پیام معاون بهداشتی به مناسبت روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه ا

در این انجمن به تصفیه فاضلاب شهری و صنعتی در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

نمایه کاربر
majid8890
ارشد
ارشد
پست: 779
تاریخ عضویت: یک شنبه 23 تیر 1392, 12:21 pm
حالت من: Relax
محل اقامت: تهران(البته اهل تربت حیدریه هستم ها)
تماس:

پیام معاون بهداشتی به مناسبت روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه ا

پست توسط majid8890 »

دکتر علی اکبر سیاری، معاون بهداشت ضمن صدور پیامی به مناسبت روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه ای، در نامه ای نیز به معاونت بهداشتی دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور، بر ضرورت استفاده ایمن از مواد شیمیایی مطابق شعار جهانی بهداشت حرفه ای تاکید کرد.
به گزارش وب دا؛ متن این پیام به شرح زیر است:
۸ اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ مصادف با ۲۸ آوریل ۲۰۱۴ میلادی روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه ای را پیشاپیش به همه تلاشگران عرصه بهداشت بالاخص کارشناسان، همکاران، اساتید محترم ایمنی و بهداشت حرفه ای، و شاغلین کشور تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
سازمان بین المللی کار در نشست کشورهای عضو شعار امسال روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه ای را "ایمنی و بهداشت در استفاده از مواد شیمیایی" تعیین نموده است. مستحضرید که کاربرد مواد شیمیایی، از ضروریات زندگی مدرن هستند و تولید و استفاده آنها در محیط های کاری باید ادامه یابد. با تلاش هماهنگ دستگاه های اجرایی و شاغلین و تشکل های آنها می توان به مدیریت صحیح مواد شیمیایی دست یافت و میان منافع حاصل از استفاده از مواد شیمیایی و اقدامات پیشگیرانه و کنترل پیامدهای آن بر کارگران، محیط کار، جامعه و محیط زیست، تعادل ایجاد کرد.
سعی داریم در سال پیش رو همسو با اهداف تامین سلامت در سطح جهانی به سمت استقرار سیستم های مدیریت صحیح مواد شیمیایی در کشور حرکت نماییم. اولویت در این حرکت اجرای موثر سیاست های ملی و برنامه های ایمنی و بهداشت حرفه ای در مدیریت صحیح مواد شیمیایی از طریق بهبود و پیاده سازی الزامات و مقررات بهداشت کار، تقویت سیستم های بازرسی بهداشت حرفه ای، تامین خدمات تخصصی بهداشت کار کشور و به عبارتی توسعه محیط کار سالم و برقراری الزامات و معیارهای سلامت کار در واحد های شغلی می باشد.
برای تضمین دستیابی به اهداف برنامه ضروری است تمام بخش های دولتی موثر بر استقرار سیستم مدیریت صحیح مواد شیمیایی در کلیه سطوح سیاستگذاری، برنامه ریزی، تدوین و تنظیم الزامات و اجرای آنها مشارکت فعال داشته باشند.
از خداوند متعال مسئلت دارم تا در سال پیش رو به ما توان برداشتن گام های بلند در جهت حفظ و ارتقاء سلامت نیروی کار کشور عطا فرماید تا بتوانیم با مشارکت و همکاری همه بخشهای توسعه به اهداف نظام سلامت دست یابیم.

دکتر علی اکبر سیاری
شما دسترسی جهت مشاهده فایل پیوست این پست را ندارید.


بازگشت به “تصفیه فاضلاب شهری و صنعتی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان