راهنمایی در مورد ترجمه کتاب لاتین بهداشت محیط

در این انجمن به مهندسی بهداشت محیط در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

راهنمایی در مورد ترجمه کتاب لاتین بهداشت محیط

پست توسط naderloo »

20696 نوشته شده:آقای نادرلو سلام .جوابمو ندانین !!!!آقای نادرلو میخوام ی کتاب لاتین بهداشت محیط رو ترجمه کنم ولی نیمیدونم چه کتابی ترجمه نشده میشه کمکم کنین از کجا باید بدونم؟؟؟
سلام، باید برای مطالب جدید مبحث جداگانه ایجاد کنید تا پست شما پاسخ داده شود وقتی در مبحث نامرتبط پست میزنید طبعا سوال شما دیده نخواهد شد

به هر حال پیشنهاد من این هست که ابتدا از اساتید خودتون مشورت بگیرید و یه سری هم به انتشاراتی ها بزنید کافی است به سایت انتشاراتی ها که در زمینه بهداشت محیط مثل خانیران و ... فعال هستند مراجعه کنید

خیلی از کتاب های خوب آلودگی هوا فکر نمیکنم هنوز ترجمه شده باشند البته کتابهای جدید سال 2015 هم فراوان هستند، در ضمن اجازه بدهید سایر دوستان نیز راهنمایی کنند.
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
20696
فعال
فعال
تماس:

Re: راهنمایی در مورد ترجمه کتاب لاتین بهداشت محیط

پست توسط 20696 »

آخه نمیدونم چطوری باید مبحث جدید ایجاد کنم...! به هر حال خیلی متشکرم از راهنماییتون.
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

Re: راهنمایی در مورد ترجمه کتاب لاتین بهداشت محیط

پست توسط naderloo »

20696 نوشته شده:آخه نمیدونم چطوری باید مبحث جدید ایجاد کنم...! به هر حال خیلی متشکرم از راهنماییتون.
سلام، خیلی ساده هست کافیه که تب یا دکمه موضوع جدید را در سمت راست و همین مبحث کلیک کنید که شکل آن نیز در ذیل آمده است.

[RIGHT]تصویر[/RIGHT]
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
ارسال پست

بازگشت به “مهندسی بهداشت محیط”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان