پشت کنکوری های ارشد بگن؟

در این انجمن به ارشد بهداشت محیط در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
omidvaram
فعال
فعال
تماس:

پشت کنکوری های ارشد بگن؟

پست توسط omidvaram »

دوستانی که برای ارشد 94 مهندسی بهداشت محیط می خونند بگند مطالعه شون به کجا رسیده تا الان چه منابعی خوندن؟
نمایه کاربر
suldoz
حرفه ای
حرفه ای
حالت من: Badhal
محل اقامت: نقده
تماس:

Re: پشت کنکوری های ارشد بگن؟

پست توسط suldoz »

منم فعلا در بخش تصمیم گیری موندم
صاحب اراده، فقط پیش مرگ زانو می زند، و آن هم در تمام عمر، بیش از یك مرتبه نیست .
نمایه کاربر
157
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 157 »

من مدیریت پسماند رو300صفحه خوندم البته بگم 5فصل اولش خیلی خسته کننده ومسخره است.حجم کتابا خیلی زیاده هرچی بخونیم یادمون میره وقت واسه 2دور کردن هم نیستصویر
نمایه کاربر
omidvaram
فعال
فعال
تماس:

پست توسط omidvaram »

157 نوشته شده:من مدیریت پسماند رو300صفحه خوندم البته بگم 5فصل اولش خیلی خسته کننده ومسخره است.حجم کتابا خیلی زیاده هرچی بخونیم یادمون میره وقت واسه 2دور کردن هم نیستصویر
درسته منم همین مشکل شما رو دارم کمبود وقت زیادی منابع و سخت و مشکل بودنشون.
نمایه کاربر
dostar
پیشرفته
پیشرفته
تماس:

پست توسط dostar »

من نمی دونم چرا بچه ها این همه سخت می گیرن اگه خانیران ها و درسنامه ها خوب خونده بشه برای ارشد و حتی مقطع دکترا جواب میده من خودم خیلی راحت ارشد قبول شدم
نمایه کاربر
157
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 157 »

سلام ببخشید شماکدوم درسنامه ها روخوندین؟من که باخوندن تستای کنکور 13سال پیش قبول نشدم البته فقط تست خوندم .میشه درصداتون ورتبتون روبگین؟(dostar)
نمایه کاربر
dostar
پیشرفته
پیشرفته
تماس:

پست توسط dostar »

من بیشتر تست خانیران خوندم ولی واقعا با دقت و برای هر سوالی که گنگ بود برام سراغ شاید چهار تا منبع می رفتم و نکته هاش رو می نوشتم و دومین چیزی که باید بگم درسنامه های دکتر ززولی مخصوصا تکنولوژی آب و فاضلاب جلد 1, البته بهتره همش خونده بشه.من ورودی مهر 91 هستم, رتبه 144 و نمره 179 ,اگه اشتباه نکنم آخرین رتبه مجاز اون موقع 166 بود.
نمایه کاربر
157
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 157 »

ممنون براتون ارزوی موفقیت روزافزون دارم .من تستای کنکور رو خوندم ولی خیلی کم ریسک کردم شاید به همین دلیل قبول نشدم خداکنه امسال هم کنکور اسون باشه
نمایه کاربر
mahela
جدید
جدید
تماس:

پست توسط mahela »

سلام
منم الان دارم جلد یک کتاب تکنولوژی زوزلی و مدیریت پسماند میخونم،زیاد نخوندم اوایلش هستم،ولی 504 یک دور خوندمتصویر
ارسال پست

بازگشت به “ارشد بهداشت محیط”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان