وضعیت دفع لجن

در این انجمن به تصفیه فاضلاب شهری و صنعتی در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
ameneh
جدید
جدید
حالت من: Ghamgin
محل اقامت: تهران
تماس:

وضعیت دفع لجن

پست توسط ameneh »

به نام خدا

دوستان و اعضای محترم سایت

سلام

با اینکه خیلی دیر شده اما سال جدید رو به همه ی عزیزان تبریک میگم.امیدوارم امسال سالی سرشار از موفقیت برای جامعه بهداشت محیط ایران و به خصوص اعضای محترم سایت باشه.

میخواستم بدونم وضعت دفع لجن در تصفیه خانه های کشور به چه صورتی ست؟ یعنی عملا چه اتفاقی برای لجن میوفته؟ از انجایی که دسترسی به تصفیه خانه های کشور رو ندارم از شما عزیزان در خواست میکنم که وضعیت دفع لجن رو در

تصفیه خانه شهر خودتون بیان کنید.لطفا ذکر محل سکونت و اسم تصفیه خانه رو فراموش نکنید.

از اینکه با من همکاری میکنید و اطلاعاتتون رو در اختیارم میگذارید ممنون و متشکرم...
چه زیباست بخاطر تو زیستن ...و برای تو ماندن... به پای تو بودن... و به عشق تو سوختن !
نمایه کاربر
farshid
ارشد
ارشد
حالت من: Badhal
تماس:

Re: وضعیت دفع لجن

پست توسط farshid »

ameneh نوشته شده:به نام خدا

سلام

با اینکه خیلی دیر شده اما سال جدید رو به همه ی عزیزان تبریک میگم.امیدوارم امسال سالی سرشار از موفقیت برای جامعه بهداشت محیط ایران و به خصوص اعضای محترم سایت باشه.

میخواستم بدونم وضعت دفع لجن در تصفیه خانه های کشور به چه صورتی ست؟ یعنی عملا چه اتفاقی برای لجن میوفته؟ از انجایی که دسترسی به تصفیه خانه های کشور رو ندارم از شما عزیزان در خواست میکنم که وضعیت دفع لجن رو در

تصفیه خانه شهر خودتون بیان کنید.لطفا ذکر محل سکونت و اسم تصفیه خانه رو فراموش نکنید.

از اینکه با من همکاری میکنید و اطلاعاتتون رو در اختیارم میگذارید ممنون و متشکرم...
سلام این سوال خودتونه یا استادتون ؟؟؟؟
F.ghanbari8@gmail.com

Advanced Oxidation Processes
Electrochemical remediation
Risk assessment
Ethics in publication

نمایه کاربر
ameneh
جدید
جدید
حالت من: Ghamgin
تماس:

پست توسط ameneh »

farshid نوشته شده:
ameneh نوشته شده:به نام خدا

سلام

سلام این سوال خودتونه یا استادتون ؟؟؟؟

سلام. اقای مهندس.
منظور شما رو از این سوال متوجه نمی شم. لطفا واضح تر بفرمایید.
اما.....

این سوال برای پروژه ای است که در حال حاضر در حال انجامش هستم و استاد راهنمای این پروژه بنده جناب اقای دکتر یزدانبخش هستند. من اطلاعاتم محدود به تهران یعنی محل سکونتم هست. خواستم از این راه اگر کسی اطلاعاتی دارد کمکم کنه. اینها رو گفتم محض اگاهی شما و سایر عزیزان. در هر حالاگر هم کسی اطلاعاتی نداره من با همین اطلاعاتم میتونم پروژه ام رو به نحو احسن به اتمام برسونم.
ممنون
چه زیباست بخاطر تو زیستن ...و برای تو ماندن... به پای تو بودن... و به عشق تو سوختن !
نمایه کاربر
majid8890
ارشد
ارشد
حالت من: Relax
محل اقامت: تهران(البته اهل تربت حیدریه هستم ها)
تماس:

پست توسط majid8890 »

با عرض سلام خدمت شما

بنده از تصفیه خانه های مشهد(پرکند آباد)- بیرجند-تربت حیدریه-سبزوار بازدید داشتم که روش های تصفیه آنها به ترتیب لاگون هوادهی- برکه تثبیت-هوادهی گسترده-برکه تثبیت بود.

در تربت حیدریه از لجن خشک کن طبیعی استفاده میکردند.
نمایه کاربر
farshid
ارشد
ارشد
حالت من: Badhal
تماس:

پست توسط farshid »

ameneh نوشته شده:
farshid نوشته شده:
ameneh نوشته شده:

سلام. اقای مهندس.
منظور شما رو از این سوال متوجه نمی شم. لطفا واضح تر بفرمایید.
اما.....

این سوال برای پروژه ای است که در حال حاضر در حال انجامش هستم و استاد راهنمای این پروژه بنده جناب اقای دکتر یزدانبخش هستند. من اطلاعاتم محدود به تهران یعنی محل سکونتم هست. خواستم از این راه اگر کسی اطلاعاتی دارد کمکم کنه. اینها رو گفتم محض اگاهی شما و سایر عزیزان. در هر حالاگر هم کسی اطلاعاتی نداره من با همین اطلاعاتم میتونم پروژه ام رو به نحو احسن به اتمام برسونم.
ممنون
وقتی شما این سوالو مطرح میکنید معلومه که دغدغه دانشجو نیست. من جوابمو گرفتم ممنون

اما من این شهر رو میدونم

شهرستان تفرش (استان مرکزی) - بستر لجن خشک کن
موفق باشید
F.ghanbari8@gmail.com

Advanced Oxidation Processes
Electrochemical remediation
Risk assessment
Ethics in publication

ارسال پست

بازگشت به “تصفیه فاضلاب شهری و صنعتی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان