ظرفیت ارشد بهداشت محیط

در این انجمن به کارشناسی ارشد در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

نمایه کاربر
shimaa
آماتور
آماتور
تماس:

Re: ظرفیت ارشد بهداشت محیط

پست توسط shimaa »

بله' در تایید حرف دکتر فرشید' دانشگاه ما پارسال گفتند ۱۱نفر ظرفیت ارشدشونه' ولی ۱۵ نفر ثبت نام کردند و پذیرفته ! شدند!!!
این نیز بگذرد....
نمایه کاربر
babakmtm
جدید
جدید
تماس:

پست توسط babakmtm »

با كمال احترام به همه اساتيد كه در مورد بازار كار و انصراف از مقاطع بالاتر نظر ميدن عرض كنم اگه خوب نيست پس لطفا خودشون كنار برن تا جا برا بقيه باشه .اخه من ميبينم همه ماشالا دكتر يا ارشد هستن اما همچنان ادامه ميدن بعد.... .بنظر من بجا نا اميد كردن بقيه بحث هاي علمي و انگيزه به بحث گذاشته بشه تا بهداشت محيط قوي تر بشه
نمایه کاربر
asgar2004
جدید
جدید
تماس:

پست توسط asgar2004 »

دوست عزیز ما ادعا نداریم خودمون رفتیم بارتبه ۴۱سال۸۸ از کاشان ورتبه۳۲سال۸۹ازتبریز انصراف دادیم شاغل که شدیم اومدیم دوباره الانم چندان مهم نیست قبول شدنمون هرچند رتبه ۱۰۳اونم با اون حجم کاری که داشتیم آوردیم.کسی دوران دانشجویی نبود که راهنماییمون کنه فقط از باب کمک عرض کردیم حال خود دانید.
نمایه کاربر
mostafa_b
جدید
جدید
تماس:

پست توسط mostafa_b »

سلام دوستان ما باید بهداشت محیط رو با نشان دادن تخصص و کار خودمان جا بندازیم مهم نیست ظرفیت چندتا است کار هست یا نیست دوستانی که مثل ما کارمند هستند میدونند توانایی بچه های بهداشت محیطی بالاست من توی یه شرکت بزرگ کار میکنم مدیر واحد ما از کار و تخصص ما رضایت داره و دیدش به بهداشت محیط تغییر کرده دوستانی که در شرکت های آب و فاضلاب کار میکنن همه موفق هستند چندتا از دوستان من حتی به پست های مدیریتی رسیدند کسایی که میرند ارشد میتونن کنار درس به دنبال کار هم باشند کار در تهران و شهرهای بزرگ نیست وارد صنعت شوید مطمئن باشید کافیه از یک جا شروع کنید حتما وارد شوید با گذشت زمان پیشرفت میکنید.
نمایه کاربر
farshid
ارشد
ارشد
حالت من: Badhal
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط farshid »

babakmtm نوشته شده:با كمال احترام به همه اساتيد كه در مورد بازار كار و انصراف از مقاطع بالاتر نظر ميدن عرض كنم اگه خوب نيست پس لطفا خودشون كنار برن تا جا برا بقيه باشه .اخه من ميبينم همه ماشالا دكتر يا ارشد هستن اما همچنان ادامه ميدن بعد.... .بنظر من بجا نا اميد كردن بقيه بحث هاي علمي و انگيزه به بحث گذاشته بشه تا بهداشت محيط قوي تر بشه

دوست عزیز اونقدر جا و نیمکت خالی هست که نیازی نیست کسی کنار بره

این نگاه شما رو بنده در مقطع لیسانس داشتم. کسی هم اینجا کسی رو نا امید نمیکنه فقط می خوایم بدونید که طور دیگه هم میشه نگاه کرد.
تلاش سایت هم بحث علمی هست نه برای بهداشت محیط واسه همه آدما که به سایت سر میزنن
موفق باشید
F.ghanbari8@gmail.com

Advanced Oxidation Processes
Electrochemical remediation
Risk assessment
Ethics in publication

نمایه کاربر
jafarajorlou
جدید
جدید
محل اقامت: کرج
تماس:

پست توسط jafarajorlou »

بابک عزیز به اندازه یه برگه a4 برات نوشته بودم که متاسفانه قطعی برق چرتم رو پاره کرد عزیز من اولا ادبیات شما رو بنده با عرض معذرت نمی پسندم چرا که کسی که تحصیلات آکادمیک داره باید تحمل انتقاد داشته باشه !!!!
دوما عرایض بنده نتیجه یک عمر بهداشت محیطی بودن از قسمتهای اولش که بیشتر به یه توهم شبیه بود تا الانش که حقیقیت هستی و از نظر بر خی دوستان منفی بافی. دوست عزیز اگر در اینده به بچه خودت توصیه کردی که فقط رشته بهداشت محیط رو بخون و رشته های پزشکی دندان دارو سازی عمران مکانیک برق معماری مهندسی شیمی رو تو اولوتهای بعد قرار بده خودت می تونی قضاوت کنی که واقع گرا بودی یا خوت رو توجیه می کردی.
عزیز دل برادر بنده با علاقه وافری که به این رشته داشتم وقتی وارد بازار کار شدم دیدم لیسانش هم زیاده الان هم با این همه گرفتاری و یک دهه بعد از فارغ التحصیلی نمی رفتم سراغ کنکور اچ اس ای اون هم با این ظرفیت پایینش می رفتم سرغ همون بهداشت محیط خودمون که 160 نفر پذیرش داره نه اچ اس ای که 12 نفر. البته خدارو شکر از شما چه پنهون با گذشت این همه زمان از رتبم هم راضی هستم 15 شده اگر عمری باقی بود شاید سال بعد جزو قبولیها باشیم. شاید هم خیری توش بوده که فرمایش شما رو گوش کنیم و کنار بریم تا خدای ناکرده مسیر شما رو در بهداشت محیط سد نکرده نباشیم .
دوست عزیز علت تغییر رشته بنده موقعیت کاری این رشته است خودمونیم چند درصد فارغ التحصیلان تو شرکتهای مهندسی مشاور ، شرکت آب و فاضلاب ، شهرداری ، محیط زیست مشغولند و مشغول خواهند شد و در کفه دیگر و سنگین تر ترازو بازرسی بهداشت( با گرایشهای مرغ فروشی ، قصابی ، جگرکی، بقالی، و دیگه با کلاس ترینش تالار پذیرایی و کافه قنادی)!!!! حالا شما دوست دارید بنشینید ادامه تحصیل بدید و دکتری شاید هم فوق دکتری بگیرید و...
دوست من این رشته با این عنوان تو مملکت جهان سومی نیازی به این واحد ها نداشته . اکثر طراحیهای تصفیه خانه ها رو مهندسین شیمی و مهندسین عمران انجام دارن تو همین استان تهران که بنده با توجه به نوع کارم شاهد بودم و ای یکی از صد تا رو بهداشت محیطی ها.
یادش به خیر دکتر نبی زاده می گفت علمی که نتونه پاسخوگی نیازهای مادی بشر باشه نمی دونم به چه دردی می خوره.
دوستانی که مدعی هستید بهداشت محیط بهترین رشته است بنده هم این را می گفتم ولی دیگر این را نمی گویم هر چند عاشق حفاظت از محیط زیست هستم .
دوستان اگر میخواهید مثل ما بعد از سفید شدن موهایتان با واقعیت تلخ روبرو نشوید بدانید : علم ارزشمند است و هیچ گرایشی از علم بر دیگری برتری ندارد چرا که ذات آنها یکی است و اگر محیط و بازار نگرشی دیگر دارد اصل مشتری مداری و تجارت این است که بر پایه بازار عرضه کنید . عزیزان بازار کار اعتمادی به سپردن پروژه های میلیاردی به کار شناس بهداشت ندارد .پس چه باید کرد:1- تغییر نام رشته( همانگونه که مهندسی آبیاری به مهندسی آب تغییر یافت) 2- ارتقائ سطح علمی ( تئوریک و کاربردی) 3- اکتساب حداقل یه کمی دانش اجتماعی و مدیریتی ( چیزی که با عرض معذرت خیلی زیاد تو بهداشت محیط کم هستش و من خوشحال می شم وقتی می بینم دوستانی مثل آقای فرشید با تحلیلی عمیق و دقیق از شرایط روز خط بطلانی بر باور منفی من می کشند) 5- جای دادن این رشته در سازمان نظام مهندسی 4-به دور ریختن تعصب( که مهم تر از همه موراد هستش)
با این همه پر حرفی فقط عرض می کنم اسراری ندارم کسی اینه ها رو باور کنه فقط یادمون باشه به همدیگه احترام بگذاریم . با عرض پوزش-آجرلو
نمایه کاربر
saeed22
جدید
جدید
تماس:

پست توسط saeed22 »

سلام اقای اجرلو

من الان واقعا موندم چکار کنم خیلی ذوق داشتم که ارشد با رتبه خوب قبول شدم اما بعد از حرفای شما دوستان یه حس عجیبی پیدا کردم یعنی بیخیال این رشته باید بشم؟؟؟یعنی اشتباه کردم واسه ارشد خوندم؟؟الان دقیقا راه درست چیه؟؟؟تصویر
نمایه کاربر
asgar2004
جدید
جدید
تماس:

پست توسط asgar2004 »

دوبار قبول شدم ترک تحصیل کردم اگه خاستین کارنامه ۸۸و۸۹میتونم بزارم ببینید
نمایه کاربر
jafarajorlou
جدید
جدید
تماس:

پست توسط jafarajorlou »

سعید عزیز عجله نکن با آرامش
متاسفانه الان دیرم شده نمی تونم بیشتر بنویسم فردا برات بیشتر توضیح می دم که چی کار بکنی . فقط نامید نباش و زود تصمیم نگیر. تا فردا
mtarzanan
جدید
جدید
تماس:

پست توسط mtarzanan »

سلام آقاي اجرلو ببخشيد اگه فاميلتون رو اشتباه نوشتم، اين چيزايي كه نوشتيد چه كسي بايد خواهان اين تغييرات باشه بيايد از سايت موژ شروع كنيم در همايش بهداشت محيط امسال از اساتيد بخواهيم نام رشته و بقيه موارد رو از طريق برد بهداشت محيط پيگيري كنند با حرف زدن نام اين رشته عوض نميشه كسي هم به فكر كسي نيست بيايم خواسته هامون در مورد رشته امون رو پيگيري كنيم.
نمایه کاربر
babakmtm
جدید
جدید
تماس:

پست توسط babakmtm »

دوست عزيز گرامي من به نظرات شما كمال احترام رو قائل هستم اما هركسي تو رشته خودش
پيشرفت كنه و اميدوار باشه اخه خيلي خوبه كه يه نگاهي به بعضي رشته هاي ديگه هم بكنيم مثلا يكي رشته علوم دامي از دانشگاه ازاد دورود ميگيره اما انچنان به رشتش ارزش قائله و پيشرفت فكري و علمي ميكنه كه مدير بزرگترين گاوداري مكانيزه اصفهان ميشه(دوست خودم) و يكي ديگه از دوستام فارغ التحصيل مكانيك سيالات با معدل17.80 از صنعتي اصفهان چون دل زده شد و نا اميد بي علاقه به رشتش كه اخرش رفت لباس فروشي زد(ور شكست هم شد).شما هم دوست عزيز اگه با اين رتبه عالي در اچ اس اي مطمئن باش پيشرفت بسيار بيشتر بيشتر در بهداشت ميكردي .در كل اگه ازرده خاطر شديد معذرت ميخام
نمایه کاربر
jafarajorlou
جدید
جدید
تماس:

پست توسط jafarajorlou »

دوست عزیز کاملا با شما موافق هستم . و آماده همکاری در این مسیر سخت و دشوار و طولانی ...
نمایه کاربر
jafarajorlou
جدید
جدید
تماس:

پست توسط jafarajorlou »

بابک عزیز فرمایشت متین هستش و حرفی در موردش نیست ولی می دونی که تمام فرایندهای طبیعی از منحنی نرمال ( همون زنگوله معروف توی درس آمار ) طبعیت می کنن . مواردی که شما اشاره می کنید دقیقا دو انتهای راست و چپ این منحنی است یعنی اقلیت مثبت و اقلیت منفی . ولی دوست من بنده صحبت از میانیگین جامعه آماری این رشته دارم . یادتون باشه یه تیعه افغانستان که جزو برترینهای علم فیزیک تو جهان باشه به معنی توسعه یافتگی کشور افغانستان نیست و یه کارتن خواب سارق اهل کشور سوییس به معنای عقب ماندگی کشور سوییس نیست.اگه درست یادم مونده باشه برای تفسیر یه جامعه ما باید سراغ شاخصای بهتری مثل مد و ... بریم . پس باید ببنیم مد توی بهداشت محیط چیه!
از این حرفها بیایم بیرون اصلاح این وضعیت هم وظیفه من هستش هم شما و هم ... . پایدار باشد.
نمایه کاربر
jafarajorlou
جدید
جدید
تماس:

پست توسط jafarajorlou »

آقای سعید ببخشید دیروز نشد پاسخ بدم.
یادم هست مصاحبه ای رو از دکتر تقی پور استاد دانشگاه تبریز ( که از قضا از بچه های کرج هستش ) می خوندم از او پرسیده بودند با شناخت رشته بهداشت محیط رو انتخاب کردی. باشفافیت تما م پاسخ داده بود :" شناختی نبود و لی خوب برای من هم بد نشد ."
رشته و عنوان فقط یه ابزار هستش. قابلیت های فردی بسیار تایین کننده هستش که یه پزشک فا رغ التحصیل دانشگاه تهران یا شهید بهشتی بره تخصص بخونه ، خواننده بشه ، بنگاهی بشه، مطب بزنه فقط برای دخل و خرج اجاره ، مرکز متادون درمانی معتادین بزنه برای ماهی حداقل 15 تومن و یا مربی کلاس کنکور بشه با در آمد بسیار بالاتر، و شاید هم مهاجرت.
راه سخت هستش و لی نشدنی نیست توصیه بنده این هستش تا مقطع لیسانس فقط باید درس خواند ولی برای مقاطع بالاتر صلاح در اون هستش که در کنار درس کار هم داشته باشی به دلایل متعدد. اگر شد در حیطه تخصصی و اگر نشد غیر تخصصی برای اینکه در آینده ای نه چنان دور با شوک مواجه نشی.ارزوی موفقیت برات دارم.
نمایه کاربر
147
جدید
جدید
تماس:

پست توسط 147 »

باسلام ،به دلیل انتقالی وعدم تطبیق واحد 5ترمه شدم نمره الف شدم معدلم 18.11صدم شده میتونم بعنوان استعداد درخشان برم یا نه تصویر
ارسال پست

بازگشت به “کارشناسی ارشد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان