تبريك فرا رسيدن نوروز باستاني

در این انجمن اخبار بهداشت محیط در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
majid8890
ارشد
ارشد
حالت من: Relax
محل اقامت: تهران(البته اهل تربت حیدریه هستم ها)
تماس:

تبريك فرا رسيدن نوروز باستاني

پست توسط majid8890 »

[CENTER]
[CENTER][TABLE][TR][TD] [/TD][/TR][TR][TD]
[TABLE][TR][TD]
تصویر

[FONT=Tahoma name=mc1][FONT=B Narm dir=rtl] يا مقلب القلوب و الابصار يا مدبراليل و النهار[/FONT]
[FONT=B Narm dir=rtl]يا محول الحول و الاحوال حول حالنا الي احسن الحال[/FONT][/FONT]

[FONT=Tahoma name=mc1][FONT=Tahoma,sans-serif]حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد رابه تمامی همكاران عزیز،دانشجویان و اساتید محترم تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را ازدرگاه خداوند متعال و سبحان برای شماعزیزان مسئلت مینمایم[/FONT][FONT=B Narm].[/FONT]

[/FONT]
[/TD][/TR][/TABLE][/TD][/TR][/TABLE][/CENTER][/CENTER]
نمایه کاربر
mmina
جدید
جدید
تماس:

Re: تبريك فرا رسيدن نوروز باستاني

پست توسط mmina »

من هم به نوبه خودم تبریک عرض میکنم انشالله امسال سال بسیار خوبی برای همه باشه
به خصوص برای دوستان که در حال آماده شدن برای کنکور هستندتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویر
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

Re: تبريك فرا رسيدن نوروز باستاني

پست توسط naderloo »

mmina نوشته شده:من هم به نوبه خودم تبریک عرض میکنم انشالله امسال سال بسیار خوبی برای همه باشه
به خصوص برای دوستان که در حال آماده شدن برای کنکور هستندتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویر
سلام، از صمیم قلب عید نوروز را خدمت شما و همه هم میهنان عزیزم به خصوص بازدید کنندگان محترم تبریک عرض میکنم

و از پروردگار مهربام میخواهم امسالتان به قلم تدبیر آن نقاش بی همتا چنان زیبا نقش بندد که طبیعت به تماشای شکوهش بایستد

نو بهارتان در کنار عزیزانتان شاد باد تا همیشه.
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار بهداشت محیط”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان