نظرسنجی کنکور ارشد 94 مهندسی بهداشت محیط

در این انجمن به ارشد بهداشت محیط در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

Re: نظرسنجی کنکور ارشد 94 مهندسی بهداشت محیط

پست توسط naderloo »

20696 نوشته شده:آقای نادرلو من امسال تازه ارشد بهداشت محیط قبول شدم چطوری برم رشته HSE آخه...این رشته تا جایی که اطلاع دارم بیشتر واسه آقایونه .تو رو خدا ی چیزی بگین نا امیدم نکنین !!!موندم تصویر تصویر تصویر

منظورم این بود که وارد حیطه HSE شوید خیلی از دوستان هستند که ارشد بهداشت محیط دارند ولی در بخش های صنعتی مشغول به کار هستند البته قبول دارم که آقایون باز ارجحیت دارند ولی تعداد زیاد از خانم ها هم جذب HSE میشوند برای محیط های زنانه ، کار تحقیقاتی و ...
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
mazhan
جدید
جدید
حالت من: Badhal
تماس:

پست توسط mazhan »

mazhan نوشته شده:سلام دوستان عزیز
من احتیاج به راهنمایی ومشورت دوستان دارم
بنده شاغل در مراکز بهداشتی درمانی هستم ومدرکم کارشناسی بهداشت محیطه..امسال بدون هیچگونه مطالعه ای وفقط جهن اشنایی تو دورشته مدیریت خدمات بهداشتی درمانی وبهداشت محیط تو امتحان ارشد شرکت کردم....بعد از اعلام نتایج مجاز نشدم ولی در بهداشت محیط دودرس 50 و55 درصد داشتم بقیه زیر 25درصد ورتبه ام 850 شد ودر مدیریت تمام دروس زیر 25 درصد ورتبه ام 529 شده الان که میخوام واسه سال بعد برنامه ریزی کنم موندم چه رشته ای شرکت کنم وامتحان بدم لطفا دوستان مشورت بدین که کدوم رشته به نفعمه وامکان موفقیتم بیشتره...جای من بودین چکار میکردین...خواهشا راهنمایی کنید ممنونم
نمایه کاربر
mazhan
جدید
جدید
تماس:

پست توسط mazhan »

سلام خدمت اقای نادرلو...ممنون میشم اگه در مورد سوالی که پرسیدم جنابعالی وسایر دوستان منو راهنمایی کنید چون نیاز به مشورت وراهنمایی شما دارم الان واقعا تو دوراهی انتخاب مسیر اینده ام موندم...باسپاس
nastaran
آماتور
آماتور
محل اقامت: زنجان
تماس:

پست توسط nastaran »

omidvaram نوشته شده:چقدر سخته شروع کردن احساس می کنم تنبل شدم شایدم تاثیر قبول نشدنه از بس غصه خوردم افسرده شدم چطور شروع کنم برای خوندن ؟ :46:

نا امید نباش دوست خوب منم رتبم تعریفی نداره یعنی دقیقا لب مرزم اگه خدای نکرده امسال قبول نشیم سال بعد خوب میخونیم و تک رقمی میاریم
نمایه کاربر
mazhan
جدید
جدید
تماس:

پست توسط mazhan »

چرا دوستان راهنمایی نمیکنن وبه سوالات جواب نمیدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نمایه کاربر
157
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 157 »

دوست عزیز mazhan اینجا اکثرا ما بهداشت محیطی هستیم و از مدیریت خدمات بهداشت درمان خبر نداریم چه رشته ای هست، ایا بازارکار داره یانه؟بهداشت محیط راستش نیرو واسه استخدامی خیلی کم میگیرن هنوز اگه اقا باشین شانستون بیشتره در استخدامی ،به نظرم تو استخدامی بهداشت محیط فرق زیادی بین ارشد وکارشناس نیس ولی واسه مدیریت اواخر ارشدش استخدامی بیشتر داشته ،بازم بستگی داره که شما ایا کارمندین یانه؟علاقه خیلی مهمه ؟و ازهمه مهمتر بازار کار رو ببینین چون بهداشت محیط طرح داره معمولا استخدامی خیلی خیلی کم هست مگه شانس ادم یکی بگیرن ،استاد ماکه میگه ارشد مثل برزخه یا باید کارشناس باشی یا باید دکترا بگیری به نظرم راست میگه
نمایه کاربر
omidvaram
فعال
فعال
تماس:

پست توسط omidvaram »

سلام نسترن عزیز ممنون بابت دلداریتون خیلی دلم می خواد شروع کنم باور می کنید رفتم واسه هر کتاب دفتر و چیزای دیگه برای نکته برداری گرفتم حسش نیست آخه یه ساله و نیم ،دوساله تو خونم بیکار این حرفارم که می شنوم در مورد رشتمون دلسرد شدم میگم بیخود چرا ارشد بیگیرم خسته شدم دعا کنید بتونم شروع کنم منم کند خون هستم همینطور وقتم داره میره :46:
نمایه کاربر
mazhan
جدید
جدید
تماس:

پست توسط mazhan »

دوست عزیز157 ممنونم از پاسختون...بنده شاغلم واز لحاظ کار مشکلی ندارم ..ولی در حال حاضر واسه ادامه تحصیل بین این دورشته موندم..
nastaran
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط nastaran »

omidvaram نوشته شده:سلام نسترن عزیز ممنون بابت دلداریتون خیلی دلم می خواد شروع کنم باور می کنید رفتم واسه هر کتاب دفتر و چیزای دیگه برای نکته برداری گرفتم حسش نیست آخه یه ساله و نیم ،دوساله تو خونم بیکار این حرفارم که می شنوم در مورد رشتمون دلسرد شدم میگم بیخود چرا ارشد بیگیرم خسته شدم دعا کنید بتونم شروع کنم منم کند خون هستم همینطور وقتم داره میره :46:

نگرتن نباش دوست خوبم مطمئن باشین تلاشاتون بی نتیجه نمیمونه یه روزی دنیا به کام ما بهداشت محیطی ها هم میشه ...منابعی که دوستان معرفی کردن خیلی عالیه ....تازه یک و نیم سال که چیزی نیست صبور باشین :8:
nastaran
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط nastaran »

mazhan نوشته شده:دوست عزیز157 ممنونم از پاسختون...بنده شاغلم واز لحاظ کار مشکلی ندارم ..ولی در حال حاضر واسه ادامه تحصیل بین این دورشته موندم..

سلام دوست خوبم یکی از همکارام برای ارشد مدیریت خدمات بهداشتی خوند دانشگاه شهید بهشتی...بلافاصله ازمدارک پزشکی رفت و مدیر درمانگاه تخصصی بیمارستان شد بازم بهتره خودتون بیشتر تحقیق کنین خدا رو شکر شما مشکل کار و استخدام ندارین و این تصمیم گیری رو براتون راحت تر میکنه موفق باشین انشاله
نمایه کاربر
mazhan
جدید
جدید
تماس:

پست توسط mazhan »

nastaran نوشته شده:
mazhan نوشته شده:دوست عزیز157 ممنونم از پاسختون...بنده شاغلم واز لحاظ کار مشکلی ندارم ..ولی در حال حاضر واسه ادامه تحصیل بین این دورشته موندم..

سلام دوست خوبم یکی از همکارام برای ارشد مدیریت خدمات بهداشتی خوند دانشگاه شهید بهشتی...بلافاصله ازمدارک پزشکی رفت و مدیر درمانگاه تخصصی بیمارستان شد بازم بهتره خودتون بیشتر تحقیق کنین خدا رو شکر شما مشکل کار و استخدام ندارین و این تصمیم گیری رو براتون راحت تر میکنه موفق باشین انشاله

ممنوم از راهنماییتون
نمایه کاربر
pajohesh
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط pajohesh »

سلام .ببخشید مهلت ویرایش انتخاب شهرتموم شده انگاری؟دیگ ینی امکانش اصلا نیس مهلت بدن ویرایش انجام بدیم؟
nastaran
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط nastaran »

pajohesh نوشته شده:سلام .ببخشید مهلت ویرایش انتخاب شهرتموم شده انگاری؟دیگ ینی امکانش اصلا نیس مهلت بدن ویرایش انجام بدیم؟

سلام دوست خوبم بله تموم شد البته مدت زیادی رو سایت موند فکر نکنم دوباره وقت بدن برای ویرایش. خدا روشکر شما که رتبه خوبی اوردین احتمالش هست تهران هم قبول شین
نمایه کاربر
pajohesh
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط pajohesh »

ببخشیدشمااطلاعی ندارید بایدخبردقیقشواز کجاپیگیری کنم؟اون تمدید مهلت ثبت نام بود باید مهلت برای ویرایش هم لااقل یک روز بدن.خداکنه مهلت بدن من اشتباه انتخاب شهر کردمتصویر
نمایه کاربر
omidvaram
فعال
فعال
تماس:

پست توسط omidvaram »

دوستان سلام من اعتراض کردم واسه سه تا درس پاسخناممو برام ارسال کردن نمیدونم طبق فرمول که بخوام درصد هر درس حساب کنم جواب ضربدر 100 کنم یا ضریب درس چون دوتا درس برام منفی شده لطفا اگه کسی یادشه چطور حساب می کردیم راهنمایی کنه ممنون میشم
ارسال پست

بازگشت به “ارشد بهداشت محیط”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان