اخذ مجوز استخدام بیش از یك هزار نفر در دانشگاه های علوم پزشك

در این انجمن به استخدام در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
پست: 2793
تاریخ عضویت: 08 نوامبر 2008 00:00
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

اخذ مجوز استخدام بیش از یك هزار نفر در دانشگاه های علوم پزشك

پست توسط naderloo »

مدیركل پشتیبانی و نیروی انسانی وزارت بهداشت خبر داد

اخذ مجوز استخدام بیش از یك هزار نفر در دانشگاه های علوم پزشكی
تهران - مدیركل پشتیبانی و نیروی انسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی گفت: در زمینه هیات علمی مجوز یك هزار و 200 استخدام به دانشگاه های علوم پزشكی ابلاغ شد.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی، 'حسین مباركی' درگفت و گویی افزود: پیش از این نیز دو هزار مجوز استخدام به دانشگاه ها ابلاغ شده بود.

وی با اشاره به هشت هزار نفر ساعت كار برای تدوین آیین نامه جدید استخدام، گفت: آیین نامه جدید استخدامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی با تبیین نقش دانشگاه ها، تهیه و ابلاغ می شود.

مباركی افزود: از سال 84 تا 89 مجموعه نیازهای نیروی انسانی ما 131 هزار نیرو بود كه حدود یكصد هزار و 827 نیرو جذب شده اند و حدود 30 هزار نیرو از برنامه چهارم توسعه مانده است كه هنوز نگرفته ایم و در این زمینه كم داریم.

وی گفت: تدوین آیین نامه اداری استخدامی اعضای هیات علمی و غیر آن از سال 89 شروع شده و تاكنون 50 جلسه و هشت هزار نفر ساعت روی آن كار شده است كه امیدواریم همه خلا های قوانین موجود را بپوشاند.

منبع:ایرنا
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
ارسال پست

بازگشت به “استخدام”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان