نظرسنجی کنکور ارشد 94 مهندسی بهداشت محیط

در این انجمن به ارشد بهداشت محیط در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

نمایه کاربر
omidvaram
فعال
فعال
تماس:

Re: نظرسنجی کنکور ارشد 94 مهندسی بهداشت محیط

پست توسط omidvaram »

[FONT=Arial Black]خواهش می کنم امیدوارم مفید باشه و به نتیجه برسید دوست عزیز[/FONT]
نمایه کاربر
farhadchegini
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط farhadchegini »

sirjan63 نوشته شده:سلام چی شدین چرا اینقد بچه های رشته هامون بی بخارن اصلا وجود ندارید امتحان ارشد تموم شد مگه به غیر امتحان چیزای دبگه نیست صحبت کنیم
اقای ندرلو بابت آزمون رایگان ممنونم آدمو وادر میکنه با مطالعه بیاد تو سایت

با سلام خدمت شما دوست عزیز این پست صرفا برای کنکور ارشد 94 ایجاد شده و تبادل نظر در مورد سایر موضوعات می بایست در سایر تالارها عنوان بشه، به نظر بنده پس از گذشت حدود 2 ماه از کنکور به اندازه کافی در مورد ارشد 94 توسط دوستان بحث شده
نمایه کاربر
157
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 157 »

سلام دوست گرامی امیدوارم من با2ساعت خوندن تا بهمن کتابارو تموم کرد راستش خیلی منابع رو نخوندم فقط همون کتابایی که گفتم بعد بهمن کتاب تست سینادوبرادران رو شروع کردم فقط شاید شما خوندنتون بامن فرق کنه
نمایه کاربر
pajohesh
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط pajohesh »

من زنگ زدم سازمان سنجش متاسفانه سایت بسته شده و مهلت ویرایش نهایی وجود نداره. گفتن دارن رو اعلام نتایج کارمیکنن.ایشالا هرچی صلاحه واسه هممون همون پیش بیاد.با ارزوی موفقیت واسه همه عزیزان
nastaran
آماتور
آماتور
حالت من: Badhal
محل اقامت: زنجان
تماس:

پست توسط nastaran »

pajohesh نوشته شده:من زنگ زدم سازمان سنجش متاسفانه سایت بسته شده و مهلت ویرایش نهایی وجود نداره. گفتن دارن رو اعلام نتایج کارمیکنن.ایشالا هرچی صلاحه واسه هممون همون پیش بیاد.با ارزوی موفقیت واسه همه عزیزان

ممنون پژوهش عزیز توکل بخدا و به امید قبولی در یک دانشگاه مناسب
نمایه کاربر
omidvaram
فعال
فعال
تماس:

پست توسط omidvaram »

زهرا جان دوست عزیز کتابهای تست آقای مهندس مشایخ صالحی رو که لطف کردید پیشنهاد دادید جهت مطالعه از کجا تهیه کنم؟
نمایه کاربر
omidvaram
فعال
فعال
تماس:

پست توسط omidvaram »

کنکور 95 هم مثه این ک زمانش 16 و 17 اردیبهشت ماه شده.. با یه برنامه قوی و منعطف ک فقط خودتون میتونید واسه خودتون تنظیم کنید میتونید جز رتبه های تک رقمی بشید...
دوست عزیز زهرا خانوم مگه ارشد وزارت علوم با ارشد ما زمانش فرق نمی کنه این تاریخی که برای ارشد اردیبهشت 95 زدید تو سایت سنجش علوم هستش؟؟؟
نمایه کاربر
mazhan
جدید
جدید
تماس:

پست توسط mazhan »

omidvaram نوشته شده:کنکور 95 هم مثه این ک زمانش 16 و 17 اردیبهشت ماه شده.. با یه برنامه قوی و منعطف ک فقط خودتون میتونید واسه خودتون تنظیم کنید میتونید جز رتبه های تک رقمی بشید...
دوست عزیز زهرا خانوم مگه ارشد وزارت علوم با ارشد ما زمانش فرق نمی کنه این تاریخی که برای ارشد اردیبهشت 95 زدید تو سایت سنجش علوم هستش؟؟؟

این تاریخی که اعلام شده واسه ارشد غیر پزشکیه که از بهمن افتاده اردیبهشت...ارشد پزشکی فعلا تغییر نکرده
نمایه کاربر
z_12500
جدید
جدید
حالت من: Kesel
تماس:

پست توسط z_12500 »

خوب امسال ک اخر اردیبهشت بود...احتمالن ارشد بهداشت و علوم تاریخش بهم نزدیک باشه به خاطر ماه رمضان...کنکور سرارسری هم بعد ماه رمضان هست
نمایه کاربر
omidvaram
فعال
فعال
تماس:

پست توسط omidvaram »

خدا نکنه اگه اینطور باشه که خیلی بد میشه دوستان باید به فکر باشند مثل امسال نشه که یکی دوماه مونده به کنکور برای تغییر زمانش اعتراض کنیم
nastaran
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط nastaran »

دوستان شنبه 24 مرداد از ساعت 9 تا 11 صبح امکان انتخاب رشته محل وجود داره تو سایت
نمایه کاربر
omidvaram
فعال
فعال
تماس:

پست توسط omidvaram »

بچه ها نتایج کی میاد احتمالا زودتر از اونی که اعلام می کنند بیاد
nastaran
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط nastaran »

[quote="omidvaram"]بچه ها نتایج کی میاد احتمالا زودتر از اونی که اعلام می کنند بیاد[/

سلام دوست خوبم من فکر کنم ششم شهریور بیاد ولی دوستان موژی میگفتن احتمالا چهارم شهریور
نمایه کاربر
z_12500
جدید
جدید
حالت من: Kesel
تماس:

پست توسط z_12500 »

چون سنجش انتخاب ویرایش ها رو دوباره باز میکنه به نظرم نتایج رو دیر تر اعلام خواهد کرد تصویر
نمایه کاربر
farhadchegini
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط farhadchegini »

nastaran نوشته شده:
omidvaram نوشته شده:بچه ها نتایج کی میاد احتمالا زودتر از اونی که اعلام می کنند بیاد[/

سلام دوست خوبم من فکر کنم ششم شهریور بیاد ولی دوستان موژی میگفتن احتمالا چهارم شهریور

سلام به همه دوستان
در دفترچه راهنمای ثبت نام ارشد 94 زمان اعلام نتایج نهایی رو 4 شهریور 94 گفته بود ولی با توجه به تمدید مجدد انتخاب رشته محل احتمالا دیرتر اعلام خواهد شد.
ارسال پست

بازگشت به “ارشد بهداشت محیط”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 5 مهمان