تولیدی ایمنی نگهبان

در این انجمن به معرفی سایت های HSE در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
imeninegahban
جدید
جدید
حالت من: Badhal
تماس:

تولیدی ایمنی نگهبان

پست توسط imeninegahban »

( ایمنی هزینه نیست، سرمایه است )

با عنایت به اینکه در قرن حاضر، توجه به ایمنی و بهداشت حرفه ای ( فردی و محیطی ) از اصول مورد نظر مدیران جوامع صنعتی و در حال توسعه می باشد، لذا این موسسه ( تولیدی ایمنی نگهبان ) جهت آگاهی مدیران و صاحبان صنایع و همچنین پرسنل و کارگران بخش صنعت، اقدام به ارائه این سایت نموده است.
این موسسه در نظر دارد در جهت بهبود بخشیدن به وضعیت ایمنی فردی و محیطی کارخانجات، تجهیزات ایمنی ،تجهیزات آتش نشانی(امداد و نجات ، اعلام و اطفاء حریق )، تجهیزات ترافیکی(درون شهری و برون شهری ) با کیفیت مطلوب خود را معرفی نماید.
در این راستا تلاش گردیده است تا کلیه تجهیزات ایمنی در سایت ارائه گردد، چنانچه کالای مورد نظر شما در سایت موجود نمی باشد، سفارش دلخواه خود را در بخش مشاوره منعکس نموده تا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام نماییم.
شایان ذکر است ارائه نقطه نظرات شما بزرگواران باعث راهنمایی بیشتر این موسسه در جهت تولید، تهیه و عرضه مطلوبتر و با کیفیت بالاتر کالاها خواهد گردید.

با آرزوی توفیق روز افزون برای تمامی تلاشگران صنعت کشور

http://www.ir125.com

ایمیل : info@ir125.com
1356p
جدید
جدید
تماس:

پست توسط 1356p »

من كه نتونستم چيزي دانلود كنم به هر حال ممنون :?
نمایه کاربر
imeninegahban
جدید
جدید
حالت من: Badhal
تماس:

پست توسط imeninegahban »

با سلام
شرکت تولیدی ایمنی نگهبان با عرض تبریک سال نو از شما به خاطر اعتماد و پیغامتان صمیمانه تشکر میکند.
من متوجه نشدم چه چیزی را نتونستید دانلود کنید.
امیدوارم با کمک و همراهی شما دوست عزیز بتوانیم گامی در جهت ارتقاء وضعیت ایمنی ، آتش نشانی و ترافیکی میهن عزیزمان برداریم.
منتظر ارسال پاسخ شما هستیم
سایت تولیدی ایمنی نگهبان : http://www.ir125.com
ارسال پست

بازگشت به “معرفی سایت های HSE”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان