ بهمن ماه جاری از طریق پایگاه اینترنتی به نشانی www.azmoon-niroo.ir انجام می شود و آگهی ثبت نام نیز از طریق روزنامه های سراسری و استانی به اطلاع شرکت کنندگان می رسد.

قاسمی پور افشار اظهار داشت: مطابق برنامه زمانبندی، تا اردیبهشت ماه سال ۹۲ سه برابر نیاز در اجرای قانون برای انجام آزمون دانش مهارتی (مصاحبه) دعوت می شوند.

منبع: استخدامی دات ارگ
موفق باشید :53:
نمایه کاربر
mjsadeh
حرفه ای
حرفه ای
تماس:

پست توسط mjsadeh »

سلام
خوشبختانه بچه های دارای مدارک بهداشت محیط، بهداشت حرفه ای و محیط زیست هم می توانند شرکت کنند.
جهت مشاهده جدول نیازهای شغلی اینجا کلیک کنید.
جهت ثبت نام در آزمون اینجا کلیک کنید.

موفق باشیدتصویر
ارسال پست

بازگشت به “استخدام”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان