مطالعه گروهی درس زبان انگلیسی ارشد بهداشت محیط 93

در این انجمن به دانلود جزوات بهداشت حرفه ای در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

مطالعه گروهی درس زبان انگلیسی ارشد بهداشت محیط 93

پست توسط naderloo »

سلام، به همه بهداشت محیطی های عزیز خصوصا دوستانی که از همین امروز میخواهند برای کنکور کارشناسی ارشد مهندسی بهداشت محیط سال 93 آماده شوند توی این مبحث در نظر داریم درس زبان را به صورت گروهی مطاله نماییم، در اینجا مبحث میتوانید مسایل درسی که موقع خواندن درس زبان مواجه میشویم را به اشتراک بذاریم و با همدیگه همکاری کنیم با آرزوی قبولی شما در ارشد 93

البته این مبحث پیشنهاد کاربر saraelhamy محترم میباشد

saraelhamy نوشته شده:سلام من تازه عضو سایت شما شدم کاش زودتر اشنا شده بودم خیلی دوست دارم کارشناسی ارشد قبول شم 2 بار تا حالا امتحان دادم وقبول نشدم میشه اگه صلاح میدانید مطالعه و برنامه ریزی گروهی در سایت بگذارید تا اکثر دوستان باهم مطالعه کنیم مثلا زبان را باهم شروع کنیم و انگیزه ما هم افزایش پیدا کنه البته هر جور صلاح میدانید باتشکر از سایت بسیار خوبتون

برای مثال میتوانید نکات مهم درس زبان را از نظر خودتان را مانند نکات زیر (حتی نکات که به نظر ساده می آید) درج نمایید:

برای زبان دوستان میتوانند از منبع درسنامه جامع زبان علوم پزشکی امیر لزگی استفاده نمایند

درسنامه جامع زبان ارشد علوم پزشکي

مولف :امیر لزگی
مطالب مربوط به این کتاب رو که توسایت" نشرجامعه نگر"دیدم براتون می ذارم:
مجموعه حاضر اثري است که در برگيرنده تلاش هفت ساله نگارنده جهت گردآوري، شناخت و تبيين سئوالاتي است که در چند سنه اخير طي آزمونهاي ورودي کارشناسي ارشد رشته هاي علوم پزشکي و پيراپزشکي عنوان گرديده و در طول اين مدت دغدغه اصلي وي يافتن راه حلي جهت هدايت داوطلباني است که طي دوره کارشناسي خود به ندرت با روش پاسخگويي به چنين سئوالاتي آشنا گرديده اند.

تمرکز اين مقال بر تحليل و تبيين سئوالاتي است که از سنه 80 (و بالاخص از سنه 82) از سوي وزارت بهداشت جهت داوطلبان مطرح شده است و تفحص نگارنده بر جزئيات آن براي وي مبين اين مطلب بوده که سئوالات مطرح شده بر گرفته از متون مربوط به حوزه علوم پزشکي است که عمدتاً در کتب تافل وجود در بازار و حتي کمياب آورده شده است و بر خلاف ظن اکثر داوطلبان تازه کار از کتب معرفي شده از سوي وزارت بهداشت در دفترچه آزمون نمي باشد چرا که به بيان دفترچه مذکور مطالعه کتابهاي يادشده در آن مي تواند به آشنايي داوطلبان با نمونه سئوالات کمک کند و نه بيشتر.

اين کتاب، که مطابق نمونه سئوالات آزمون وزارت بهداشت تکيه بر مهارتهاي لغات و خواندن و درک مطلب دارد، مشتمل بر يازده بخش است که هر بخش شامل يک مهارت خواندن و درک مطلب، يک مهارت لغات و نيز مروري بر نمونه سئوالات سنوات گذشته است. براي توضيحات مربوط به مهارتهاي درک مطلب و لغات هر بخش، نمونه سئوالات سنوات گذشته وزارت بهداشت بصورت طبقه بندي شده آورده شده و با تکيه بر اصول استاندارد تافل به زبان فارسي توضيح داده شده اند. نمونه سئوالات سنوات گذشته در انتهاي هر بخش نيز مؤيد ممارست بيشتر و ميزان پيشرفت شما پس از فراگيري هر مهارت خواهد بود. توجه داشته باشيد که حجم و پيچيدگي سئوالات از کم به زياد در بخش هاي اوليه تا آخرين بخشها با اين هدف تنظيم شده اند که تمام داوطلبان در هر سطحي که باشند بتوانند حداکثر استفاده خود را از اين کتاب ببرند و فشار زيادي را در فراگيري مطالب متحمل نشوند. پس از بخش يازدهم نيز سئوالات سنوات 82 الي 88 بهمراه پاسخ تشريحي آنها آورده شده که مي تواند معيار خوبي براي سنجش داوطلبان چه قبل از شروع مطالعه مهارتها و چه پس از اشراف يافتن به مهارتها باشد. همچنين در انتها، براي ممارست بيشتر و اشراف کامل، گزيده اي از قسمتهاي خواندن و درک مطلبِ کتب مختلف تافل آورده شده است که جزو منابع در دفترچه ثبت نام آزمون ذکر نشده ولي همواره مد نظر طراحان سئوال اين آزمون بوده اند و از طرفي در بازار کتاب ناياب هستند.
مشخصات كليدي:
مهارت هاي پاسخگويي با تکيه بر اصول تافل

نمونه سوالات سنوات گذشته براي توضيحات مربوط به مهارت هاي درک مطلب و لغات هر بخش با تکيه بر اصول استاندارد تافل

تنظيم حجم و پيچيدگي سوالات از کم به زياد با هدف قابل استفاده بودن براي داوطلبان مختلف

ارائه ي سوالات سنوات 82 الي 89 با پاسخ تشريحي

ارائه ي گزيده اي از قسمت هاي خواندن و درک مطلب کتب مختلف تافل در پايان کتاب جهت تمرين بيشتر و اشراف کامل
مشخصات مؤلف / مترجم:
امير لزگی
مدرس زبان دانشگاه علوم پزشکي تهران و آزمون هاي کارشناسي ارشد
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

Re: مطالعه گروهی درس زبان انگلیسی ارشد بهداشت محیط 93

پست توسط naderloo »

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
8910482007
جدید
جدید
حالت من: Badhal
محل اقامت: همه جای ایران سرای من است
تماس:

پست توسط 8910482007 »

با عرض سلام،به نظر من بجز امیر لزگی یکی از کتای هایی که می تونه خیلی کمک کنه به اسم مهارت های فراگیری زبان انگلیسی تالیف احمدرضا اقتصادی واحمد خسروی هست.این کتاب کلمه هایی که توی منابع ذکر شده را بررسی کرده به نظر من اول این کتاب بخونید بعد برید سراغ امیر لزگی تصویر
البته بگم که این کتاب وپژه ی دانشجویان وداوطلبان کارشناسی ارشد وزارت بهداشت تالیف شده. تصویر
نمایه کاربر
hses
ویژه
ویژه
تماس:

پست توسط hses »

بهداشت

1: اولین کتاب از منابع زبان کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در سال جدید کتاب Active Skills for Reading تالیفAnderson, A می باشد(جلدهای اول تا چهارم توصیه شده است). انتشارات Thompson سال 2008

2: رفرنس دوم از منابع جدید زبان ارشد پزشکی کتاب Interaction: Reading به نویسندگی KIRN, e و Hartman, P. انتشارات McGraw-Hill با سال انتشار 2007 می باشد.

3: منبع سوم از منابع زبان کارشناسی ارشد وزارت بهداشت کتابی با عنوان زبان انگلیسی برای دانشچویان پزشکی English for the Students of Medicine تالیف محمود رضا عطایی، لیلا شجاع، معصومه کفشگر سوته، ماندانا ذوالقدری انتشارات سمت می باشد.

4: کتاب چهارم از منابع زبان ارشد پزشکی که وزارت بهداشت توصیه کرده است Academic Encounters: Reading, Study Skills and Writing تالیف Seal, B انتشارات Cambridge Uni می باشد.

5: کتاب پنجم Improving Reading Skills تالیف: دكتر شكرپور ، دكتر مهبودی انتشارات جنگل است.

6: کتاب ششم از رفرنسهای زبان عمومی کنکور ارشد وزارت بهداشت Developing Reading Skills جلد اول تا سوم تالیف Markstein, L. and Hirasawa, L انتشارات Cambridge

کتاب آخر همان کتب قبلی معرفی شده برای درس زبان انگلیسی وزارت بهداشت می باشد.
ارسال پست

بازگشت به “جزوات بهداشت حرفه ای”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان