صفحه 1 از 1

افزونه تاسیسات مکانیکی و لوله کشی CADprofi

ارسال شده: یک شنبه 23 خرداد 1395, 4:42 pm
توسط naderloo
افزونه تاسیسات مکانیکی و لوله کشی CADprofi

CADprofi نرم افزاری است که در قالب یک افزونه قدرتمند، قابلیتهای زیادی را به نرم افزار مشهور CAD می افزاید. این برنامه به کاربران کمک میکند تا پروژه های معماری، مکانیکی و تاسیسات لوله کشی و الکتریکی را به راحتی طراحی کنند. CADprofi شامل چهار ماژول Mechanical, Architectural, HVAC&Piping و Electrical است که کاربران میتوانند با هزینه کمی محدوده وسیعی از امکانات، دستورات و کتابخانه های قدرتمند را به محیط CAD مورد نظر خود وارد کنند.

این نرم افزار شامل گستره وسیعی از سمبلهای کاربردی و استاندارد در حوزه های مکانیک، معماری، لوله کشی و تاسیسات الکتریکی است. این سمبلها در قالب چند ده کتابخانه مختلف در اختیار کاربران قرار داده شده که امکان داخل کردن و تعیین ویژگی های‌شان به صورت خودکار تنها بخشی از مزیتهای این برنامه است. بعلاوه کاربران CADprofi دامنه ای از کتابخانه های تولید کنندگان مطرح بردهای الکتریکی، سیستمهای حفاظت روشنایی، لوازم و تجهیزات لوله ها/پمپها/مخازن و … و یا اجزاء تاسیسات لوله کشی و … در اختیار خواهند داشت که میتوانند در پروژه های خود استفاده و از مزایای آن بهره مند شوند.

این برنامه ده ها هزار کاربر در سراسر دنیا دارد و همین موضوع میتواند دلیلی بر علت حساسیت شرکت تولید کننده این برنامه روی سازگاری زیاد نرم افزار با سایر محصولات CAD باشد. شرکت تولید کننده به صورت مداوم سازگاری این برنامه را با محصولات CAD افزایش میدهد طوری که در حال حاضر CADprofi از بیشتر نرم افزارها از جمله AutoCAD, ARES Commander, BricsCAD GstarCAD, progeCAD, ZWCAD, IntelliCAD و بسیاری از برنامه دیگر پشتیبانی میکند.

طرح هایی که در این برنامه ترسیم میشود به صورت کامل با فرمت های DWG و DXF سازگار است و به راحتی در سایر برنامه های CAD بدون وابستگی قابل ویرایش خواهد بود. در نهایت این برنامه به دلیل اهداف بین المللی خود از اکثر زبانها از جمله های زبانهای مبتنی بر Unicode مانند انگلیسی، بلغاری، چینی، کره ای، فرانسوی، روسی، رومانیایی، اسپانیایی و …. پشتیبانی میکند که به سادگی در قسمت تنظیمات برنامه قابل تغییر میباشد.

لیست نرم افزارهای این مجموعه:


– CADprofi Mechanical
– CADprofi Architectural
– CADprofi HVAC & Piping
– CADprofi Electrical

نرم افزارهای پشتیبانی شده:

AutoCAD 2000 or higher(32/64bit)
AutoCAD LT 2000 or higher *) (32/64bit)
AutoCAD Architecture 2000 or higher
AutoCAD MEP 2008 or higher
AutoCAD Mechanical 2000 or higher
BricsCAD V4.0 or higher
ZWCAD 2008i – 2012
ZWCAD+ Professional **)
۴M CAD
progeCAD 2008 or higher
CADopia 8 or higher
StarICAD 2008
GstarCAD 2010 or higher
ArCADia IntelliCAD (7.2)
CMS IntelliCAD (7.2)
BitCAD V6
Arcadia 2009 SE / Arcadia 7
IntelliPlus 8 or higher
JetCAD 2012 or higher
ARES Commander Edition
CADian 2012, 2014
FineELEC 11
Other programs on request[/راهنمای نصب
در فایل Readme.txt در فولدر Crack موجود است.

لینک دانلود
افزونه تاسیسات مکانیکی و لوله کشی CADprofi 11.09