کمک برای خطای تعداد کارکتر های شما کم است

در این انجمن به ایمنی و بهداشت حرفه ای در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
masoomehtorabideh
جدید
جدید
تماس:

کمک برای خطای تعداد کارکتر های شما کم است

پست توسط masoomehtorabideh »

سلام بچه ها میخوام یه موضوع جدید ارسال میکنم اما این پیام رو میده و ارسال نمیشه:تعداد کارکتر های شما کم است.یکی هست کمکم کنه
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

Re: کمک برای خطای تعداد کارکتر های شما کم است

پست توسط naderloo »

masoomehtorabideh نوشته شده:سلام بچه ها میخوام یه موضوع جدید ارسال میکنم اما این پیام رو میده و ارسال نمیشه:تعداد کارکتر های شما کم است.یکی هست کمکم کنه

سلام، برخی از مطالبی که از سایت های دیگر به اصطلاح کپی پیست مینمایید دارای کدهایی خاص میباشد لذا ویرایشگر سایت خطای ذکر شده را نمایش میدهد برای رفع این مشکل مطلبی که کپی کرده اید را ابتدا در محیط نوت پد NotPad ویندوز کپی کرده و سپس مطالب را مجدد از محیط نوت پد کپی و به محیط ویرایشگر سایت انتقال دهید، تا مشکل خطای ذکر شده برطرف گردد.
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
masoomehtorabideh
جدید
جدید
تماس:

naderloo نوشته شده:
masoomehtorabideh نوشته شده:سلام بچه ها میخوام یه موضوع جدید ارسال میکنم اما این پیام رو میده و ارسال نمیشه:تعداد کارکتر های شما کم است.یکی هست کمکم کنه

سلام، برخی از مطالبی که از سایت های دیگر به اصطلاح کپی پیست مینمایید دارای کدهایی خاص میباشد لذا ویرایشگر سایت خطای ذکر شده را نمایش میدهد برای رفع این مشکل مطلبی که کپی کرده اید را ابتدا در محیط نوت پد NotPad ویندوز کپی کرده و سپس مطالب را مجدد از محیط نوت پد کپی و به محیط ویرایشگر سایت انتقال دهید، تا مشکل خطای ذکر شده برطرف گردد.

جناب مهندس من متنی رو کپی نمیکنم.یه متن رو تایپ میکنم و یه فایل هم اپلود کردم که لینکش رو رو میزارم اما باز هم همون پیام رو میده:تعداد کاراکترهای مبحث شما کم است
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
تماس:

پست توسط naderloo »

masoomehtorabideh نوشته شده:
naderloo نوشته شده:

جناب مهندس من متنی رو کپی نمیکنم.یه متن رو تایپ میکنم و یه فایل هم اپلود کردم که لینکش رو رو میزارم اما باز هم همون پیام رو میده:تعداد کاراکترهای مبحث شما کم است

پس احتمالا متن را از محیط ورد کپی میکنید، به هر حال امتحان کنید در محیط همین ویرایشگر متن خود را تایپ نموده و ارسال کنید.
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
masoomehtorabideh
جدید
جدید
تماس:

آقای مهندس مشکل من کماکان باقی است.متن را هم در ویرایشگر سایت تایپ میکنم.
ایا ممکن است مشکل از لینک فایل اپلود شده باشد؟
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
تماس:

پست توسط naderloo »

masoomehtorabideh نوشته شده:آقای مهندس مشکل من کماکان باقی است.متن را هم در ویرایشگر سایت تایپ میکنم.
ایا ممکن است مشکل از لینک فایل اپلود شده باشد؟

احتمال دارد لطفا کل لینک آپلود شده را در محیط نوت پد کپی نمایید و دوباره از محیط نوت پد کپی و به ویرایشگر سایت انتقال دهید
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
masoomehtorabideh
جدید
جدید
تماس:

ممنونم اقای مهندس مشکل برطرف شد اما من دو خواش داشتم اول اینکه امتیاز های اضافه شده من رو بابت پست هایی که امروز گذاشتم کم کنید زیرا پست های امروز من در این مبحث فاقد کاربری برای بازدید کنندگان عزیز بوده و امتیاز من رو به طور کاذب افزایش داده و دوم اینکه اگر لطف کنید در مبحث جدیدی که تحت عنوان کارنامه کارشناسی ارشد باز کردم لینک دانلود ی را که قرار داده ام ملاحضه نموده و در صورت وجود مشکل ان را تصیح نمایید
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
تماس:

پست توسط naderloo »

masoomehtorabideh نوشته شده:ممنونم اقای مهندس مشکل برطرف شد اما من دو خواش داشتم اول اینکه امتیاز های اضافه شده من رو بابت پست هایی که امروز گذاشتم کم کنید زیرا پست های امروز من در این مبحث فاقد کاربری برای بازدید کنندگان عزیز بوده و امتیاز من رو به طور کاذب افزایش داده و دوم اینکه اگر لطف کنید در مبحث جدیدی که تحت عنوان کارنامه کارشناسی ارشد باز کردم لینک دانلود ی را که قرار داده ام ملاحضه نموده و در صورت وجود مشکل ان را تصیح نمایید

سلام، اصلاح شد
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
ارسال پست

بازگشت به “ایمنی و بهداشت حرفه ای”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان