آموزش نحوه تشکر کردن از پست های مفید(همراه با عکس)

در این انجمن به اخبار انجمن در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
hesadat
فعال
فعال
حالت من: Badhal
محل اقامت: تهران
تماس:

آموزش نحوه تشکر کردن از پست های مفید(همراه با عکس)

پست توسط hesadat »

[CENTER]بسمه تعالی[/CENTER]

سلام دوستان عزیز و گل
تصویر

اول از همه باید بگم قبلاً در مورد اینکه چرا باید از پست های مفید تشکر کنیم در این تاپیک توضیح دادم
(پس لطفاً اون تاپیک هم بخوانید)

حالا که فهمیدیم چرا باید از پست هایی که به نظرمون مفید هستند؛ تشکر کنیم، سوال پیش میاد که:

چجوری میشه از پست های مفید و شخصی که اون پست مفید رو گذاشته،تشکر کنیم؟!

خیلی ساده و راحت و در عرض فقط یک ثانیه

فقط کافیه این آموزش به همراه عکس را مطالعه فرمایید:

[JUSTIFY]خوب برای مثال پست دانلود ترجمه کلیات بهداشت محیط برگزفته از کتاب سالواتو 2003 برای من مفید بوده و می خواهم از شخصی که این مطلب رو گذاشته،هم به خاطر زحمتی که کشیده و هم مطلب مفیدی که گذاشته،[SIZE=120][SIZE=120][SIZE=120] تشکر ک[SIZE=120]نم..[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/JUSTIFY]

برای انجام این کار:

ابتدا وارد پست مورد نظر می شوم.

[CENTER] تصویر[/CENTER]

ب[SIZE=120]عد برای تشکر کردن موس را به سمت چپ اون پست می برم و روی شکل مشت دست که تو[SIZE=120]ی شکل مشخص کردم، یک بار کلیک می کنم.

[/SIZE][/SIZE][CENTER] تصویر[/CENTER][SIZE=120]

[SIZE=120]همون طور که در شکل می بینید، بلافاصله پیغامی روی صفحه ظاهر می شود که می گوید شما از این مطلب تشکر کرده ای[SIZE=120]د.

[/SIZE][/SIZE][/SIZE][CENTER] تصویر[/CENTER][SIZE=120][SIZE=120][SIZE=120]

[SIZE=120]خوب شما به راحتی از این مطلب تشکر کردید و می تونید اسم خودتون رو در پایین اون پست به عنوان تشکر کرده ببنید.

[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][CENTER] تصویر[/CENTER][SIZE=120][SIZE=120][SIZE=120][SIZE=120]

[SIZE=120]نکته: در صورتی که بخواهید تشکر خود را حذف کنید،کافیست یک بار دیگر روی مشت دست کلیک کنید.

[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][CENTER] تصویر[/CENTER]

سپس از شما سوالی پرسیده می شود که آیا از حذف تشکر خود مطمئن هستید؟

[CENTER] تصویر[/CENTER]

اگر مطمئن هستید بر روی ok و در غیر این صورت بر روی cancel کلیک کنید.

و در آخر باید بگم:

[CENTER][HIGHLIGHT=#ffc000]کسي که در برابر خوبي سپاس گزار است و از کار نيک قدرداني مي کند، از خود شخصيتي مي سازد که محبوب و مورد اعتماد ديگران است[/HIGHLIGHT][/CENTER]
آخرین ويرايش توسط 1 on hesadat, ويرايش شده در 14.
[CENTER]============================================
تشکر شما = دلگرمی ما
============================================
[/CENTER]محسن عباسی فرد...
moh3n.abfa87@gmail.com
ارسال پست

بازگشت به “اخبار انجمن”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان