تحلیل کارنامه کارشناسی ارشد بهداشت محیط

در این انجمن به بهداشت محیط در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
masoomehtorabideh
جدید
جدید
تماس:

تحلیل کارنامه کارشناسی ارشد بهداشت محیط

پست توسط masoomehtorabideh »

با سلام
بچه ها من امروز کارنامه ام رو از سایت سنجش پزشکی گرفتم هر چند که قبول نشدم اما به نظرم خیلی هم بد نشده بود .اگر کسی تجربه ای در این زمینه داره یه نگاهی به کارنامه من بیندازد و اگه نکته ی یا راهنمایی قابل ذکر ی بود بگه تا هم من و هم تمام دوستان ارشدی امسال از اون استفاده کنند.با این توضیح که من سال اولم بود که امتحان میدادم و دروس الودگی هوا زبان میکروبیولوژی رو اصلا نخونده بودم و از کلیلت فقط بهداشت پرتو ها رو خونده بودم و تصفیه اب و فاضلاب رو هم نصف و نیمه.از یه طرف امید دارم که بتونم با تلاش بیشتر امسال موفق بشم و از طرف دیگه ترس این رو دارم که دوری چندین ماه از کتاب ها و دانشگاه اثر منفی بر روی یادگیری من داشته باشد.کارنامه خودم رو میزارم تا صاحب نظران سایت هم من و هم بقیه دوستان رو راهنمایی کنند. بقیه بچه ها هم کارنامه هاشون رو بزارن تا حدود قبولی و مردودی های امسال دستمون بیاد
پیشاپیش سپاسگزارم.
لینک دانلود
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

Re: کارنامه کارشناسی ارشد بهداشت محیط

پست توسط naderloo »

masoomehtorabideh نوشته شده:با سلام
بچه ها من امروز کارنامه ام رو از سایت سنجش پزشکی گرفتم هر چند که قبول نشدم اما به نظرم خیلی هم بد نشده بود .اگر کسی تجربه ای در این زمینه داره یه نگاهی به کارنامه من بیندازد و اگه نکته ی یا راهنمایی قابل ذکر ی بود بگه تا هم من و هم تمام دوستان ارشدی امسال از اون استفاده کنند.با این توضیح که من سال اولم بود که امتحان میدادم و دروس الودگی هوا زبان میکروبیولوژی رو اصلا نخونده بودم و از کلیلت فقط بهداشت پرتو ها رو خونده بودم و تصفیه اب و فاضلاب رو هم نصف و نیمه.از یه طرف امید دارم که بتونم با تلاش بیشتر امسال موفق بشم و از طرف دیگه ترس این رو دارم که دوری چندین ماه از کتاب ها و دانشگاه اثر منفی بر روی یادگیری من داشته باشد.کارنامه خودم رو میزارم تا صاحب نظران سایت هم من و هم بقیه دوستان رو راهنمایی کنند. بقیه بچه ها هم کارنامه هاشون رو بزارن تا حدود قبولی و مردودی های امسال دستمون بیاد
پیشاپیش سپاسگزارم.
لینک دانلود

سلام، خوبه بد نیست با آخرین نفر تنها ده امتیاز فاصله دارید
فکر میکنم درصد ها به صورت ذیل باشه
آب و فاضلاب 67 درصد
انتقال وتوزیع و جمع آوری فاضلاب 67 درصد
تصفیه آب 44 درصد
تصفیه فاضلاب 22 درصد
شیمی و میکروبیولوژی آب و فاضلاب 33 درصد
آلودگی هوا و کنترل آن 11 درصد
مواد زائد جامد 28 درصد 27 درصد
کلیات بهداشت محیط 24 درصد
زبان عمومی 3 درصد
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
elhman
جدید
جدید
تماس:

Re: تحلیل کارنامه کارشناسی ارشد بهداشت محیط

پست توسط elhman »

سلام اقاي مهندس نمره من153 شده و اخرين فرد قبولي 151 من همه دانشگاه هارو بجز زاهدان انتخاب كرده بودم ولي حتي تو تكميل ظرفيت هم قبول نشدم .مي خواستم ببينم تر تيب انتخاب موثره؟
با تشكر
نمایه کاربر
farshid
ارشد
ارشد
حالت من: Badhal
تماس:

پست توسط farshid »

elhman نوشته شده:سلام اقاي مهندس نمره من153 شده و اخرين فرد قبولي 151 من همه دانشگاه هارو بجز زاهدان انتخاب كرده بودم ولي حتي تو تكميل ظرفيت هم قبول نشدم .مي خواستم ببينم تر تيب انتخاب موثره؟
با تشكر

بله ترتیب مهمه
اما مهمتر از اون اینه که شما باید همه شهرها رو انتخاب کنید. وقتی شما زاهدان رو انتخاب نمیکنید یعنی به تعداد ظرفیت اون شهر عقب می افتید.
زاهدان که شهر خوبیه
بهتر از اهواز و بوشهره.

به اعتقاد من این روش انتخاب شهر و دانشگاه بدون دانستن رتبه خیلی منطقی نیست.
باید اول رتبه اعلام شود بعد از آن انتخاب محل صورت گیرد.
F.ghanbari8@gmail.com

Advanced Oxidation Processes
Electrochemical remediation
Risk assessment
Ethics in publication

نمایه کاربر
farshid
ارشد
ارشد
تماس:

پست توسط farshid »

پیشاپیش سپاسگزارم.
لینک دانلود

درس اب و فاضلاب رو خوب زدی این خوب بودن به معنای درصد بالا نیست !! چون پاسخ غلط نداشتی

درس کلیات که یه درس نمره آور بود رو ضعیف عمل کردی.
شما بشین محاسبه کن اگر به جای غلطها پاسخ نمیدادی چه تغییری می کرد.
سال بعد حتما قبول می شی.
F.ghanbari8@gmail.com

Risk assessment
Ethics in publication

ssaarraa
جدید
جدید
تماس:

پست توسط ssaarraa »

پیشاپیش سپاسگزارم.
لینک دانلود

سلام دوست عزیز
امیدوارم سال دیگه با تلاش بیشتر حتما قبول بشی
نسبت به بقیه دوستان که من مقایسه می کنم تصفیه آب رو با 45 % نسبتا خوب زدی
چیزی که بجه های دیگه زیر 30 % می زنن
میشه لطف کنی بگی که تصفیه آب رو از چه منبعی مطالعه کردی ؟
نمایه کاربر
masoomehtorabideh
جدید
جدید
تماس:

ssaarraa نوشته شده:
پیشاپیش سپاسگزارم.
لینک دانلود

سلام دوست عزیز
امیدوارم سال دیگه با تلاش بیشتر حتما قبول بشی
نسبت به بقیه دوستان که من مقایسه می کنم تصفیه آب رو با 45 % نسبتا خوب زدی
چیزی که بجه های دیگه زیر 30 % می زنن
میشه لطف کنی بگی که تصفیه آب رو از چه منبعی مطالعه کردی ؟[/quote
سلام
تصفیه اب رو از جزوه استادم خوندم (دکتر علی اکبر بابایی دانشکده اهواز)واقعا جزوه کاملی هست چون این جزوه رو ایشون با توجه به سرفصل ها از کتاب های مختلف گرداوری کردند.در واقع یه تلفیقی است از منابعی که وزارت اعلام کر ده نه یک جزوه دست نویس. و کتاب های تست خانیران.
نمایه کاربر
masoomehtorabideh
جدید
جدید
تماس:

farshid نوشته شده:
elhman نوشته شده:سلام اقاي مهندس نمره من153 شده و اخرين فرد قبولي 151 من همه دانشگاه هارو بجز زاهدان انتخاب كرده بودم ولي حتي تو تكميل ظرفيت هم قبول نشدم .مي خواستم ببينم تر تيب انتخاب موثره؟
با تشكر

بله ترتیب مهمه
اما مهمتر از اون اینه که شما باید همه شهرها رو انتخاب کنید. وقتی شما زاهدان رو انتخاب نمیکنید یعنی به تعداد ظرفیت اون شهر عقب می افتید.
زاهدان که شهر خوبیه
بهتر از اهواز و بوشهره.

اقای دکتر به چه لحاظ میگید زاهدان از اهواز و بوشهر بهتره.من کارشناسیم رو اونجا گزاروندم.9 تا عضو هییت علمی داره که هشتا شون دکترا دارند و اغلب فارغ التحصیل دانشگاه تهران با رتبه برتر.و امکانات ازمایشگاهی خیلی خوب.تازه دکترا هم داره.
نمایه کاربر
farshid
ارشد
ارشد
تماس:

پست توسط farshid »

masoomehtorabideh نوشته شده:
farshid نوشته شده:
با تشكر

بله ترتیب مهمه
زاهدان که شهر خوبیه
بهتر از اهواز و بوشهره.

اقای دکتر به چه لحاظ میگید زاهدان از اهواز و بوشهر بهتره.من کارشناسیم رو اونجا گزاروندم.9 تا عضو هییت علمی داره که هشتا شون دکترا دارند و اغلب فارغ التحصیل دانشگاه تهران با رتبه برتر.و امکانات ازمایشگاهی خیلی خوب.تازه دکترا هم داره.

این نظر شخصی بنده هست. برای من استاد مهم نیست. بنده تفاوتی بین بهداشت محیطی ها نمی بینم. یه طوری میگید دانشگاه تهران هر کی ندونه انگار استنفورد؟ امکانات آزمایشگاهی خوب ؟؟؟؟؟ شوخی میکنید دیگه؟
بنده از نظر آب و هوا گفتم که زاهدان بهتره از اهواز و بوشهره
F.ghanbari8@gmail.com

Risk assessment
Ethics in publication

نمایه کاربر
masoomehtorabideh
جدید
جدید
تماس:

دکتر فرشید استاد مهم نیست؟تعجبی میکنم که می فرمایید تفاوتی بین بهداشت محیطی ها نمیبینم درصورتی که اختلاف بین سواد افراد اولین و اشکارترین تفاوت محسوب میشه.یعنی شما تا حالا استاد بی سواد نداشتید؟
منم میدونم که سطح دانشگاههای ما با دانشگاههای تراز اول دنیا فاصله داره (اونم چه فاصله ای) اما خوب منظور من این بود که دانشگاه تهران نسبت به بقیه دانشگاههای کشور دارای سطح علمی بالاتری هستش.
در مورد امکانات گروه بهداشت محیط اهواز هم مبالغه نکردم .واقعا نسبت به بقیه گروهای بهداشت محیط کشور دارای وضع بهتری هستش(البته اگه با استنفورد مقایسه نکنید).
دکتر فرشید ترتیب سطح علمی گروهای بهداشت محیط کشور به چه صورت هستش؟(امیدوارم نگید که تفاوتی نمیبینیدتصویر)
نمایه کاربر
meraji
جدید
جدید
تماس:

پست توسط meraji »

سلام خانم ترابیده درصداتون خوبه شما فقط رو کلیلت تمرکز کنین سال بعد حتما قبولین.امکانش هس جزوه تصفیه استادتونو رو سایت بذارین ؟چون کتابایی که راجع به تصفیه آب هس مطالبش پراکنده اس
نمایه کاربر
farshid
ارشد
ارشد
تماس:

پست توسط farshid »

masoomehtorabideh نوشته شده:دکتر فرشید استاد مهم نیست؟تعجبی میکنم که می فرمایید تفاوتی بین بهداشت محیطی ها نمیبینم درصورتی که اختلاف بین سواد افراد اولین و اشکارترین تفاوت محسوب میشه.یعنی شما تا حالا استاد بی سواد نداشتید؟
منم میدونم که سطح دانشگاههای ما با دانشگاههای تراز اول دنیا فاصله داره (اونم چه فاصله ای) اما خوب منظور من این بود که دانشگاه تهران نسبت به بقیه دانشگاههای کشور دارای سطح علمی بالاتری هستش.
در مورد امکانات گروه بهداشت محیط اهواز هم مبالغه نکردم .واقعا نسبت به بقیه گروهای بهداشت محیط کشور دارای وضع بهتری هستش(البته اگه با استنفورد مقایسه نکنید).
دکتر فرشید ترتیب سطح علمی گروهای بهداشت محیط کشور به چه صورت هستش؟(امیدوارم نگید که تفاوتی نمیبینیدتصویر)

دوست عزیز
در علوم محیط زیست و بهداشت محیط هیچ تفاوتی به لحاظ علمی وجود نداره!! استاد با سواد و بی سواد وجود نداره!! مهمترین مسئله پوله!!!! توضیحش سخته.
فقط اخلاق آکادمیک مهمه که اکثر آدمایی که تو ایران درس می خونند اصلا باهاش آشنا نیستند که شامل خود من هم میشه.
F.ghanbari8@gmail.com

Risk assessment
Ethics in publication

نمایه کاربر
elhman
جدید
جدید
تماس:

پست توسط elhman »

سلام اقاي مهندس يعني واقعا فرق نداره كدوم دانشگاه درس بخوني؟من بين الملل كاشان قبول شدم ولي نمي دونم برم يا نه؟ ميشه لطفا منو راهنمايي كنيد ميخوام بدونم اونجا بخونم برا دكترا بخوام ادامه بدم مهم نيست كه بين اللملل خوندم؟ با تشكر
نمایه کاربر
farshid
ارشد
ارشد
تماس:

پست توسط farshid »

elhman نوشته شده:سلام اقاي مهندس يعني واقعا فرق نداره كدوم دانشگاه درس بخوني؟من بين الملل كاشان قبول شدم ولي نمي دونم برم يا نه؟ ميشه لطفا منو راهنمايي كنيد ميخوام بدونم اونجا بخونم برا دكترا بخوام ادامه بدم مهم نيست كه بين اللملل خوندم؟ با تشكر

سلام دوست عزیز
دکترا خوندن ربطی به بین الملل نداره - اونحا هم یه کنکور باید بدید. همین
بین الملل یک راهکار کسب درامد برای دانشگاههاست همین. تنها تفاوتش پرداخت شهریه است. که بستگی به وضع اقتصادی آدمها داره
وگرنه اسمش بین الملله همون اساتید همون روش تدریس و همون دانشکده های بی امکانات !!!!
F.ghanbari8@gmail.com

Risk assessment
Ethics in publication

نمایه کاربر
masoomehtorabideh
جدید
جدید
تماس:

meraji نوشته شده:سلام خانم ترابیده درصداتون خوبه شما فقط رو کلیلت تمرکز کنین سال بعد حتما قبولین.امکانش هس جزوه تصفیه استادتونو رو سایت بذارین ؟چون کتابایی که راجع به تصفیه آب هس مطالبش پراکنده اس

سلام نمیدونم اخه هم فایل جزوه رو ندارم هم اینکه باید از استادم اجازه بگیرم.اگه امکانش بود حتما
ارسال پست

بازگشت به “تالار بهداشت محیط”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان