لباس کار کارشناس بهداشت محیط

در این انجمن به گندزداها در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
ali19
جدید
جدید
تماس:

لباس کار کارشناس بهداشت محیط

پست توسط ali19 »

با سلام خدمت همکاران ، دوستان وهمچنین مدیریت محترم وب لاگ

لطف فرموده در صورت امکان اطلاعاتی در خصوص نوع لباس کار کارشناس بهداشت محیط بیمارستان در اختیار اینجانب قرار دهید لازم به ذکر است که بیشترین فعالیت اینجانب و هر کارشناس بهداشت محیط، بهسازی محیط و امور نظارتی و مدیریتی است و سرو کاری با مریض شبیه پرسنل درمانی ندارم .

با تشکر
naene
فعال
فعال
حالت من: Badhal
تماس:

پست توسط naene »

[JUSTIFY][HIGHLIGHT=#f2dcdb]تصویرسلام خسته نباشید من نیز به عنوان کارشناس بهداشت محیط بیمارستان انجام وظیفه می کنم و از اینکه باید از فرمی مشابه پرسنل درمانی استفاده کنم احساس خوبی ندارم و بارها شده توسط ارباب رجوع اشتباهی پرستار قلمداد گردم و حتی وقتی تکذیب کردم قانع ننیز نشدند بهتر بود برای کارشناسان بهداشت محیط فرم اداری با رنگ مشخص و اتیکت در نظر گرفته می شد [/HIGHLIGHT][/JUSTIFY]
هیچگاه به خاطر “هیچکس” دست از “ارزشهایت” نکش …
چون زمانی که آن فرد از تو دست بکشد ، تو می مانی و یک “من” بی ارزش !

الهه السادات امیری نایینی
sarafattahi
جدید
جدید
محل اقامت: اصفهان
تماس:

پست توسط sarafattahi »

لباس کار کسانی که تو مرکز بهداشتی کار می کنند خیلی زشته شکل پارکبانها میشیم کاش میشد واسه کارمندای بهداشت محیط یه لباس شیک و مرتب طراحی میشد
sarafattahi
naene
فعال
فعال
تماس:

پست توسط naene »

لباس فسفری که انتخاب کردتدجز تمسخر خاص عام چیزی به همراه ندارد آنوقت می خواهیم به ما بگن مهندس واقعا از نظر کاری شبیه مهندس ها هستیم ( بازدید ) یا نوع لباسمون
هیچگاه به خاطر “هیچکس” دست از “ارزشهایت” نکش …
چون زمانی که آن فرد از تو دست بکشد ، تو می مانی و یک “من” بی ارزش !

الهه السادات امیری نایینی
نمایه کاربر
mjsadeh
حرفه ای
حرفه ای
حالت من: Mashghool
محل اقامت: سمنان
تماس:

Re: لباس کار کارشناسان بهداشت محیط

پست توسط mjsadeh »

[JUSTIFY]با سلام خدمت کلیه دوستان[/JUSTIFY][JUSTIFY]بنده مدت قریب به 2 سالی هست که در مرکز بهداشتی درمانی به عنوان کارشناس بهداشت محیط مشغول به کار هستم و متاسفانه تا اونجایی که در جریانم تاکنون هیچگونه فرمت و لباس فرمی برای بازرسین از طرف وزارتخانه اعلام و ارائه نشده است!!! شنیده ها حاکی از آن است که در گذشته هزینه ای جهت خرید لباس به حساب همکارها واریز میشده تا با سلیقه و میل خودشون لباس تهیه کنند که اون هم خیلی وقته دیگه واریز نمیشه!!! نتیجه اینکه متاسفانه مایی که بازرسیم و اکثر اوقات در خارج از مرکز هستیم و پیشانی شبکه های بهداشتی درمانی به شمار مییایم هیچگونه شناسه و هویتی تشخیصی برای عامه مردم نداریم! که این واقعاً نقطه ضعف بزرگیه و جای بسی تاسف داره! ناگفته نماند در برخی از شبکه های بهداشتی درمانی و به سلیقه روسای آنها لباسهایی برای بازرسین تهیه شده که آنها نیز همگی مقطعی بوده و بدلیل نبود بودجه ای مختص به این امر دیگه ادامه پیدا نکرده است! (لباس که چه عرض کنم!!! معمولاً در 95% موارد تنها یک جلیقه ساده بوده که آن هم فقط و فقط برای آقایان ارائه شده است! همین و بس!) به نظر من بازم خوش به حال همکارهای شاغل در بیمارستان که حداقل یک نشانی از وزارت بهداشت و درمان (روپوش سفید) به همراه دارند! حالا مگه بده به آدم پرستار یا دکتر هم بگن؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! تصویر[/JUSTIFY]
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

Re: لباس کار کارشناس بهداشت محیط

پست توسط naderloo »

سلام، بله قبلا مبلغی به عنوان هزینه لباس جهت تهیه کت شلوار مناسب به کاردانها و کاشناس ها پرداخت میشد ولی نه به عنوان لباس فرم یا هر چیز دیگر

فکر نمیکردم که این هزینه قطع شده باشد

البته چون من در شبکه بهداشت شاغل نیستم اطلاعات بیشتری ندارم
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
ارسال پست

بازگشت به “گندزداها”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان