آگهی های استخدامی HSE

در این انجمن به سیستم مدیریت HSE در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

نمایه کاربر
mjsadeh
حرفه ای
حرفه ای
حالت من: Mashghool
محل اقامت: سمنان
تماس:

استخدام کارشناس ایمنی و بهداشت (HSE)

پست توسط mjsadeh »

یک شرکت پیمانکاری جهت تکمیل کادر اداری و اجرایی خود در تهران دعوت به همکاری می نماید:
9- کارشناس ایمنی و بهداشت (HSE)- کارشناس مرتبط (4 نفر) با حداقل 3-1 سال سابقه
متقاضیان واجد شرایط رزومه کاری خود را به آدرس اینترنتی زیر ارسال نمایند.
Employ-technical91@yahoo.com
مهلت: 1391/8/10
منبع: کاریاب دات نت
موفق باشیدتصویر
نمایه کاربر
mjsadeh
حرفه ای
حرفه ای
تماس:

استخدام کارشناس HSE

پست توسط mjsadeh »

[JUSTIFY]یک شرکت پیمانکاری عمرانی در زمینه های احداث ساخت سد، تونل، مترو، راه و... جهت تکمیل نیروی انسانی دفتر مرکزی و پروژه های خود در سطح کشور دعوت به همکاری می نماید.[/JUSTIFY][JUSTIFY]ردیف: 5[/JUSTIFY][JUSTIFY]شغل: کارشناس HSE[/JUSTIFY][JUSTIFY]تخصص و شرایط: حداقل لیسانس مرتبط و دارای حداقل 5 سال سابقه کار مرتبط[/JUSTIFY][JUSTIFY] [/JUSTIFY][JUSTIFY]توضیح : تسلط کامل به نرم افزارهای تخصصی مربوطه و نیز نرم افزار MS Office برای کلیه متقاضیان الزامی می باشد.[/JUSTIFY][JUSTIFY]متقاضیان می توانند ضمن درج ردیف شغلی مورد تقاضا، رزومه کامل خود شامل اطلاعات فردی، سوابق تحصیلی، سوابق کاری، دوره های آموزشی و فعالیت های پژوهشی اعلام آمادگی کار در کارگاه ها در صورت توانایی و تمایل، میزان حقوق درخواستی و تاریخ آمادگی شروع به کار را به همراه اطلاعات تماس[/JUSTIFY][JUSTIFY](تلفن و ایمیل فعال و معتبر)[/JUSTIFY][JUSTIFY]ظرف مدت 4 روز از تاریخ درج آگهی به آدرس پست الکترونیک hr-req1391@yahoo.com ارسال نمایند.[/JUSTIFY][JUSTIFY]مهلت: 1391/8/3[/JUSTIFY][JUSTIFY]منبع: کاریاب دات نت[/JUSTIFY][JUSTIFY]موفق باشید!!!تصویر[/JUSTIFY]
نمایه کاربر
mjsadeh
حرفه ای
حرفه ای
تماس:

استخدام کارشناس HSE

پست توسط mjsadeh »

شرکت عمران سوله در تهران از آقایان واجد شرایط زیر استخدام می نماید.

شرایط شغلی مورد نیاز

عنوان شغلی : کارشناس HSE
مقطع تحصیلی : کارشناسی
رشته تحصیلی : صنایع / ایمنی صنعتی
حداقل سابقه کار : ۲ سال
شهرهای محل خدمت : تهران
حداکثر سن : ۳۰ سال
توضیحات: در رزومه قید شود مربوط به واحد HSE

آدرس و نحوه تماس

ایمیل : omranreportic91@yahoo.com
فکس : ۰۲۱۵۶۸۶۳۳۱۲ داخلی ۱
آدرس : جاده قدیم تهران – ساوه ، کیلومتر ۳۰ ، شرکت عمران سوله

مهلت: 1391/8/10
منبع: استخدامی دات ارگ
موفق باشیدتصویر
نمایه کاربر
mjsadeh
حرفه ای
حرفه ای
تماس:

استخدام افسر و کارشناس HSE

پست توسط mjsadeh »

[JUSTIFY]شرکت معتبر ساختمانی، جهت تکمیل کادر خود استخدام می نماید:[/JUSTIFY][JUSTIFY]کارشناس HSE: دارای 2 سال سابقه کار در کارگاه ساختمانی با رشته تحصیلی مرتبط (مهندسی صنایع- ایمنی صنعتی، مهندسی بهداشت حرفه ای)[/JUSTIFY][JUSTIFY]افسر HSE: دارای 1 سال سابقه کار در کارگاه ساختمانی با رشته تحصیلی مرتبط (ایمنی صنعتی- بهداشت صنعتی)[/JUSTIFY][JUSTIFY]محل کارگاه : پروژه مجتمع مسکونی آسمان (غرب تهران)[/JUSTIFY][JUSTIFY]از متقاضیان درخواست می گردد عنوان شغل خود را در ابتدای رزومه قید فرمایند و رزومه خود را به آدرس HSE.ASEMAN@YAHOO.com ارسال فرمائید.[/JUSTIFY][JUSTIFY]مهلت: 1391/8/20[/JUSTIFY][JUSTIFY]منبع: کاریاب دات نت[/JUSTIFY][JUSTIFY]موفق باشیدتصویر[/JUSTIFY]
نمایه کاربر
mjsadeh
حرفه ای
حرفه ای
تماس:

استخدام کارشناس ایمنی HSE

پست توسط mjsadeh »

یک شرکت ساختمانی جهت کادر اجرایی پروژه واقع در تهران نیازمند افراد با تخصص و سوابق زیر است:
1- کارشناس ایمنی HSE با 4 سال سابقه
نشانی جهت ارسال رزومه: faraz.o.t@gmail.com
مهلت: 1391/8/15
موفق باشیدتصویر
نمایه کاربر
mjsadeh
حرفه ای
حرفه ای
تماس:

استخدام کارشناس HSE

پست توسط mjsadeh »

[JUSTIFY]یک شرکت فعال در زمینه پروژه های نفت و گاز از کارشناسان HSE با مدارک مرتبط و تجربه کافی جهت اشتغال در پروژه های خود واقع در استان های ایلام، فارس و خوزستان دعوت به همکاری می نماید.[/JUSTIFY][JUSTIFY]متقاضیان رزومه خود را به آدرس ذیل ارسال نمایند.[/JUSTIFY][JUSTIFY]Rec-epc@yahoo.com[/JUSTIFY][JUSTIFY]مهلت: 1391/8/30[/JUSTIFY][JUSTIFY]منبع: کاریاب دا نت[/JUSTIFY][JUSTIFY]موفق باشیدتصویر[/JUSTIFY]
نمایه کاربر
mjsadeh
حرفه ای
حرفه ای
تماس:

Re: استخدام سرپرست و کارشناس HSE

پست توسط mjsadeh »

[JUSTIFY]یک شرکت پژوهشی آموزشی در زمینه ایمنی و بازرسی فنی قصد دارد از میان دانشجویان خانم کارشناسی ارشد دانشگاههای اهواز افراد زیر را جهت همکاری بصورت بیع مشترک ( تقسیم درآمد) جذب نماید.[/JUSTIFY][JUSTIFY]شرایط :[/JUSTIFY][JUSTIFY]خانم مجرد و با روحیه جمعی و همکاری بالا و توانایی وقت گذاری برای کار تمام و یا پاره وقت با یک یا چند مورد از موارد ذیل :[/JUSTIFY][JUSTIFY]1.دانشجو ارشد رشته های ایمنی –بهداشت حرفه ای –مهندسی مواد ( ترجیحا گرایش جوش)[/JUSTIFY][JUSTIFY]2. دانشجوی ارشد آشنا و علاقمند به دوره های بازرسی جوش وتست های غیر مخرب[/JUSTIFY][JUSTIFY]3.دانشجوی ارشد آشنا و علاقمند به دوره های ایمنی صنعتی و HSE[/JUSTIFY][JUSTIFY]4.دانشجوی علاقمند و دارای ایده در ارتباط با طراحی نرم افزار های مهندسی ایمنی[/JUSTIFY][JUSTIFY]5.دانشجوی آشنا با صنعت و گواهینامه های ISO و HSE[/JUSTIFY][JUSTIFY]6.دانشجوی آشنا با صنایع مختلف وشهرک های صنعتی[/JUSTIFY][JUSTIFY]بدلیل تقاضای فراوان اولویت با افرادیست که زودتر رزومه خود را ارسال نمایند[/JUSTIFY][JUSTIFY]
[/JUSTIFY][JUSTIFY]رزومه شامل:[/JUSTIFY][JUSTIFY]نام- نام خانوادگی- سن- رشته- محل سکونت- رشته تحصیلی- گواهینامه ها-ایمیل –شماره همراه سوابق شغلی و پژوهشی –خصوصیات و روحیات شخصی مربوط به کارجمعی ( رزومه در فایل WORD)[/JUSTIFY][JUSTIFY]علاقمندان لطفا به ایمیل زیر رزومه کامل و عکسدار خود را ارسال نمایید[/JUSTIFY][JUSTIFY]JAMALDAVODI2@YAHOO.COM[/JUSTIFY][JUSTIFY] [/JUSTIFY][JUSTIFY]مهلت: 30 آذر ماه[/JUSTIFY][JUSTIFY]منبع: کاریاب دات نت[/JUSTIFY][JUSTIFY]موفق باشیدتصویر[/JUSTIFY]
نمایه کاربر
mjsadeh
حرفه ای
حرفه ای
تماس:

استخدام کارشناس HSE

پست توسط mjsadeh »

یک کارگاه عمرانی واقع در تهران جهت تکمیل نیروهای متخصص از واجدین شرایط به شرح زیر دعوت به همکاری می نماید:
ردیف: 18
تخصص و مهارت: کارشناس HSE
تجربه: 3 سال
توضیحات: ایمنی صنعتی

واجدین شرایط می توانند رزومه خود را به شماره نمابر 77102686-021 ارسال نمایند.

مهلت: 1391/9/7
منیع: کاریاب دات نت
موفق باشیدتصویر
نمایه کاربر
mjsadeh
حرفه ای
حرفه ای
تماس:

استخدام کارشناس ایمنی و بهداشت (HSE)

پست توسط mjsadeh »

شرکت صبا فولاد خلیج فارس در نظر دارد برای تکمیل کادر فنی و همچنین سازمان آتی مهندسی پروژه خود نیروهایی با تخصص زیر را استخدام نماید.

شرایط شغلی مورد نیاز

عنوان شغلی : مهندس ایمنی و بهداشت
مقطع تحصیلی : کارشناسی
رشته تحصیلی : ایمنی و بهداشت
حداقل سابقه کار : بدون سابقه کار
شهرهای محل خدمت : بندرعباس
حداقل سن : محدودیتی ندارد
شرایط : سرپرست (HSE)

آدرس و نحوه تماس

ایمیل : cv@sabafoolad.ir
سایت :http://sabafoolad.ir

مهلت: 1391/9/6
موفق باشیدتصویر
نمایه کاربر
mjsadeh
حرفه ای
حرفه ای
تماس:

استخدام کارشناس HSE

پست توسط mjsadeh »

شرکت مدیریت ابتکارسازه ایرانیان در استان تهران جهت تکمیل کادر کارگاهی خود از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.

شرایط شغلی مورد نیاز

عنوان شغلی : کارشناس HSE
مقطع تحصیلی : —
حداقل سابقه کار : ۳ سال
شهرهای محل خدمت : تهران
حداکثر سن : بدون محدودیت
شرایط : با تحصیلات دانشگاهی در یک مجموعه رشته های HSE با حداقل ۳ سال سابقه کار در کارگاه های ساختمانی

آدرس و نحوه تماس

فکس : ۲۹۴۷۱۰۸۲
ایمیل : public.relations@irancarburetter.com
سایت : http://irancarburetter.com

مهلت: 1391/9/10
موفق باشیدتصویر
نمایه کاربر
mjsadeh
حرفه ای
حرفه ای
تماس:

استخدام کارشناس HSE

پست توسط mjsadeh »

[JUSTIFY]یک شرکت مخابراتی جهت اجرای پروژه های برق و مخابراتی خود نیاز به افراد با شرایط و مشخصات ذیل دارد:[/JUSTIFY][JUSTIFY]6- کارشناس آشنا به سیستم های کیفیت و HSE (تهران- عسلویه)[/JUSTIFY][JUSTIFY]تسلط به زبان انگلیسی (خواندن و نوشتن، مکالمه) برای همه موارد فوق ضروری است.[/JUSTIFY][JUSTIFY]واجدین شرایط می توانند رزومه های خود را حداکثر تا 5 روز از انتشار آگهی به آدرس telecom.recruiting.2012@gmail.com و یا تهران – صندوق پستی 1599-14155 ارسال نمایند.[/JUSTIFY][JUSTIFY]مهلت: 1391/9/11[/JUSTIFY][JUSTIFY]منبع: کاریاب دات نت[/JUSTIFY][JUSTIFY]موفق باشیدتصویر[/JUSTIFY]
نمایه کاربر
mjsadeh
حرفه ای
حرفه ای
تماس:

استخدام مسئول HSE

پست توسط mjsadeh »

[JUSTIFY]یک شرکت مهندسی جهت تکمیل کادر پرسنلی خود از واجدین شرایط جهت همکاری دعوت به عمل می آورد.[/JUSTIFY][JUSTIFY]در صورت واجد شرایط ذیل رزومه کاری خود را با ذکر کامل مشخصات به آدرس ایمیل office-paya@yahoo.com ارسال نمایید.[/JUSTIFY][JUSTIFY]3- مسئول HSE با سابقه کار مرتبط جهت اشتغال در سایت[/JUSTIFY][JUSTIFY]مهلت: 1391/9/25[/JUSTIFY][JUSTIFY]منبع: کاریاب دات نت[/JUSTIFY][JUSTIFY]موفق باشیدتصویر[/JUSTIFY]
نمایه کاربر
mjsadeh
حرفه ای
حرفه ای
تماس:

استخدام کارشناس ایمنی (HSE)

پست توسط mjsadeh »

یک شرکت معتبر تولیدی واقع در رباط کریم از افراد واجد شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید.
واجدین شرایط می توانند رزومه خود را به آدرس jobsn90@gmail.com ارسال فرمایند.
عنوان شغل: کارشناس ایمنی HSE
تحصیلات: لیسانس مرتبط
سابقه مرتبط: حداقل 3 سال
مهارت های مورد نیاز: آشنایی کامل با آیین نامه حفاظت بهداشت کار، آشنایی کامل با روش های اندازه گیری عوامل زیان آور محیط کار، آشنایی با سیستم های مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای، تسلط کامل بر تدوین و نظارت بر اجرای دستور العمل های HSE

مهلت: 1391/11/7
موفق باشیدتصویر
نمایه کاربر
mjsadeh
حرفه ای
حرفه ای
تماس:

استخدام سرپرست HSE

پست توسط mjsadeh »

[JUSTIFY]شرکت فعال در زمینه نفت و گاز در عسلویه جهت تکمیل نیروی انسانی متخصص خود از واجدین شرایط دعوت به همکاری می نماید.[/JUSTIFY][JUSTIFY]متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر و تکمیل فرم استخدامی به آدرس اینترنتی www.parskayhan.org مراجعه نمایند.[/JUSTIFY][JUSTIFY]منبع: www.estekhtam.com[/JUSTIFY][JUSTIFY]موفق باشید تصویر[/JUSTIFY]
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

Re: آگهی های استخدامی HSE

پست توسط naderloo »

یک شرکت معتبرپیمانکار نفت و گاز، در نظر دارد از طریق مصاحبه نیروی مورد نیاز خود را تامین کند.
شما دسترسی جهت مشاهده فایل پیوست این پست را ندارید.
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
ارسال پست

بازگشت به “سیستم مدیریت HSE”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان