لیست نشریات مجلات یا ژورنالهای خارجی فاقد اعتبار

در این انجمن اخبار بهداشت محیط در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

نمایه کاربر
farshid
ارشد
ارشد
حالت من: Badhal
محل اقامت: تهران
تماس:

لیست نشریات مجلات یا ژورنالهای خارجی فاقد اعتبار

پست توسط farshid »

سلام دوستان عزیز
در این پست به مجلات بی اعتبار و کم اعتبار بین المللی می پردازیم.
مجلاتی که به جز کسب درآمد به هیچی فکر نمیکنند.
و ایرانی ها و پاکستانی ها بیشترین نقش رو در این تجارت بازی میکنند.

دوستان فعال !!!! (که وجود خارجی ندارند) اگر به مجله ای برخوردند در این تاپیک عنوان کنند تا اطلاع رسانی شود. (من که میدونم کسی پست نمیزنه اما به هر حال...)

اولین مجله رو خودم معرفی میکنم که با ادعای ISI پول خوبی به جیب میزنه !!!
World apply science journal

سطحش خیلی پایینه اگه اشتباه نکنم 250 دلار واسه چاپ مقاله میگیره توی Zoological record ایندکس هست. واسه دانشگاه نوشیروانی بابل هست.
آخرین ويرايش توسط 1 on farshid, ويرايش شده در 7.
F.ghanbari8@gmail.com

Advanced Oxidation Processes
Electrochemical remediation
Risk assessment
Ethics in publication

نمایه کاربر
zahraghezavati
جدید
جدید
محل اقامت: گرگان
تماس:

Re: ژورنالهای فاقد اعتبار

پست توسط zahraghezavati »

سلام.
چطور میتونیم مجله های فاقد اعتبار وبی ارزش علمی رو از سایر تشخیص بدیم.میشه راهنمایی کنید.برام مهمه.
با تشکر
با یاد خدا دلها آرام میگیرد
نمایه کاربر
farshid
ارشد
ارشد
تماس:

پست توسط farshid »

خیلی از پارامترها دخیله
اول از همه پابلیشر ژورنال
دوم کیفیت مقالات مجله
سوم تخصصی بودن مجله
چهارم کشور مجله(مثل ایرانی ها، پاکستانی ها، هندی ها، مصری ها بعضی از مجلات چینی)
پنجم ISI بودن مجله
ششم سایت ژورنال نشون میده که جنبه تجاری داره
و خیلی چیزهای دیگه مثل قدمت ژورنال و اسکوپ مجله و تیم هیئت تحریه و ..............
مجلات خوب هیچ وقت تبلیغ نمیکنن.
درنهایت یه ذره سرچ کنی مجلات رو می فهمی کدوما داغونند.
چاپ کردن یه مقاله توی ژورنال خوب بهتر از صدتا مقاله تو ژورنالهای فاقد اعتباره !!!! چون مثل گناهی میمونه که تا ابد همراهته و جزو رزومه تون میشه.
آخرین ويرايش توسط 1 on farshid, ويرايش شده در 9.
F.ghanbari8@gmail.com

Risk assessment
Ethics in publication

نمایه کاربر
olia
جدید
جدید
تماس:

پست توسط olia »

با عرض سلام و تشکر از سایت خوبمون! بنده یک نقد دوستانه به ایمیل ارسالی داشتم و آن این که چرا تنها از ایرانی ها و پاکستانی ها یاد شده در حالی که استاد ارسال مقالات تکراری! کش.ری مثل چین است و سایر کشورهای مشابه! به هر حال بنده علارغم پرداخت هزینه های زیادی برای چندین مقاله ی خود ( به دلیل قوانین اشتباه دانشگاه ها!) با سیاست گرفتن هزینه برای چاپ مقالات کاملاً مخالف بوده و معتقدم برای در اختیار قرار دادن علم بایستی هزینه ای نیز در اختیار نویسنده قرار بگیرد. در مورد مقالات بی اعتبار نیز لیست کاملی از آنها ظاهراً توسط وزارت علوم و تحقیقات کشور تهیه شده که اکثراً مقالات اسرائیلی بوده که بنده متأسفانه محل ذخیره ی آن را در سیستم خود پیدا نکردم. به امید روزی که کارهای نویسندگان ایرانی حرف اول را در دنیا بزنند و سایر کشورها مجبور به یادگیری زبان فارسی برای استفاده از آنها شوند!
نمایه کاربر
farshid
ارشد
ارشد
تماس:

پست توسط farshid »

olia نوشته شده:با عرض سلام و تشکر از سایت خوبمون! بنده یک نقد دوستانه به ایمیل ارسالی داشتم و آن این که چرا تنها از ایرانی ها و پاکستانی ها یاد شده در حالی که استاد ارسال مقالات تکراری! کش.ری مثل چین است و سایر کشورهای مشابه! به هر حال بنده علارغم پرداخت هزینه های زیادی برای چندین مقاله ی خود ( به دلیل قوانین اشتباه دانشگاه ها!) با سیاست گرفتن هزینه برای چاپ مقالات کاملاً مخالف بوده و معتقدم برای در اختیار قرار دادن علم بایستی هزینه ای نیز در اختیار نویسنده قرار بگیرد. در مورد مقالات بی اعتبار نیز لیست کاملی از آنها ظاهراً توسط وزارت علوم و تحقیقات کشور تهیه شده که اکثراً مقالات اسرائیلی بوده که بنده متأسفانه محل ذخیره ی آن را در سیستم خود پیدا نکردم. به امید روزی که کارهای نویسندگان ایرانی حرف اول را در دنیا بزنند و سایر کشورها مجبور به یادگیری زبان فارسی برای استفاده از آنها شوند!

دوست عزیز کشور چین خودش یک دیتا بیس جداگانه به زبان چینی داره به ازای هر 6 نفر در دنیا یک نفر چینی هست. اتفاقا مقالات اکثر چینی ها بسیار قوی هست. منظورت از تکراری رو من نفهمیدم.

گرفتن هزینه که بحث جدایی داره مربوط به Open access هستش حتی بسیاری از مجلات خوب هم پول میگیرند.
مجلات کشور اسراییل هم به خاطر مسائل سیاسی بی اعتبار اعلام شده وگرنه بسیاری از ژورنالهاش مقالات با کیفیتی داره.
اما درباره زبان فارسی و مقالات فارسی بیشتر حرفتون شبیه شوخیه !!!! فارسی زبانان خودشون بلد نیستند فارسی بنویسند چه برسه به یک چینی !!!
F.ghanbari8@gmail.com

Risk assessment
Ethics in publication

نمایه کاربر
daniyas
جدید
جدید
محل اقامت: اصفهان
تماس:

پست توسط daniyas »

عرض سلام و خسته نباشید دارم. می خاستم یه لطفی بکنید و نظرتون رو در مورد چند تا مجله که زیر بهشون اشاره کردم رو برام بنویسید.حقیقتش من خیلی از اعتبار این ژورنال ها اطلاع کافی ندارم و می خاستم در این مورد راهنماییم کنید.
1-Environmental Engineering and Management Journal--“Gheorghe Asachi” Technical University of Iasi, Romania
2-مجله سلامت و محیط-فصلنامه علمی پژوهشی انجمن علمی بهداشت محیط ایران
3-IDOSI Publication
در تاریکی بی آغاز و پایانم
دری در روشنی انتظارم رویید.
سهراب
نمایه کاربر
zahraghezavati
جدید
جدید
تماس:

دوستان محترمی که درکار تحقیق وپژوهش دستی دارید:
من تازه کار تحقیق وپژوهش شروع کردم ، اگه لطف کنید چند تا ژورنال قوی ومفید در زمینه بهداشت محیط و بخصوص آموزش بهداشت به من معرفی کنید ممنون میشم. تصویر
نمایه کاربر
farshid
ارشد
ارشد
تماس:

پست توسط farshid »

zahraghezavati نوشته شده:دوستان محترمی که درکار تحقیق وپژوهش دستی دارید:
من تازه کار تحقیق وپژوهش شروع کردم ، اگه لطف کنید چند تا ژورنال قوی ومفید در زمینه بهداشت محیط و بخصوص آموزش بهداشت به من معرفی کنید ممنون میشم. تصویر

اگر برای چاپ مقاله می خواید موضوعتون بگید تا چند تا ژورنال معرفی کنیم آموزش بهداشت و بهداشت محیط در ایران خیلی شبیه هم نیستند که بشه لینک ایجاد کرد

اگر هم برای سرچ میخواید که خیلی نمیشه رو ی چند تا ژورنال تکیه کرد.
F.ghanbari8@gmail.com

Risk assessment
Ethics in publication

نمایه کاربر
farshid
ارشد
ارشد
تماس:

پست توسط farshid »

daniyas نوشته شده:عرض سلام و خسته نباشید دارم. می خاستم یه لطفی بکنید و نظرتون رو در مورد چند تا مجله که زیر بهشون اشاره کردم رو برام بنویسید.حقیقتش من خیلی از اعتبار این ژورنال ها اطلاع کافی ندارم و می خاستم در این مورد راهنماییم کنید.
1-Environmental Engineering and Management Journal--“Gheorghe Asachi” Technical University of Iasi, Romania
2-مجله سلامت و محیط-فصلنامه علمی پژوهشی انجمن علمی بهداشت محیط ایران
3-IDOSI Publication

سلام

1- مجله معتبری هست با ایمپکت 1.117 - دوتا مشکل بزرگ داره 1- پابلیشر معروف نیست 2- شش ماه طول میکشه جواب اولیه رو بده دو ماه بعد اکسپت میده شاید دو سال دیگه چاپ بشه خیلی خیلی کند پیش میره

2- مجله فارسی خیلی مهم نیستند علمی پژوهشی دیگه

3- این پابلیشر هستش نه مجله - پست اول مجله ای معرفی شده که از همین پابلیشر هست.

موفق باشید
F.ghanbari8@gmail.com

Risk assessment
Ethics in publication

نمایه کاربر
farshid
ارشد
ارشد
تماس:

پست توسط farshid »

2- سری مجلات دیگه که اعتبار بسیار کمی دارند و هدفشون فقط و فقط پول هست.
TextRoad Journals
http://www.textroad.com/Journals.html

این پابلیشر(اگه اسمشو بذاریم پابلیشر) 5 تا ژورنال داره که یکی از یکی بی اعتبار تر هست. واسه کشور مصر هستش. توی هییت تحریه مجلاتش پر از ایرانیه (ماشاالله یادت نره )
به هیچ مقاله ای نه نمیگن. نزدیک به 200 دلار هم میگیره - فاصله داوری تا چاپ کمتر از یک ماه هست. تصویر

لینک زیر یکی از شماره های یکی از مجلاتش هست دقت کنید چقدر ایرانی وجود داره (بازم ماشاالله)تصویر - کیفیت مقاله هاش بسیار پایینه پر از غلط ویرایشی و ...........
http://www.textroad.com/JBASR-March,%202013(4).html
F.ghanbari8@gmail.com

Risk assessment
Ethics in publication

نمایه کاربر
daniyas
جدید
جدید
تماس:

پست توسط daniyas »

سلام
اسم ژورنال سومم اینه:
Middle-East Journal of Scientific Research-IDOSI Publication-3
در مورد ژورنال Environmental Engineering and Management Journal--“Gheorghe Asachi” Technical University of Iasi, Romania درست گفتید، الان نزدیک 13 ماهه که مقاله بنده رو پذیرش کردن ولی هنوز چاپ نشده.
از راهنمایی خوبتون ممنونم.
سهراب
نمایه کاربر
farshid
ارشد
ارشد
تماس:

پست توسط farshid »

daniyas نوشته شده:سلام
اسم ژورنال سومم اینه:
Middle-East Journal of Scientific Research-IDOSI Publication-3
در مورد ژورنال Environmental Engineering and Management Journal--“Gheorghe Asachi” Technical University of Iasi, Romania درست گفتید، الان نزدیک 13 ماهه که مقاله بنده رو پذیرش کردن ولی هنوز چاپ نشده.
از راهنمایی خوبتون ممنونم.

3- این ژورنال هم اعتباری نداره - برای فرستادن مقاله عجله نکنید- مجله زیاد هست. از اعتبار مجله مطمئن بشید.

بابت پذیرش مقاله تبریک - موفق باشید.
F.ghanbari8@gmail.com

Risk assessment
Ethics in publication

نمایه کاربر
r_rezazadeh
جدید
جدید
تماس:

پست توسط r_rezazadeh »

با تشکر فراوارن
نمایه کاربر
daniyas
جدید
جدید
تماس:

پست توسط daniyas »

ممنونم
سهراب
نمایه کاربر
zahraghezavati
جدید
جدید
تماس:

سلام.
موضوعی که دارم کار می کنم در مورد کاربرد مدل اعتقاد بهداشتی در آموزش خانوارهای روستایی جهت ارتقاء دفع بهداشتی فاضلاب خانگی است.
در ضمن ممنون می شم اگه کتاب یا مطالب مفید در خصوص معرفی و کاربردهای تئوریها ومدلهای آموزش بهداشت برای دانلود بذارید یا به من سایت معرفی کنید.تصویر
ارسال پست

بازگشت به “اخبار بهداشت محیط”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان