مشاوره دوره های کارشناسی، ارشد و دکترای بهداشت محیط

در این انجمن به اخبار انجمن در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

نمایه کاربر
hses
ویژه
ویژه
تماس:

Re: مشاوره دوره های کارشناسی، ارشد و دکترای بهداشت محیط

پست توسط hses »

تصویبی که برای بسیاری از شرکت کنندگان کارشناسی ارشد دردسر ساز شد:
نمایندگان مجلس با تصویب ماده‌ای از طرح سنجش و پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی، آزمون متمرکز و معدل دوره کارشناسی را ملاک پذیرش در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته تعیین کردند.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز خانه ملت و در ادامه بررسی طرح یک فوریتی «سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی در دانشگا‌ه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور»، با تصویب ماده چهار این طرح، شیوه سنجش و پذیرش در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته را تعیین کردند.

بر اساس این ماده، سنجش در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته بر اساس آزمون متمرکز از دروس تخصصی مقطع کارشناسی و تاثیر معدل داوطلب (در رشته‌های مرتبط) توسط وزارتخانه‌های علوم و بهداشت انجام می‌شود.

این ماده با ۱۱۶ رای موافق، ۲۴ رای مخالف و ۶ رای ممتنع از مجموع ۱۹۵ نماینده حاضر در صحن علنی به تصویب رسید.
نمایه کاربر
leila25
جدید
جدید
تماس:

پست توسط leila25 »

سلام دوست عزیز hse

این خبر منبع اش کجاس؟؟؟؟ کی تو مجلس تصویب شده و ما خبر نداریم؟؟؟؟؟
نمایه کاربر
dostar
پیشرفته
پیشرفته
حالت من: Badhal
تماس:

پست توسط dostar »

سلام. اهمیتی به این خبرا ندید بشینید درس بخونید اکثر قبولی ها معمولا همون معدل پایین ها می شن
نمایه کاربر
mahtisa
جدید
جدید
تماس:

پست توسط mahtisa »

سلام من رشته ام محیط زیست بوده و امسال میخوام ارشد بهداشت محیط شرکت کنم درس میکرو بیولوژی و تصفیه آب و فاضلاب برام خیلی سخته لطفا راهنمایم کنید که چه جوری این درسها رو بخونم تا اینکه بتونم موفق بشم و اینکه چه کتابهایی رو باید تهیه کنم و بخونم
نمایه کاربر
mahtisa
جدید
جدید
تماس:

پست توسط mahtisa »

سلام
من رشته ام محیط زیست بوده اما امسال میخوام ارشد بهداشت محیط شرکت کنم لطفا راهنماییم کنید که باید چه کتابهایی رو مطالعه کنم و اینکه بعضی از درس ها برام سخته مثل میکروبیلوژی وتصفیه آب و فاضلاب لطفا راهنماییم کنید که چه طور این درس ها رو بخونم و چه کتابهایی رو تهیه کنم
مرسی
نمایه کاربر
dostar
پیشرفته
پیشرفته
تماس:

پست توسط dostar »

mahtisa نوشته شده:سلام
من رشته ام محیط زیست بوده اما امسال میخوام ارشد بهداشت محیط شرکت کنم لطفا راهنماییم کنید که باید چه کتابهایی رو مطالعه کنم و اینکه بعضی از درس ها برام سخته مثل میکروبیلوژی وتصفیه آب و فاضلاب لطفا راهنماییم کنید که چه طور این درس ها رو بخونم و چه کتابهایی رو تهیه کنم
مرسی
سلام دوست عزیزفکر کنم بچه ها قبلا لینک منابع رو تو سایت گذاشته بودن تو قسمت سرچ بگردید پیدا می کنید یا از مدیر سایت بخواید براتون دوباره بذاره
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط naderloo »

dostar نوشته شده:
mahtisa نوشته شده:سلام
مرسی
سلام دوست عزیزفکر کنم بچه ها قبلا لینک منابع رو تو سایت گذاشته بودن تو قسمت سرچ بگردید پیدا می کنید یا از مدیر سایت بخواید براتون دوباره بذاره
دانلود منابع کارشناسی ارشد بهداشت محیط 1393
منابع کارشناسی ارشد مهندسی بهداشت محیط
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
M7777777
جدید
جدید
تماس:

پست توسط M7777777 »

سلام نظرتون در مورد جزوات سنا یا معین چیه.میشه به همون جزوات اکتفا کرد؟
نمایه کاربر
dostar
پیشرفته
پیشرفته
تماس:

پست توسط dostar »

M7777777 نوشته شده:سلام نظرتون در مورد جزوات سنا یا معین چیه.میشه به همون جزوات اکتفا کرد؟
سلام اکثر کسانی که تو آزمون های دکترا و ارشد قبول شدن اصلا به اینگونه موسسات و جزوه ها متوسل نشدن همون منابع رو خودتون بخونید قبول میشید
هزینه جزوات بالا هستش و به صورت یکجا(همه دروس) فروخته میشه
نمایه کاربر
hses
ویژه
ویژه
تماس:

پست توسط hses »

[CENTER]تصویر[/CENTER]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار انجمن”

چه کسی حاضر است؟