۲۰ ماده سمی به عنوان مواد سرطانزا در مشاغل شناخته شده ا

در این انجمن به عوامل زیان آور محیط کار در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
naene
فعال
فعال
پست: 217
تاریخ عضویت: 05 نوامبر 2009 00:00
حالت من: Badhal
تماس:

۲۰ ماده سمی به عنوان مواد سرطانزا در مشاغل شناخته شده ا

پست توسط naene »

( FDA ) بیست ماده را به عنوان مواد سرطانزا اعلام کرد .


انجمن سرطان ایالات متحده آمریکا ( Cancer Society United States of America ) و اداره غذا و داروی ( Food and Drug Administration ) این کشور اعلام کردند که ۲۰ ماده باعث بروز سرطان در افراد می شود.
دکتر الیزابت وارد یکی از کارشناسان انجمن سرطان آمریکا در مصاحبه ای با رسانه های دولتی این کشور گفت: علاوه بر مواد شیمیایی بیماری زا، مشاغل سخت و فعالیت های شیفتی هم از عوامل بروز سرطان های پیشرونده است.
وی خاطرنشان کرد: افرادی که در معرض این عوامل قرار داشته باشند، احتمال ابتلایشان به انواع سرطان ها حتمی است.
در گزارش انجمن سرطان آمریکا و دپارتمان غذا و داروی این کشور ( FDA ) آمده است که سرب و مواد حاوی سرب، فسفاد ایندیوم، کربور تنگستن کبالت، دی اکسید تیتانیوم، فوم فلزکاری، فیبرهای نسوز سرامیک، بخارات گازوئیل، کربن سیاه، اکسید استیرن، اکسید پروپلین، فورمال دی هاید، اسیدلتاهاید، کلوراید متیلین، تری کلورواتلین، تتراکلوراتلین، کلوروفوم، PBC، دی فتلالیت، آترازین و مشاغل شیفتی از جمله موادی هستند که به طور حتم اگر فردی در معرض آنها قرار بگیرد بیمار می شود .
بر اساس اعلام دپارتمان پیشگیری و درمان بیماریهای آمریکا، سرطان دومین عامل مرگ و میر در میان این کشورها پس از بیماریهای قلبی محسوب می شود.
هیچگاه به خاطر “هیچکس” دست از “ارزشهایت” نکش …
چون زمانی که آن فرد از تو دست بکشد ، تو می مانی و یک “من” بی ارزش !الهه السادات امیری نایینی
ارسال پست

بازگشت به “عوامل زیان آور محیط کار”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان