• به انجمن خوش آمدید!
آیا می دانید ؟

خوش آمدید، دوست گرامی اگر اولین بار است وارد انجمن شده اید لطفا ابتدا با استفاده از گزینه ثبت نام در سایت عضو شوید در غیر اینصورت وارد شوید.

قوانين انجمن

لطفا براي مشاهده قوانين انجمن اينجارا کليک کنيد

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 2 پست ] 

نويسنده پيغام
پستارسال شده در: 29 دي ماه 1393 12:33 
آفلاين
نماد کاربر
جدید
جدید
تا رتبه بعدی: 2%
امتياز: 11
تشکر کرده: 1 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
آخرین بازدید: 18 بهمن ماه 1393 17:48

دوستان عزیز من دکترای تخصصی محیط زیست رو با موضوع پسماند به تازگی گرفته ام.متاسفانه در مراجعه یا تماس با سازمان ها نتوانستم
جایی مشغول شوم.چون مدتی هم در ایران و بازار کار آن نبوده ام .تمی دانم بهترین روش برا ی وردو به بازار کار ، پروژه ها یا استخدام در دانشگاه حتی علمی کاربردی  چیست.مباحث مورد علاقه من که در آن تجربه و تخصص دارم:مدیریت پسماند-مدیریت محیط زیست و سیستم های ایزو-آموزش محیط زیست و توسعه پایدار است.لطفا مرا راهنمایی کنید.ضمنا لیسانس من بهداشت محیط و ارشد مدیریت محیط زیست و دکترا محیط زیست و توسعه با رویکرد اجتماعی مخیطی زیستی است.ممنونم می شوم مرا راهنمایی کنید.به شدت احساس بدی دارم بعد از این همه تلاش آدم فکر می کند کاش درس نخوانده بود و دیپلمه بود.

بالا
  مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

برای نویسنده این مطلب ahmadi_m تشکر کننده ها: 0

نويسنده پيغام
پستارسال شده در: 29 دي ماه 1393 17:19 
آفلاين
نماد کاربر
مدیر کل
مدیر کل
امتياز: 82823
ساکن: تهران
تشکر کرده: 1420 بار
تشکر شده: 2133 بار
آخرین بازدید: 23 آذر ماه 1398 12:50
MMMMMMMMM

ahmadi_m نوشته است:
دوستان عزیز من دکترای تخصصی محیط زیست رو با موضوع پسماند به تازگی گرفته ام.متاسفانه در مراجعه یا تماس با سازمان ها نتوانستم
جایی مشغول شوم.چون مدتی هم در ایران و بازار کار آن نبوده ام .تمی دانم بهترین روش برا ی وردو به بازار کار ، پروژه ها یا استخدام در دانشگاه حتی علمی کاربردی  چیست.مباحث مورد علاقه من که در آن تجربه و تخصص دارم:مدیریت پسماند-مدیریت محیط زیست و سیستم های ایزو-آموزش محیط زیست و توسعه پایدار است.لطفا مرا راهنمایی کنید.ضمنا لیسانس من بهداشت محیط و ارشد مدیریت محیط زیست و دکترا محیط زیست و توسعه با رویکرد اجتماعی مخیطی زیستی است.ممنونم می شوم مرا راهنمایی کنید.به شدت احساس بدی دارم بعد از این همه تلاش آدم فکر می کند کاش درس نخوانده بود و دیپلمه بود.

سلام، اگر به دنبال عضویت در هیات علمی دانشگاهها هستید باید به فراخوان های جذب هیات علمی در دانشگاه ها که در سایت دانشگاهها درج میشود مراجعه کنید البته پیشنهاد میکنم به گروهای تخصصی خود در دانشگاهها به صورت حضوری سری بزنید معمولا این گروه ها نیاز به استاد دارند ولی بیشتر به صورت معرفی سایر اساتید به گروه انتخاب میشوند تا سایر مراحل را طی نمایند.
برای دانشگاه علمی کاربردی هم با مراجعه به سایت و پر کردن فرم خاص میتوانید اعلام همکاری نمایید
در خصوص استخدام در نهاد ها هم باید منتظر آگهی استخدام آنها بمانید به عنوان مثال وزارت نیرو به تازگی نیرو استخدام کردم که البته موعد آن گذشته است پیشنهاد میکنم به سایت هر از چند گاه سری بزنید و از اخبار آن مطلع شوید.

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم

عضويت  / ورود
که آسودگی ما عدم ماست

برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
عضويت  / ورود

عضويت  / ورود

بالا
  مشخصات ارسال پيغام خصوصي  

برای نویسنده این مطلب naderloo تشکر کننده ها: 3

ahmadi_m (30 دي ماه 1393 13:27), mariya (3 بهمن ماه 1393 01:32), mjsadeh (2 بهمن ماه 1393 22:09)

نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث
 [ 2 پست ] 

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت [ ساعت تابستانی ] تنظیم شده است

تاپیک های مشابه   پاسخ ها   بازديدها   نويسنده 
قرار دادن تصفیه بیولوژیکی قبل از تصفیه شیمیایی
in جمع آوری و دفع مواد زائد جامد
2 2196 توسط 157
10 فروردين ماه 1394 08:12
چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان

قوانين انجمن