چه خبر از سیزدهمین همایش ملی بهداشت محیط؟؟؟؟؟

در این انجمن به همایش ها در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.
ارسال پست
نمایه کاربر
mmaroosi
جدید
جدید
حالت من: Badhal
تماس:

چه خبر از سیزدهمین همایش ملی بهداشت محیط؟؟؟؟؟

پست توسط mmaroosi »

با سلام
همایش ملی بهداشت محیط هم بلاخره از خانه نحس خود عبور کرد و سیزدهمین سال برگزاری آن با تمام افت و خیزهایش به پایان رسید

از دوستان شرکت کننده می خواهم در این تاپیک دیده ها و شنیده های خود را از همایش سیزدهم درج کنند.
دانشجوي دكتراي تخصصي مهندسي بهداشت محيط
دانشگاه علوم پزشكي تهران
نمایه کاربر
mmaroosi
جدید
جدید
تماس:

پست توسط mmaroosi »

اول از همه بایستی از محضر تمامی دوستان عذر خواهی کنم که نتوانستم در ای نهمایش شرکت کنم.
که البته دلایلی داشت!!!
البته خودم هم بسیار متاثر شدم که نتوانستم شرکت کنم و ...!!!
دانشگاه علوم پزشكي تهران
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط naderloo »

سلام

این هم خبر شرکت بنده در همایش

پس از هماهنگی با دکتر اکبر اسلامی و جنابعالی پس از کلی پیگیری در محل کار موفق به اخذ موافقت شرکت در همایش شدم، چون جهت هماهنگی دیر اقدام کرده بودم دقیقا روز قبل از همایش به بنده اعلام گردید که موافقت حاصل است.

بالاخره شال و کلاه کردم که عازم همایش شوم و با کلی این در و اون در زدن بلیط تهیه کردم که طی تماسی متوجه بدقولی کردن دکتر اسلامی شدم و کلی توی ذوقم خورد بالاخره با کلی این دست و اون دست کردن حرکت کردم ساعت حدود یک به کرمان رسیدم

اما چشتون روز بد نبیند به هتلهای ناز، اخوان ، هزار، حتی یکی دو مسافرخونه سرزدیم به خاطر برگزاری همایش جا نداشت آخر راننده تاکسی شاکی شد و گفت اگه میخوای بری هتل فقط هتل پارس کرمان جا داره میری یا نه؟؟

منم از همه جا بی خبر گفتم خوب بریم اینکه عالیه به هر حال رفتیم هتل پارس نتیجه اینکه هزینه یک شب سپری کردن در اتاق دو تخته هتل مذکور از ساعت دو صبح تا ساعت دو بعد از ظهر همانروز یعنی تنها دوازده ساعت شد به عبارتی صدو پنجاه هزار تومان؟؟؟ تصویر و صد البته راننده تاکسی هم که کلی در بدر شده بود با کلی چونه زدن و ناراحتی ده هزار تومان ناقابل دریافت کرد و با ناراحتی روانه کار و کاسبی اش شد.

فردای اون روز خیلی سریع از خواب بلند شدم و یه ماشین دربست گرفتم و به همایش رفتم

تقریبا تالار فارابی در بافت قدیمی کرمان و زیر کوههای همجوار قرار گرفته بود داخل تالار شدم و چون ثبت نام هم نکرده بودم یه راست دنبال محل ثبت نام گشتم و به متصدیان ثبت نام رسیدم و درخواست ثبت نام دادم

مسئولان ثبت نام مشخصات از من خواستند که نام خودم رو گفتم

جالب این بود که نام من برای همه اونا آشنا بود در حالیکه تا به حال با اونها برخود نکرده بودم،
گفتن مقاله داری گفتم نه
گفتن همکار ارائه کننده مقاله ای گفتم نه
گفتن پوستر ارائه دادی گفتم نه
گفتن پس چرا اسم شما برای ما اینقدر آشناس!!!!!

یه دفعه به فکرم رسید نکند دوستان اسم بنده رو قبلا ثبت نام کرده باشن و... توی این فکرها بودم که

گفتن عضو انجمنی؟؟ گفتم نه (البته ثبت نام کردم ولی پولی به حساب جهت حق عضویت نریخته بودم)

بالاخره تصویب شد که 40000 تومان، هزینه ثبت نام آزاد رو بپردازم، پس از پرداخت تقاضای فاکتور کردم

گفتن نداریم؟؟
در نهایت این توضیح رو ارائه کردن که همان هزینه درج شده در سایت همایش را میتوانید سند قرار دهید و به هر جایی که میخواید ارائه کنید

یه فیش بهم دادن گفتن برو بغل انبار هدایا و سی دی و ... بگیر

رفتیم بغل انبار توی یک اتاق

الان که این مطلب را مینویسم ساعت 2 نیمه شب است که متاسفانه هاست پیشتیبانی سایت موژ از ساعت 8 سب دچار مشکل شده بود در حال رفع مشکل بودیم که همین الان مشکل حل شد اگه اجازه بدید این مطلب را بعدا ادامه خواهم داد
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
mmaroosi
جدید
جدید
تماس:

پست توسط mmaroosi »

این همایش نیز مانند سایر همایش ها تمام شد و به گفته شاهدان حاشیه هایی داشت

بشنوید نقل قول یکی از حاضران در همایش را
سوال: همایش امسال چطور بووود؟
جواب:
مثل همیشه
موقع ارائه مقاله خلوت تصویر
موقع ناهار شلوغ تصویر
افتتاحیه شلوغتصویر
اختتامیه خلوت تصویر
و....

[RIGHT]البته اگر همایش ملی بهداشت محیط هیچ حسنی نداشته باشد یک حسن دارد و آن هم این که[/RIGHT][RIGHT]بساط دید و بازدید های دوستانی که سال به سال از هم خبر ندارند گرم می شود[/RIGHT][RIGHT]از محل کار همکلاسی های قدیم آشنا می شویم[/RIGHT][RIGHT]نام فرزند نو رسیده همکارمان را یاد می گیریم[/RIGHT][RIGHT]از حقوق و اضافه کار سایر همکاران آشنا می شویم[/RIGHT][RIGHT]کمی نسبت به شرایط موجود گله و شکایت می کنیم[/RIGHT][RIGHT]یکی پیدا می شود که بهمون دلداری بدهد[/RIGHT][RIGHT]با صحبت های شیرین و ...همایش را آغاز می کنیم[/RIGHT][RIGHT]با یک قطعنامه هر ساله تکرار شونده همایش را به پایان می بریم[/RIGHT][RIGHT]می فهمیم که بی نظمی خیلی بد است اما هیچگاه از آن عبرت نمیگیریم[/RIGHT][RIGHT]فرصتی پیدا میشود که مقاله های نیم بند دوستان و بغلدستی خود خود را لابلای پوستر ها و مقالات بقبولانیم و ادای دین! کنییم و بدین ترتیب به آنها روحیه تحقیق و پژوهش عطا کنیم.[/RIGHT][RIGHT]و دوباره روز از نو همایش از نو[/RIGHT][RIGHT]خوبی همایش بهداشت محیط در این است که[/RIGHT][RIGHT]نزدیکای زمستان برگزار میشود[/RIGHT][RIGHT]و خیلی زووووود زمستان می رود و روسیاهی به زغال می ماند.[/RIGHT]
دانشگاه علوم پزشكي تهران
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط naderloo »

همایش از سه سالن تشکیل شده بود

سالن اول یا سالن اصلی که در واقع همان محل آمفی تاتر تالار فارابی بود که عمده مقالات در آن ارائه شد
سالن دوم که سالنی کوچک در یکی از کلاسهای درس تالار در نظر گرفته شده بود برخیاز مقاله ها و کارگاهها در این سالن ارائه شد
سالن سوم که یکی دیگر از کلاسها بود منتها کمی کوچکتر و برای کارگاهها در نظر گرفته شده بود.

در هر کدام از سالن های مذکور مقالات و یا کارگاهی ارائه میشد که برنامه و زمانبندی ارائه مقالات و کارگاههای مذکور را میتوانید از لینک ذیل ببینید

لینک دانلود برنامه سیزدهمین همایش ملی بهداشت محیط ایران

لینک دانلود لیست هیات داوارن سیزدهمین همایش ملی بهداشت محیط ایران

لینک دانلود لیست اعضای کمیته اجرایی سیزدهمین همایش ملی بهداشت محیط ایران

لینک دانلود لیست اعضای کمیته علمی سیزدهمین همایش ملی بهداشت محیط ایران

لینک دانلود لیست مقدمه سیزدهمین همایش ملی بهداشت محیط ایران

شامل مقدمه، فلسفه و اهداف بهداشت محیط، تشکیلات گروه بهداشت محیط، قسمت های مختلف بهداشت محیط، نمودار تشکیلاتی گروه بهداشت محیط، تشریح دروس بهداشت محیط و ...

لینک دانلود متن سخنرانی و گزارش دبیر علمی سیزدهمین همایش ملی بهداشت محیط ایران

لینک دانلود متن سخنرانی و گزارش دبیر علمی سیزدهمین همایش ملی بهداشت محیط ایران
لینک دانلود عوامل اجرایی سیزدهمین همایش ملی بهداشت محیط ایران
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
ارسال پست

بازگشت به “همایش ها”

چه کسی حاضر است؟