بهداشت محیط انتخاب دلخواهم نبود!!!!!!!!!

در این انجمن به بهداشت محیط در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست

چطور رشته بهداشت محیط را انتخاب نمودید؟

از روی علاقه و شناخت
3
13%
از روی اجبار و ...
20
87%

مجموع رای گیری: 23

نمایه کاربر
mahdie
جدید
جدید
حالت من: Badhal
محل اقامت: بوشهر
تماس:

Re: بهداشت محیط انتخاب دلخواهم نبود!!!!!!!!!

پست توسط mahdie »

خوبه که شما باز همون روز قبولیتون خوشحال بودین من همون روز هم ناراحت بودم که این رشته قبول شدم.ولی موضوع کار که میگین رو قبول ندارم کار واسه رشته خودمون که زیاده.هیچ کاری هم گیرت نیاد باز میتونید آموزشگاه بهساز باز کنید.نمیگم دنبال کار نبودید ولی حس می کنم اوقدرا هم که باید تلاش نکردید
نمایه کاربر
ameneh
جدید
جدید
حالت من: Ghamgin
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط ameneh »

azxcen نوشته شده:سلام من کارشناس این رشته هستم روزی که اسمم رودر لیست قبول شدگان این رشته دیدم زیباترین روز زندگی من بود تصویرولی الان چهار ساله بیکارم و روز های سختی رو می گذرونم تصویربه قولی سکوتم از رضایت نیست دلم اهل شکایت نیست...
سلام من در ابتداي راهم و تازه ترم 4 كارشناسي بيوسته دانشكاه بهشتي ام با حرفايي كه اينجا خوندم كم كم دارم نسبت به اينده بدبين مي شم اين در صورتيه كه من از همون ترم اول به اين رشته علاقه مند شدم و با تمام قوا هرجا نشستم از ش دفاع كردم
توروخدا ي كم اميد جاشني بحث هاتون كنيد
مرسي
چه زیباست بخاطر تو زیستن ...و برای تو ماندن... به پای تو بودن... و به عشق تو سوختن !
1behnam
جدید
جدید
تماس:

پست توسط 1behnam »

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت همه دوستان
من میخوام برعکس دوستان دیگه کمی امید هم چاشنی کار کنم.
درسته بهداشت محیط الان تو این برهه از زمان یه مقدار بازار کارش خوابیده ولی تو مملکت ما رشته ها یه روزی تو عرشن و یه روزی رو فرشند .
من خودم زمانی که فارغ التحصیل شدم رفتم طرح و بلافاصله تو یه شرکت بدون داشتن پارتی به عنوان کارشناس hse مشغول کارم .
و از دوستان بهداشت محیطی میخوام اینقدر ناامید باشن .
اگر تو بهداشت محیط قوی باشی و البته تو زمینه نرم افزارهای تخصصی رشته حرفه ای بشی قطعا میتونی حرفی برا گفتن داشته باشی .
نمایه کاربر
majid8890
ارشد
ارشد
حالت من: Relax
محل اقامت: تهران(البته اهل تربت حیدریه هستم ها)
تماس:

پست توسط majid8890 »

خیلی جالب بود پست ها متشکرم

خوب من هم روزی که کنکور دادم فکر کردم قراره دکتر بشم اصلا نمیدونستم بهداشت محیط چیه اگه بهداشته محیط چیه باز رفتم دانشگاه دیدم هیدرولیک و فیزیک و ....اخ اخ اخ چشت روز بد نبینه دوستام همه میکروبیولوژی گایتون و فیزیولوژی پزشکی و آناتومی و روان میخوندن من باید میکروبیولوژی فاضلاب پاس میکردم اولش خیلی خجالت میکشیدم اصلا کتاب و کتابخانه نه میرفتم نه روم میشدبرم تا ترم میشه گفت سوم بعد دکتر باریک بین اومد دانشگاه ما لذت میبردم هم از کلاساشون هم از صحبت کردنشون(پس استاد خیلی میتونه مهم باشه) کلا تو کلاس که 19 نفر بودیم این یکی از این یکی داغون تر بودیم و اصلا از همه چیز لذت میبردیم غیر درس ولی دکتر باریک بین فکر میکنم نظر همه رو نسبت به علم بهداشت محیط عوض کرد و جالب این بود که به ثمر هم نشست چون17 نفرمون تو کنکور کاردانی به کارشناسی با رتبه خوب قبول شدیم و بعد هم با اساتید بزرگ تر و انجمن علمی و ..... و در حال حاضر واقعا از رشتم لذت میبرم و دوسش دارم .
اما واقعا رشته دلخواهم نبود و هدفم. ولی الان میشه گفت هم رشته دلخواهمه هم هدفم مهم اینه که چند نقطه قوت در خودت ایجاد کنیتصویر
gilhmard
جدید
جدید
تماس:

پست توسط gilhmard »

سلام به همه دوستان بهداشت محیطی.
زمینه های کاری رشته مون متنوعه ولی پیداکردن کار تو این رشته تو کشورمون مشکل شده.
ولی به دوستان دانشجو پیشنهاد میکنم تا لیسانس این رشته رو ادامه بدن و بعد از اون به رشته های مرتبط برن. یعنی خلاصه بگم ار وزارت بهداشت در بیان. چون اونجا فقط پزشک سالاریه و بقیه رشته ها حرفی واسه گفتن ندارن.
ارسال پست

بازگشت به “تالار بهداشت محیط”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان