تجربیات قبول شدگان کارشناسی ارشد بهداشت محیط

در این انجمن به کارشناسی ارشد در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

taranom22
جدید
جدید
تماس:

Re: تجربیات قبول شدگان کارشناسی ارشد بهداشت محیط

پست توسط taranom22 »

سلام

من 3 يا 4 ساله كه ليسانس گرفتم از اون موقع براي كنكور ارشد مديريت امتحان مي دادم كه البته چون شاغل شدم خيلي سرسري درس خوندم تا حالا هم قبول نشدم البته مي خوام فقط سراسري برم اونم روزانه!!!!تصویر
اما امسالم وقتي نتايج اومد و بازم قبو ل نشدم خيليي ناراحت شدم چون اگه تا حالا روي رشته ليسانس خودم وقت گذاشته بودم يه چيزي مي شد.
حالا ازتون يه نظر خواهي مي خوام تصویر
من تمام منابع مديريت رو دارم تا حالا هم مطالبش برام تكرار شده اما از لحاظ شغلي رشته خودم كه بهداشت محيطه بهتره واين كه فقط تعداد كمي از كتابا ومنابع رو وتعدادي هم جزوه دارم واين كه تا الان يه بارم بعد ليسانس نخوندمشون!!!وقتي مي بينم دوستام با اينكه درس مي خونن ووقت مي زارن براي ارشد بهداشت قبول نمي شن بيشتر دودل مي شم كه قيدشو بزنم از طرفي الان فهميدم هيچ درسي رشته ليسانس نمي شه !!!!!!!!!!!!!!!

مي شه يه راهنمايي كنيد؟!!!!!!!
اگه درس بخونم قبول مي شم؟تصویربا توجه به اين اوصافي كه گفتم!!!تو رو خدا كمك كنيد داره دير مي شه براي درس خوندنتصویر
taranom22
جدید
جدید
تماس:

پست توسط taranom22 »

منتظر نظرات وراهنمايي هاتون هستم.

علاقه به هر دو رشته دارم.مزايا ومعايبش رو هم كه گفتم...
آخرین ويرايش توسط 2 on taranom22, ويرايش شده در 11.
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط naderloo »

taranom22 نوشته شده:سلام من يه مشاوره ازتون مي خوام لطف مي كنيد اگه كمكم كنيد, من 3يا 4 ساله كه ليسانس بهداشت محيطم رو گرفتم و تو اين مدت ارشد مديريت اجرايي امتحان دادم البته چون شاغل هستم خيلي جدي و خوب نمي خوندم اما خوب تمام منابع اصلي رو خريدم ودر سهاي اصلي رو هم تا حدودي الان ديگه مسلط شدم اما چون مي خوام سراسري قبول بشم به رتبه هاي پايين نياز دارم كه تا حالا نياورده ام اما امسال موندم سر دو راهي مي گم اگه تا الان رو رشته خودم وقت گذاشته بودم تا الان قبول شده بودم.
حالا مزايا ومعايب اين دو رشته رشته خودم به كارم مربوطه و حقوقم افزايش پيدا مي كنه امتحانش ديرتره يعني نسبت به ارشد وزارت علوم وقت بيشتري دارم واينكه تعتداد كمي از منابع رو دارم از اين كه مي بينم دوستامم خيلي درس مي خونن ولي قبول نمي شن مي ترسم منم همين طوري بشم. حالا مديريت منابع رو كامل دارم تا حالا چند بار خوندم وآشنا ترم ولي كلا سخته يكم برام به كارم هم مربوط نيست!!!!! شما چه نظري داريد با توجه به اينكه زمان ندارم ووقتم كمه لطفا راهنمايي كنيد!!!!!! بهداشت محيط بهتره يا مديريت؟؟؟؟

سلام، خوب جواب این سوال را باید ابتدا توی وجود خودتان بیابید و کلید جواب هم علاقه مندی شماست، یعنی به کدام علاقه مند هستید
با توجه به اینکه در حال حاضر با توجه به انبوه فارغ التحصیلان این رشته وضعیت بازار کار مدیریت اجرایی هم بهتر از بهداشت محیط نیست فکر میکنم به علاقه خودتان رجوع کنید بهتر است در ضمن به هر حال فکر مکینم شانس شما در بهداشت محیط هم بیشتر است تصویر تصویر.
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
elhman
جدید
جدید
تماس:

پست توسط elhman »

با سلام ميشه لطفا بچه هاي كه قبول شدند لطف كنند و تجربياتشون بگن من هم به خيال خودم مطمئن از قبولي بودم ولي نمي دونم چي شد كه قبول نشدم اگه بچه ها از تجربياتشون بگن مطمئن خيلي مفيد خواهد بود. باتشكر
hejazi
جدید
جدید
تماس:

پست توسط hejazi »

سلام.
رفرنس های اصلی اغلب متن سنگینی دارند و وقت زیادی برای یادگیری می گیرند. جزوات دانشگاه تهران هم به دلیل بد خطی و هم عدم ناپیوستگی بعضی مطالبش منابع خوبی برای مراجعه نیستند!
من برای کنکور 92 رفرنس های اصلی و جزوات دانشگاه تهران رو خوندم ولی چون هیچ کدوم تسلط لازم و کافی رو بهم نداد و حتی بیشتر سردرگمم کرد در کنکور 92 شرکت نکردم!
گرایش های جدیدی هم که اعلام شده معلوم نیست منابع درسیشون چیه و فکر کنم تا اعلام بشه برای مطالعه دیگه خیلی دیر باشه.
نمایه کاربر
8910482007
جدید
جدید
حالت من: Badhal
محل اقامت: همه جای ایران سرای من است
تماس:

پست توسط 8910482007 »

hejazi نوشته شده:سلام.
رفرنس های اصلی اغلب متن سنگینی دارند و وقت زیادی برای یادگیری می گیرند. جزوات دانشگاه تهران هم به دلیل بد خطی و هم عدم ناپیوستگی بعضی مطالبش منابع خوبی برای مراجعه نیستند!
من برای کنکور 92 رفرنس های اصلی و جزوات دانشگاه تهران رو خوندم ولی چون هیچ کدوم تسلط لازم و کافی رو بهم نداد و حتی بیشتر سردرگمم کرد در کنکور 92 شرکت نکردم!
گرایش های جدیدی هم که اعلام شده معلوم نیست منابع درسیشون چیه و فکر کنم تا اعلام بشه برای مطالعه دیگه خیلی دیر باشه.

سلام،بله منم با نظر شما موافقم ولی هر رفرنسیو باید چند بار بخونی با یک بار خوندن معلومه که ناامید میشی ،مثلا هندبوک مواد زائد متن خیلی سنگنیه داره شما باید چندین بار بخونینش والبته خلاصه برداری هم کنی، بار اول ودوم وقت زیادی از شما می گیره ولی دفعه های بعدی بهتره واینکه درکنارش باید تست های سال های قبل رو بررسی کنید ببینید که طراحان سوال بیشتر چه قسمت هایی مدنظرشون هست،من بهتون پیشنهاد می کنم تست ها رو با جواب تشریحیش تجزیه وتحلیل کنید. تصویر
hejazi
جدید
جدید
تماس:

پست توسط hejazi »

اگر میشه دوستانی که ارشد قبول شدند اسم کتابها و جزواتی رو که خوندند و شیوه مطالعه ای که برای هر کدوم در نظر گرفتند رو اینجا مطرح کنند.
نمایه کاربر
1364393
جدید
جدید
تماس:

پست توسط 1364393 »

سلام منم زبانم ضعیفه
ولی واسه ارشد من تابستانو لغات تافلو خوندم از مهر هم لزگی رو شروع کردم شکر خدا خیلی راضیم. لغاتو باجعبه لایتنر میخونم .هرچقدر که پیش میرم انگیزم بیشتر میشه و بهتر میخونم.
فعلا تصمیم دارم 3 ماهه لزگی رو جمع کنم .
راستش میخوام بعدلزگی اگه خدا بخواد 3 ماهه زمستانو کتاب موزاییک و دوولیپینگ واکسپاندینگ رو بخونم ولی از بچه ها که پارسال قبول شدن بهم گفتن بجای اینها کتاب رضازاده رو بخونم . رضازاده رو من ندیدم.
واسه بعد عید هم انشاالله سوالات کنکور سالهای قبل رو میخوام بخونم.
نمایه کاربر
AWWA
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط AWWA »

09135234172 نوشته شده:ناهید جان خیلی ازت ممنونم .
تنها مشکلی که دارم اینه که نمیدونم گرایشا وشاخه های رشته ام چیا هستن؟
واضح تر اینکه نمیدونم من که الان دارم رشته مهندسی بهداشت محیط میخونم چه شاخه هایی برا ارشد خوندنم داره ؟؟؟؟کدومش بهتره؟؟؟
وسوال دیگه اینکه برا خوندن زبان فقط کتاب 504زبان رو مطالعه بکنم کافیه؟؟؟واینکه نمیدونم برا زبان تخصصی چه کتابایی رو باید مطالعه کنم؟؟

بازم ازت ممنونم . تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر

خواهش میکنم

همونطوری که دوستان گفتن تاحالا گرایشای خاصی نبوده. البته بعضیا برحسب علاقه یا شاخصای دیگه به رشته" اقتصاد بهداشت" یا "مدیریت خدمات بهداشتی درمانی" و این تیپ رشته ها تغییر رشته میدن.

برای شروع زبان 504 خیلی خوبه. بعدش کتاب لزگی و تافل. و اینکه هر مطلبی به انگلیسی دیدین از کنارش بی تفاوت رد نشین.اینا همش برای کسایی هست که زبانشون متوسطه و الا برای کسایی که خیلی ضعیفن یا علاقه ندارن کنار گذاشتنش به صرفه تره.(البته به نظر من) خیلیا رو دیدم زبانشون صفر بوده ولی تو درسای دیگه جبران کردن و رتبشونم خوب شده.
آخرین ويرايش توسط 1 on AWWA, ويرايش شده در 10.
نمایه کاربر
AWWA
آماتور
آماتور
تماس:

پست توسط AWWA »

taranom22 نوشته شده:سلام

من 3 يا 4 ساله كه ليسانس گرفتم از اون موقع براي كنكور ارشد مديريت امتحان مي دادم كه البته چون شاغل شدم خيلي سرسري درس خوندم تا حالا هم قبول نشدم البته مي خوام فقط سراسري برم اونم روزانه!!!!تصویر
اما امسالم وقتي نتايج اومد و بازم قبو ل نشدم خيليي ناراحت شدم چون اگه تا حالا روي رشته ليسانس خودم وقت گذاشته بودم يه چيزي مي شد.
حالا ازتون يه نظر خواهي مي خوام تصویر
من تمام منابع مديريت رو دارم تا حالا هم مطالبش برام تكرار شده اما از لحاظ شغلي رشته خودم كه بهداشت محيطه بهتره واين كه فقط تعداد كمي از كتابا ومنابع رو وتعدادي هم جزوه دارم واين كه تا الان يه بارم بعد ليسانس نخوندمشون!!!وقتي مي بينم دوستام با اينكه درس مي خونن ووقت مي زارن براي ارشد بهداشت قبول نمي شن بيشتر دودل مي شم كه قيدشو بزنم از طرفي الان فهميدم هيچ درسي رشته ليسانس نمي شه !!!!!!!!!!!!!!!

مي شه يه راهنمايي كنيد؟!!!!!!!
اگه درس بخونم قبول مي شم؟تصویربا توجه به اين اوصافي كه گفتم!!!تو رو خدا كمك كنيد داره دير مي شه براي درس خوندنتصویر

منم به توصیه یکی از دوستان همزمان تو رشته مدیریت دولتی توی بهمن ماه شرکت میکنم. هم ظرفیتش بالاست و هم احتمال استخدامش زیاده. خیلیا با رتبه بیشتر از هزار قبول شدن ،از طرفی توی هر آزمون استخدامی حسابداری و مدیریت هست.درساشونم به نسبت آسونه. برای کسی که ریاضی و آمارش قویه فرصت خوبیه،چون ضریبش زیاده.
ارسال پست

بازگشت به “کارشناسی ارشد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان