درخواست راهنمایی برای یافتن کار

در این انجمن به جمع آوری و دفع مواد زائد جامد در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
ahmadi_m
جدید
جدید
تماس:

درخواست راهنمایی برای یافتن کار

پست توسط ahmadi_m »

دوستان عزیز من دکترای تخصصی محیط زیست رو با موضوع پسماند به تازگی گرفته ام.متاسفانه در مراجعه یا تماس با سازمان ها نتوانستم
جایی مشغول شوم.چون مدتی هم در ایران و بازار کار آن نبوده ام .تمی دانم بهترین روش برا ی وردو به بازار کار ، پروژه ها یا استخدام در دانشگاه حتی علمی کاربردی چیست.مباحث مورد علاقه من که در آن تجربه و تخصص دارم:مدیریت پسماند-مدیریت محیط زیست و سیستم های ایزو-آموزش محیط زیست و توسعه پایدار است.لطفا مرا راهنمایی کنید.ضمنا لیسانس من بهداشت محیط و ارشد مدیریت محیط زیست و دکترا محیط زیست و توسعه با رویکرد اجتماعی مخیطی زیستی است.ممنونم می شوم مرا راهنمایی کنید.به شدت احساس بدی دارم بعد از این همه تلاش آدم فکر می کند کاش درس نخوانده بود و دیپلمه بود.
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

Re: درخواست راهنمایی برای یافتن کار

پست توسط naderloo »

ahmadi_m نوشته شده:دوستان عزیز من دکترای تخصصی محیط زیست رو با موضوع پسماند به تازگی گرفته ام.متاسفانه در مراجعه یا تماس با سازمان ها نتوانستم
جایی مشغول شوم.چون مدتی هم در ایران و بازار کار آن نبوده ام .تمی دانم بهترین روش برا ی وردو به بازار کار ، پروژه ها یا استخدام در دانشگاه حتی علمی کاربردی چیست.مباحث مورد علاقه من که در آن تجربه و تخصص دارم:مدیریت پسماند-مدیریت محیط زیست و سیستم های ایزو-آموزش محیط زیست و توسعه پایدار است.لطفا مرا راهنمایی کنید.ضمنا لیسانس من بهداشت محیط و ارشد مدیریت محیط زیست و دکترا محیط زیست و توسعه با رویکرد اجتماعی مخیطی زیستی است.ممنونم می شوم مرا راهنمایی کنید.به شدت احساس بدی دارم بعد از این همه تلاش آدم فکر می کند کاش درس نخوانده بود و دیپلمه بود.

سلام، اگر به دنبال عضویت در هیات علمی دانشگاهها هستید باید به فراخوان های جذب هیات علمی در دانشگاه ها که در سایت دانشگاهها درج میشود مراجعه کنید البته پیشنهاد میکنم به گروهای تخصصی خود در دانشگاهها به صورت حضوری سری بزنید معمولا این گروه ها نیاز به استاد دارند ولی بیشتر به صورت معرفی سایر اساتید به گروه انتخاب میشوند تا سایر مراحل را طی نمایند.
برای دانشگاه علمی کاربردی هم با مراجعه به سایت و پر کردن فرم خاص میتوانید اعلام همکاری نمایید
در خصوص استخدام در نهاد ها هم باید منتظر آگهی استخدام آنها بمانید به عنوان مثال وزارت نیرو به تازگی نیرو استخدام کردم که البته موعد آن گذشته است پیشنهاد میکنم به سایت هر از چند گاه سری بزنید و از اخبار آن مطلع شوید.
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
ارسال پست

بازگشت به “جمع آوری و دفع مواد زائد جامد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان