چگونگی مبارزه و ریشه کنی ساس

در این انجمن به مبارزه با ناقلین در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
mjsadeh
حرفه ای
حرفه ای
حالت من: Mashghool
محل اقامت: سمنان
تماس:

چگونگی مبارزه و ریشه کنی ساس

پست توسط mjsadeh »

با سلام
از کلیه دوستان تقاضا دارم در خصوص چگونگی مبارزه و ریشه کنی "ساس" با بنده هم اندیشی و مشاوره فرمایند.
(دوستانی که عملاً کار کردن خوشحال میشم از تجاربشون استفاده کنم)
با سپاس فراوان
نمایه کاربر
farshid
ارشد
ارشد
حالت من: Badhal
محل اقامت: تهران
تماس:

Re: ساس

پست توسط farshid »

mjsadeh نوشته شده:با سلام
از کلیه دوستان تقاضا دارم در خصوص چگونگی مبارزه و ریشه کنی "ساس" با بنده هم اندیشی و مشاوره فرمایند.
(دوستانی که عملاً کار کردن خوشحال میشم از تجاربشون استفاده کنم)
با سپاس فراوان

آقا مجید عزیز ممنون بابت این پست
مسئله ی مهمیه که خیلی نادیده گرفته شده

بنده اطلاعی ندارم اما اگر مطلبی داشتید حتما share کنید.
F.ghanbari8@gmail.com

Advanced Oxidation Processes
Electrochemical remediation
Risk assessment
Ethics in publication

نمایه کاربر
ayata
جدید
جدید
تماس:

Re: چگونگی مبارزه و ریشه کنی ساس

پست توسط ayata »

تصویرسلام دوست عزیز در خصوص مبارزه با ساس وریشه کنی ان مهمترین اقدام به نظر من وشایداکثر دوستان بهسازی محیط میباشد مانند گچ کاری ساختمان رنگ دوغاب کف حذف درز و جدارها فاصله دادن تخت ازدیوار نور در اقدامات دیگر میتوان دمای 50درجه که باعث ازبین رفتن در 1 دقیقه می شود یا جاروبرقی شستن البسه با اب داغ نور افتاب که بهتراست مستقیم باشد وسموم شیمیایی( البته درگهواره نوزاد به شدت ممنوع می باشد ).مانند سموم hch .BHC دیازینون مالاتیون و... البته با تکرار سم پاشی .می توانید اقدام کنید به امید موفقیت یادتان باشد از ساس راحتر از کک می توانم خلاص شد.تصویر
نمایه کاربر
mjsadeh
حرفه ای
حرفه ای
حالت من: Mashghool
محل اقامت: سمنان
تماس:

Re: چگونگی مبارزه و ریشه کنی ساس

پست توسط mjsadeh »

[JUSTIFY]
ayata نوشته شده:تصویرسلام دوست عزیز در خصوص مبارزه با ساس وریشه کنی ان مهمترین اقدام به نظر من وشایداکثر دوستان بهسازی محیط میباشد مانند گچ کاری ساختمان رنگ دوغاب کف حذف درز و جدارها فاصله دادن تخت ازدیوار نور در اقدامات دیگر میتوان دمای 50درجه که باعث ازبین رفتن در 1 دقیقه می شود یا جاروبرقی شستن البسه با اب داغ نور افتاب که بهتراست مستقیم باشد وسموم شیمیایی( البته درگهواره نوزاد به شدت ممنوع می باشد ).مانند سموم hch .BHC دیازینون مالاتیون و... البته با تکرار سم پاشی .می توانید اقدام کنید به امید موفقیت یادتان باشد از ساس راحتر از کک می توانم خلاص شد.تصویر
[/JUSTIFY][JUSTIFY]سلام[/JUSTIFY][JUSTIFY]تشکر از پاسخ شما[/JUSTIFY][JUSTIFY]بدیهیات رو فرمودید. بیشتر راغب بودم بچه هایی که عملاً با ساس درگیر بودن انتقال تجربه کنن. معمولاً ساس رو شما در مکانهای عمومی مثل آسایشگاهها، مهمانپذیرها، زندانها و... مشاهده می کنید. بدیهی است عملاً امکان تخلیه مکان و بهسازی اون و یا سم پاشی مکان به این راحتی ها ممکن نیست! پس شما باید اقدامات مبارزه ای خودتون رو با حضور ساکنین اون مکان انجام بدید و این امر در عمل کار بسیار دشواری خواهد بود. [/JUSTIFY][JUSTIFY]بازهم منتظر راهکارهای دوستان هستم. [/JUSTIFY]
ارسال پست

بازگشت به “مبارزه با ناقلین”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان