دانلود کتاب: کاربرد نانوتکنولوژی برای آب پاک

سیستمهای نوین تصفیه کتب الکترونیکی در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
farshid
ارشد
ارشد
حالت من: Badhal
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط farshid »

سلام دوستان عزیز
یه کتاب خیلی خوب درباره نانوتکنولوژی در تصفیه آب و فاضلاب
امیدوارم بدردتون بخوره تصویرتصویرتصویر

http://dl.mozh.org/up/Nanot.rar
آخرین ويرايش توسط 1 on farshid, ويرايش شده در 18.
F.ghanbari8@gmail.com

Advanced Oxidation Processes
Electrochemical remediation
Risk assessment
Ethics in publication

mostafa5804
جدید
جدید

کاربرد نانوتکنولوژی برای آب پاک

پست توسط mostafa5804 »

تشکر از شما

متاسفانه سرعت دانلود از این سرور خیلی بد بود (البته برای من)برای همین تو مدیا فایر هم آپلود کردم

دوستان میتونند کتاب رو از سرور زیر هم دریافت کنن

.
تصویر
آخرین ويرايش توسط 1 on mostafa5804, ويرايش شده در 8.
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
تماس:

Re: کاربرد نانوتکنولوژی برای آب پاک

پست توسط naderloo »

mostafa5804 نوشته شده:تشکر از شما

متاسفانه سرعت دانلود از این سرور خیلی بد بود (البته برای من)برای همین تو مدیا فایر هم آپلود کردم

دوستان میتونند کتاب رو از سرور زیر هم دریافت کنن تصویر

سلام، باید بگم این هم از عجایب روزگاره ، شما فایل رو از مطلب فرشید برداشتید جای دیگه آپلود کردید و بعد منبع را سایت خودتون زدید.بارها گفته شده دوستان اگر قصد تبلیغ سایت خودشان را دارند

براحتی میتوانند از بخش امضاء استفاده کنند با این حساب کاربر محترم mostafa5804 شما میتوانید کل سایت را هم در سرور دیگری آپلود کنید و منبع را سایت خود درج نمایید.
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
mostafa5804
جدید
جدید

Re: کاربرد نانوتکنولوژی برای آب پاک

پست توسط mostafa5804 »

naderloo نوشته شده:
mostafa5804 نوشته شده:تشکر از شما

دوستان میتونند کتاب رو از سرور زیر هم دریافت کنن تصویر

سلام، باید بگم این هم از عجایب روزگاره ، شما فایل رو از مطلب فرشید برداشتید جای دیگه آپلود کردید و بعد منبع را سایت خودتون زدید.بارها گفته شده دوستان اگر قصد تبلیغ سایت خودشان را دارند

براحتی میتوانند از بخش امضاء استفاده کنند با این حساب کاربر محترم mostafa5804 شما میتوانید کل سایت را هم در سرور دیگری آپلود کنید و منبع را سایت خود درج نمایید.

بنده چنین جسارتی نکردم و منبع رو نزدم سایت خودم. حتی اگه ببینیدتوضیح دادم که به علت سرعت سرور این کارو کردم.آقای نادرلو حتی مطلب رو برای سایت خودم هم قرار نداده ام پس نمی تونین اینو بگین.
اما در مورد امضا حق با شماست..
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
تماس:

Re: دانلود کتاب: کاربرد نانوتکنولوژی برای آب پاک

پست توسط naderloo »

سلام، قصد طولانی شدن مباحثی از این دست را ندارم، ولی باید اخلاق مداری در بحث اطلاع رسانی را رعایت کنیم اینکه سایت ها و وبلاگ ها بلافاصله پس از درج مطالب سایت اطلاعات و فایلها را درسایت خودشان قرار میدهند بدون حتی اشاره به منبع و یا دادن لینک دانلود فایل در سایت اصلی این ضایع شدن حقوق سایت هست. که اگر امروز گریبانگیر سایت موژ است فردا مشکل شما و سایر سایت ها خواهد بود

ولی دوستان اگر هر کسی که دارای سایت و وبلاگ هست اخلاق مداری را رعایت کند و لینک منبع را درج نماید آرزویی است که سبب ارتباط بیشتر سایت های مشابه خواهد شد.

سایت موژ حتی به صورت یک طرفه لینک تمام سایت های با تخصصهای مربوطه را در بخش لینکستان ذکر میکند و همچنین همه سایت ها نیز از بخش تبادل لینک میتوانند لینک خودشان را در سایت قرار دهند

از طرفی بخش امضاء کاربر هم برای این موضوع در نظر گرفته شده است

و اینکه فرمودید که به علت کندی سرور اینکار را کردید خوب براحتی میتوانستید تنها لینک سرور آپلود را قرار دهید و نه سه لینک مختلف به سایت خودتان.

و طبعا اطلاع دارید رویه سایت اینست که به مرور کلیه فایلهای ارسالی را در سرور اختصاصی آپلود مینماید و به هیچ عنوان فایلهای کاربران در زمره محدودیت عضویت ویژه نیز قرار نمیگیرد.
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
ارسال پست

بازگشت به “سیستمهای نوین تصفیه”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان