وداع...

در این انجمن به متفرقه در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

موضوع جدید ارسال پست
نمایه کاربر
mjsadeh
حرفه ای
حرفه ای
حالت من: Mashghool
محل اقامت: سمنان
تشکر کرده: 714 دفعه
تماس:

وداع...

پست توسط mjsadeh »

با عرض سلام، ادب و احترام خدمت تمامی مدیران والامقام، ساعی و کوشای این سایت به ویژه جناب ندرلوی عزیز و همچنین عرض سلام و ادب و احترام خدمت تمامی اعضای گرانقدرمختصراً خدمت تمامی سروران بزرگوار عارضم، حقیر با عنایت به مشغله های کاری جدید و الزام تغییر محل سکونت، به ناچار بایستی از دنیای مجازی و متعاقب آن این سایت خداحافظی کرده و آرزومند تداوم سربلندی و پویایی شما عزیزان در تمامی مراحل زندگی تان باشم. به هر حال اگر خدایی ناکرده در این مدت موجبات ناراحتی یا اسباب زحمت دوستان بودیم باید بر این حقیر ببخشید.ما که رفتیم، خدا یاورتانسایه شاخه گلی بر سرتان!بعد از این، ما و گلستانی دگربلبلی دیگر و بستانی دگر

نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تشکر کرده: 1418 دفعه
تماس:

Re: وداع...

پست توسط naderloo »

mjsadeh نوشته شده:با عرض سلام، ادب و احترام خدمت تمامی مدیران والامقام، ساعی و کوشای این سایت به ویژه جناب ندرلوی عزیز و همچنین عرض سلام و ادب و احترام خدمت تمامی اعضای گرانقدر،مختصراً خدمت تمامی سروران بزرگوار عارضم، حقیر با عنایت به مشغله های کاری جدید و الزام تغییر محل سکونت، به ناچار بایستی از دنیای مجازی و متعاقب آن این سایت خداحافظی کرده و آرزومند تداوم سربلندی و پویایی شما عزیزان در تمامی مراحل زندگی تان باشم. به هر حال اگر خدایی ناکرده در این مدت موجبات ناراحتی یا اسباب زحمت دوستان بودیم باید بر این حقیر ببخشید.ما که رفتیم، خدا یاورتانسایه شاخه گلی بر سرتان!بعد از این، ما و گلستانی دگربلبلی دیگر و بستانی دگر

سلام، ما تازه منتظر حضور گرم و دوباره شما بودیم در ضمن فکر کنم هر جا که منتقل شوید اینترنت هم وجود دارد، به هر حال ضمن تشکر، امیدوارم در همه احوال زندگی موفق و موید باشید.
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “متفرقه”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان