کار در ایران

در این انجمن به عوامل زیان آور محیط کار در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

کار در ایران

پست توسط naderloo »

سلام

الان که این مطلب رو مینویسم ساعت 5.5 صبح روز بیست و سوم ماه مبارک رمضان است بله درسته شب قدر به پایان رسیده و با امید به رحمت خداوند تا یکسال دیگه باید منتظر ماه رمضان بعدی باید بمونیم که البته اگه توفیق خداوند رو به همراه داشته باشیم .

به هر حال الان که ایمیل هامو نگاه میکردم عنوان یک ایمیل نظرم رو جلب کرد این ایمیل توسط کاربر محترم zahra cheraghi ارسال شده بود.عنوان ایمیل این بود "کار در ایران" وقتی ایمیل مذکور را باز کردم با تصویری مواجه شدم که شاید درد دل خیلی از دوستان اجرایی در فعالیت هاشون هست.

بنده نیز در سمت مجری پروژه ها گاها در سمت جاسم معرفی شده در تصویر قرار گرفتم ، شاید یکی از عللی که با مدیریت های پلیسی در بهداشت، ایمنی و محیط زیست موافق نیستم همین باشه.

به هر حال میخواهم بگم نظر شما چیه آیا بهتر نیست که یه نگرش جدیدی به دنیای کار در ایران معرفی بشه و یا؟؟؟
شما دسترسی جهت مشاهده فایل پیوست این پست را ندارید.
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
hse-ms1
جدید
جدید
تماس:

پست توسط hse-ms1 »

سلام
البته خب همه چیز به فرد ما بستگی داره.
به امید روزی که به خود شناسی واقعی برسیم و هر کداممان در جای خود قرار گرفته و یا در جایی که قرار گرفتهایم فعال باشیم.
ارسال پست

بازگشت به “عوامل زیان آور محیط کار”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان