درخواست طراحی تصفیه خانه فاضلاب به روش DPMC

در این انجمن به طراحی تصفیه خانه آب و فاضلاب در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

درخواست طراحی تصفیه خانه فاضلاب به روش DPMC

پست توسط naderloo »

با سلام دوستان برای دریافت پاسخ میبایست سوالات خود را در تالار گفتمان درج نمایند یکی از دوستان سوالی به ایمیل بنده ارسال کرده که در این مبحث درج میشود
طراحی تصفیه خانه فاضلاب به روش DPMC
پيغام
با سلام خدمت همه بهداشت محیطی ها لطفاً اگر کسی یک فایل در زمینه طراحی تصفیه خانه فاضلاب به روش DPMC دارد برای من ارسال نماید. پیشاپیش از همکاری شما متشکرم.
سلام باید عرض کنم که یک تصفیه خانه در ایران در حال ساخت با روش (DPMC) (سلول های چندگانه با توان دوگانه) است
تصفیه خانه شهرستان کازرون با فرآیند تصفیه به روش DPMC وبا ظرفیت تصفیه 34 هزار و 200 مترمکعب درشبانه برای جمعیت 74 هزار نفر قابل افزایش تا 183هزار نفر در حال ساخت است.

شهرستان کازرون در فاصله 120 کیلومتری غرب شیراز واقع شده است.

این طرح (DPMC) (سلول های چندگانه با توان دوگانه) ، برای نخستین بار در کشور با هزینه 80 میلیارد ریالی ساخته می شود . صرفه جویی 21 میلیارد ریالی در هزینه ساخت ، افزایش 2 برابری ظرفیت تصفیه و 2 سال کاهش در زمان ساخت از جمله مزایای استفاده از فرایند جدید (DPMC) در تصفیه خانه شهرستان کازرون است. این تصفیه خانه در زمینی به مساحت 12 هکتار و با ظرفیت تصفیه 18 هزار متر مکعب در شبانه روز ، طراحی شده و به طور متوسط فاضلاب 90 هزار نفر از ساکنان شهرستان کازرون را تصفیه می کند ...
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
hesadat
فعال
فعال
حالت من: Badhal
محل اقامت: تهران
تماس:

Re: درخواست طراحی تصفیه خانه فاضلاب به روش DPMC

پست توسط hesadat »

[CENTER]بسمه تعالی
[RIGHT]

سلام دوستان گل

توضیحات لازم رو جناب ندرلو عرض کردند،بنده هم یک سری فایل می زارم که در این مورده.

اولین فایلی که می زارم به طور کامل در مورد مزایا و چگونگی روش (Dual-Power,Multicellular (DPMC کامل توضیح داده.

دانلود

دومین فایل هم در مورد طراحی و عملکرد تصفیه خونه در یکی از شهرهای کالیفرنیا به همین روش DPMC است.

دانلود
[/RIGHT][/CENTER]

موفق باشید.
[CENTER]============================================
تشکر شما = دلگرمی ما
============================================
[/CENTER]محسن عباسی فرد...
moh3n.abfa87@gmail.com
ارسال پست

بازگشت به “طراحی تصفیه خانه آب و فاضلاب”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان