چرا بهداشت محیط جایگاهی در سیستم HSE در ایران ندارد؟؟؟

در این انجمن به سیستم مدیریت HSE در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
navidsafavy
آماتور
آماتور
تماس:

چرا بهداشت محیط جایگاهی در سیستم HSE در ایران ندارد؟؟؟

پست توسط navidsafavy »

با سلام
واقعا جای تاسف داره که تو کشور بچه های بهداشت محیط نمی تونن در سیستم HSE جایگاهی داشته باشن

همچنین جای تاسف داره که خود وزارت کار هم اهمیتی به موضوع بهداشت محیط در حوزه HSE نمیده....

من خودم چند هفته پیش تو کلاسهای ارزیابی ریسک مربوط به وزارت کار شرکت کردم و مدرک گرفتم. جالبه بدونید که اولین چیزی که مدرس تو کلاس بهمون گفت این بود که : بچه ها شما این E رو از کلمه HSE بیخیال بشید...کسی از شما اینو نمیخواد....منم چیزی نمیدونم که به شما بگم!!!!!

دوستان و اساتید محترم واقعا کسی هست که پیگیر این موضوع باشه؟؟؟ چرا ما تو سیستم HSE جایگاهی نداریم؟؟؟
چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
سید نوید صفوی
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

Re: چرا بهداشت محیط جایگاهی در سیستم HSE در ایران ندارد؟؟؟

پست توسط naderloo »

navidsafavy نوشته شده:با سلام
واقعا جای تاسف داره که تو کشور بچه های بهداشت محیط نمی تونن در سیستم HSE جایگاهی داشته باشن
همچنین جای تاسف داره که خود وزارت کار هم اهمیتی به موضوع بهداشت محیط در حوزه HSE نمیده....
من خودم چند هفته پیش تو کلاسهای ارزیابی ریسک مربوط به وزارت کار شرکت کردم و مدرک گرفتم. جالبه بدونید که اولین چیزی که مدرس تو کلاس بهمون گفت این بود که : بچه ها شما این E رو از کلمه HSE بیخیال بشید...کسی از شما اینو نمیخواد....منم چیزی نمیدونم که به شما بگم!!!!!
دوستان و اساتید محترم واقعا کسی هست که پیگیر این موضوع باشه؟؟؟ چرا ما تو سیستم HSE جایگاهی نداریم؟؟؟
سلام نوید خان، کم پیدا هستید.
در این خصوص باید عرض کنم که این مشکل خود بهداشت محیطی هاست که وارد این ورطه نشدند به نظرم کلیه دوستان بهداشت محیط، بهداشت حرفه ای، ایمنی و ... میتوانند در این خصوص فعالیت نمایند.
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
ارسال پست

بازگشت به “سیستم مدیریت HSE”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان