سرانه مصرف آب و تولید فاضلاب در شهر و روستاهایی ایران

بهداشت محیط بیمارستان

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
dostar
پیشرفته
پیشرفته
حالت من: Badhal
تماس:

سرانه مصرف آب و تولید فاضلاب در شهر و روستاهایی ایران

پست توسط dostar »

مهندسین گرامی رقم دقیق سرانه مصرف آب در شهر و روستاهایی ایران رو و همچنین سرانه تولید فاضلاب شهری و روستایی چقدره؟
نمایه کاربر
20696
فعال
فعال
تماس:

Re: سرانه مصرف آب و تولید فاضلاب در شهر و روستاهایی ایران

پست توسط 20696 »

سلام دوستار عزیز ی سوال دارم به نظر شما نرم افزار اتوکد به درد رشته بهداشت محیط میخوره.؟اگه به درد میخوره تو چه جاهایی بیشت تر مهمه.ممنون میشم اگه راهنماییم کنین
نمایه کاربر
dostar
پیشرفته
پیشرفته
تماس:

پست توسط dostar »

20696 نوشته شده:سلام دوستار عزیز ی سوال دارم به نظر شما نرم افزار اتوکد به درد رشته بهداشت محیط میخوره.؟اگه به درد میخوره تو چه جاهایی بیشت تر مهمه.ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

سلام. اتوکد یک نرم افزار طراحی هستش برای طراحی شبکه جمع آوری فاضلاب برای ما بهداشت محیطی ها به کار میاد. جالب اینجاس من یک دوره با مهندس عمران ها کلاس هاش گذروندم و استاد اتوکدم تو ذهنش همیشه این می چرخید بهداشت چه ربطی به اتوکد داره. ولی چون اونا خیلی پیشرفته تر میخونن نتونستم تا مرحل پیشرفته اش با اونا پیش برم. نرم افزار خیلی جالبیه با قابلیت ها بسیار ولی در مورد ما بهداشت محیطی ها شاید خلاصه بشه در حد 2 واحد طراحی شبکه جمع آوری فاضلاب بعضی از دانشکده ها هم ترجیح میدن دستی به دانشجوها طراحی رو یاد بدن. ولی دیگه من ندیدم جایی به کار بیاد. به نظرم اگه علاقمندید خوب برید دوره هاش رو بگذرونید بالاخره ضرر نداره
نمایه کاربر
20696
فعال
فعال
تماس:

پست توسط 20696 »

متشکرم از راهنماییتون
نمایه کاربر
dostar
پیشرفته
پیشرفته
تماس:

پست توسط dostar »

سرانه آب رو میشه از روی جمعیت بدست آورد نشریه 117-3 برای روستاها این سرانه رو 90 تا 75 ذکر کرده ولی طبق بررسی که من کردم در ایران تا به مرز 150 هم می رسه و در شهرها یک تخمینی در حدود 300 لیتر بر نفربر روزه یعنی ما جز کشورهایی با مصرف سرانه بالا هستیم
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط naderloo »

dostar نوشته شده:سرانه آب رو میشه از روی جمعیت بدست آورد نشریه 117-3 برای روستاها این سرانه رو 90 تا 75 ذکر کرده ولی طبق بررسی که من کردم در ایران تا به مرز 150 هم می رسه و در شهرها یک تخمینی در حدود 300 لیتر بر نفربر روزه یعنی ما جز کشورهایی با مصرف سرانه بالا هستیم

سلام، لطفا قبل از سوال در سايت جستجو فرماييد در ضمن شما ميتوانيد به نشريات زير مراجعه كنيد:

[FONT=tahoma][HIGHLIGHT=#ffffff][COLOR=#05089b][FONT=tahoma][HIGHLIGHT=#ffffff]آخرین نسخه ضوابط طراحي سامانه هاي انتقال و توزيع آب[/HIGHLIGHT][/FONT][/HIGHLIGHT][/FONT][/COLOR]
[FONT=tahoma][HIGHLIGHT=#ffffff][COLOR=#05089b][FONT=tahoma][HIGHLIGHT=#ffffff]کتاب ضوابط طراحی سامانه های انتقال و توزیع آب شهری و روستایی[/HIGHLIGHT][/FONT][/HIGHLIGHT][/FONT][/COLOR]
[FONT=tahoma][HIGHLIGHT=#ffffff][COLOR=#05089b][FONT=tahoma][HIGHLIGHT=#ffffff]مکمل ضوابط طراحی شبکه های جمع آوری آبهای سطحی و فاضلاب شهری[/HIGHLIGHT][/FONT][/HIGHLIGHT][/FONT][/COLOR]
[FONT=tahoma][HIGHLIGHT=#ffffff]مبانی و ضوابط طراحی شبکه های جمع آوری فاضلاب[/HIGHLIGHT][/FONT]
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
ارسال پست

بازگشت به “بهداشت محیط بیمارستان”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان