الزامات الکتریکی تصفیه خانه های فاضلاب

در این انجمن به طراحی تصفیه خانه آب و فاضلاب در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
omidheidari
جدید
جدید
تماس:

الزامات الکتریکی تصفیه خانه های فاضلاب

پست توسط omidheidari »

سلام بنده رشته برق هستم .
بنده می خواستم در مورد الزامات الکتریکی تصفیه خانه های فاضلاب اطلاعات پیدا کنم .با این که قسمت برقرسانی قسمت مهمیه ولی اغلب آموزشهای طراحی تصفیه خانه ها از این قسمت حرفی زده نشده. شما می تونین به بنده کمک کنین؟
نمایه کاربر
hesadat
فعال
فعال
حالت من: Badhal
محل اقامت: تهران
تماس:

Re: الزامات الکتریکی تصفیه خانه های فاضلاب

پست توسط hesadat »

omidheidari نوشته شده:سلام بنده رشته برق هستم .
بنده می خواستم در مورد الزامات الکتریکی تصفیه خانه های فاضلاب اطلاعات پیدا کنم .با این که قسمت برقرسانی قسمت مهمیه ولی اغلب آموزشهای طراحی تصفیه خانه ها از این قسمت حرفی زده نشده. شما می تونین به بنده کمک کنین؟

سلام دوست عزیز رشته برق

یه هندبوک دارم که در مورد تجهیزات الکتریکی تصفیه خونه های فاضلاب می باشد و خیلی کامل همه چیز رو توضیح داده،دیاگرام های تابلو های برق و الزامات رو کلاً توضیح داده..خلاصه خیلی کامله در این زمینه

فکر می کنم و امیدوارم که بتونه کارتون رو را بندازه

اینم لینک دانلود کتاب:

[SIZE=120]دانلود هندبوک electrical[SIZE=120]
network for wastewater treatment plants[/SIZE][/SIZE]

[CENTER][RIGHT][SIZE=120][COLOR=#000000]موفق باشید

[/COLOR]
[/SIZE][/RIGHT]
[SIZE=120][HIGHLIGHT=#ffc000][COLOR=#000000]تشکر=دکمه تشکر=دلگرمی ما،فقط برای وقت و توانی که برای شما عزیزان می گذاریم.[/HIGHLIGHT][/COLOR][/SIZE]

[CENTER][HIGHLIGHT=#ffc000]دکمه تشکر [B]بالا و سمت چپ هر پست (کنار دکمه Quote ) وجود دارد که شبیه به مُشت دست می باشد[/B][/HIGHLIGHT][/CENTER][/CENTER]
[CENTER]============================================
تشکر شما = دلگرمی ما
============================================
[/CENTER]محسن عباسی فرد...
moh3n.abfa87@gmail.com
ارسال پست

بازگشت به “طراحی تصفیه خانه آب Ùˆ فاضلاب”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان