تست و کنترل قالب جدید سایت(خیلی مهم)

در این انجمن به اخبار انجمن در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست

نظر شما در خصوص قالب جدید سایت چیست؟

عالی
4
22%
خوب
6
33%
متوسط
5
28%
بد
1
6%
قالب قبلی بهتر است
2
11%

مجموع رای گیری: 18

نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

تست و کنترل قالب جدید سایت(خیلی مهم)

پست توسط naderloo »

دوستان سلام

همانطور که مشاهده مینمایید قالب جدیدی برای سایت موژ در نظر گرفته شده است و در مرحله آزمایش روی سایت میباشد

لذا دوستان مشکلاتی که از قالب جدید در مرور گرهای مختلف مشاهده مینمایند در این تاپیک درج کنند تا توسط برنامه نویس قالب مورد بررسی قرار گیرد

طبعا قالب جدید دارای مشکلاتی است که به مرور رفع خواهد شد از دوستان درخواست مینماییم تا در صورت هرگونه اختلال در برخی از امکانات سایت ما را مطلع نمایند

همچنین نظر سنجی هم برای قالب جدید در نظر گرفته شده است که از کلیه بازدید کنندگان و اعضاء گرامی سایت دعوت مینماییم تا در این نظر سنجی شرکت فرمایید
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
arsallann
جدید
جدید
حالت من: Badhal
محل اقامت: اهواز
تماس:

Re: تست و کنترل قالب جدید سایت(خیلی مهم)

پست توسط arsallann »

ایجاد تنوع در قالب سایت کار ارزشمندی است.

نکاتی جهت بهبود:
1-عنوان موژ در بالای صفحه سایت ذکر نگردیده است.
2- به نظرم اگر صفحه نخست خلاصه و ساده تر شود بهتر است.(خیلی مطالب در صفحه نخست می باشد اگر کسی برای بار اول به سایت سر بزند احتمالا بدون هیچ جستجویی برگردد(البته کسانی که کم حوصله هستند))
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
تماس:

پست توسط naderloo »

سلام و ضمن تشکر از جنابعالی و کاربر محترم nahid که در خصوص قالب سایت نظر داده بودند به اطلاع میرسانم که قرار شده یک قالب اختصاصی با تایید کاربران انتخاب گریده و به عنوان قالب اصلی سایت تنظیم شود مضاف بر اینکه چندین قالب هم طراحی شود تا به صورت اختصاصی در اختیار کاربران قرار گیرد یعنی هر کاربر از قالبی که مد نظر دارد استفاده کند حتی در صورتی که قالب پیش فرض سایت نباشد

باز هم از دوستانی که در این خصوص نظر میدهند ممنون هستم و منتظر نظرات شما در خصوص قالب کنونی سایت نیز هستیم.
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
hesadat
فعال
فعال
تماس:

پست توسط hesadat »

سلام و عرض خسته نباشید

با کمال احترام به تلاش شما در جهت بهبود سایت:

به نظر من دو قالب جدیدی که قرار داده شد چنگی به دل نمی زنند،مخصوصاً قالب قبلی که خیلی به هم ریخته و ناهمگون بود...

قالب دوم هم از قالب اول بهتره ولی باز به قالب اصلی سایت که موجود بود نمی رسه...

اگه امکان داره به سایتی که آدرسشو براتون پ.خ می کنم هم نگاهی بندازید،به نظر من قالب خوبی داره که می شه ازش استفاده نمود یا حداقل از نکات مثبت اون بهره برد..

مرسی و موفق باشید
[CENTER]============================================
تشکر شما = دلگرمی ما
============================================
[/CENTER]محسن عباسی فرد...
moh3n.abfa87@gmail.com
نمایه کاربر
lili
جدید
جدید
محل اقامت: استان بوشهر
تماس:

پست توسط lili »

سلام
به نظر من همون قالب اولی سایت خیلی خیلی بهتر و گویا تر بود! این قالب جدید نه لود میشه،و وقتی هم که لود میشه با عرض معذرت خیلی سرد و بی روح و گنگ هستش!
همون قالب اولی رو بذارید بهتره!متشکرم تصویر
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
تماس:

پست توسط naderloo »

سلام، و ضمن تشکر باید عرض کنم که قالب های جدید سایت از آخرین استاندارهای وب 2 و ... استفاده شده است این موضوع دو مزیت دارد یکی اینکه قالب ها سبک تر است و براحتی بارگزاری میشود و دیگری اینکه سبب بالارفتن و ارتقاء رتبه سایت در موتورهای جستجو میگردد.

ولیکن مشکلی که قالب های جدید دارند این است که در مرور گرهای قدیمی با مشکل مواجه میشوند.طبعا قالب کاملا سلیقه ایست و ما در نظر داریم قالبی را انتخاب کنیم که هم از نظر فنی و هم از نظر اعضاء قالب برتر شناخته شود

از طرفی همانطور هم که قبلا عرض کردم قصد من اینست که حدود ده قالب مناسب برای سایت طراحی شود و یک قالب به عنوان قالب اصلی روی سایت قرار گیرد و ده قالب دیگر توسط کاربران به صورت شخصی انتخاب شود یعنی هر شخص میتواند سایت را با قالبی متفاوت تر از قالب اصلی رویت نماید و فکر میکنم اینطور به سلیقه شخصی کاربران احترام خواهیم گذاشت

و قالب اصلی سایت نیز توسط اعضاء انتخاب میگردد یعنی از قالبی به عنوان قالب اصلی استفاده خواهد شد که همه دوستان به آن رای بدهند

لذا خواهش میکنم به صورت کلی در مورد قالب ها نظر ندهید چرا که براحتی قالب ها با سلیقه کاربران قابل طراحی است.منظورم اینست که نقاط ضعف قالب را بیان کنید تا اصلاح شود.

در حال حاضر نیز قالب قبل در سایت قرار گرفته است که دوستان اگر در مورد این قالب هم اگر نظری داشته باشند میتوان تغییرات مورد نظر را اعمال نمود

برای قالب تالار گفتمان نیز چند قالب دردست طراحی است که انشاء الله قدم به قدم و با کمک اعضاء در سایت قرار خواهد گرفت

طبعا قالب های جدید در برخی از مرور گرها ممکن است اشکالاتی داشته باشد که از نگاه بنده دور مانده باشد لذا در صورت گزارش اشکالات براحتی و در اسرع وقت رفع خواهد گردید.
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار انجمن”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان