ثبت نام آزمون MHLE

در این انجمن اخبار بهداشت محیط در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

نمایه کاربر
navidsafavy
آماتور
آماتور
پست: 183
تاریخ عضویت: یک شنبه 5 اردیبهشت 1389, 12:00 am
تشکر کرده: 87 دفعه
تشکر شده: 248 دفعه
تماس:

ثبت نام آزمون MHLE

پست توسط navidsafavy »

ثبت نام پانزدهمین دوره­ي آزمون زبان انگليسي عمومي وزارت بهداشت (MHLE) از ساعت 18:00 روز سه­شنبه 9/8/91 آغاز و به محض تكميل ظرفيت متوقف خواهد شد. این آزمون مشتمل بر 100 پرسش در سطح آزمون استاندارد تافل (30 پرسش: درک مطلب شنیداری، 40 پرسش: واژگان، ساختار و دستور زبان، 30 پرسش: درک مطلب نوشتاری) و دارای 100 نمره (بدون نمره­ی منفی) است. آزمون در روز پنج­شنبه 9 آذر ماه 91 برگزار می­گردد.

داوطلبان لازم است به موارد زير توجه نموده و مطابق دستورالعمل زير، مراحل ثبت نام را به انجام برسانند:

الف) داوطلبان می­بایست یک قطعه عکس پرسنلی تمام رخ با زمینه­ی روشن (که در سال جاری گرفته شده باشد)، کارت ملی و صفحه­ی اول شناسنامه­ی خود را اسکن نموده و هنگام ثبت نام، از طریق همین سایت به مرکز سنجش آموزش پزشکی ارسال نمایند.

عدم ارسال مدارک به منزله­ی انصراف از شرکت در آزمون است و ثبت نام الکترونیکی، پرداخت هزینه­ی آزمون و داشتن کُد ثبت نام (Registration Code)، بدون ارسال هر یک از مدارک فوق الاشاره فاقد اعتبار است و مجوز شرکت در آزمون نمی­باشد.

هریک از تصاویر ارسالی می­بایست با فرمت jpg و حجم 20 تا 300 کیلوبایت باشد.

ب) ثبت نام به صورت اینترنتی و به روش زیر انجام می­شود:

1. اسکن و آماده کردن مدارک (طبق مندرجات بند 1)

2. ورود به صفحه­ی اینترنتی www.sanjeshp.ir

3. انتخاب پیوند «پرداخت الکترونیکی هزینه­ی ثبت نام آزمون­های مرکز سنجش آموزش پزشکی»، پرداخت هزینه­ی ثبت نام (000/225 ریال) طبق دستورالعمل (با استفاده از کارت­های بانکی عضو شتاب) و دریافت «کد پرداخت»
4. بازگشت به صفحه­ی اصلی www.sanjeshp.ir ، انتخاب پیوند «آزمون زبان عمومی MHLE» و ورود به پیوند «ثبت نام جدید»

5. کلیک روی پیوند «Sending Documents & New Registration»

6. ارسال مدارک به صورت جداگانه و تک تک (پس از ارسال مدارک، دکمه­ی «Registration» فعال می­گردد.)

7. کلیک روی دکمه­ی «Registration» و مشاهده­ی فرم ثبت نام (Registration Form)

8. تکمیل فرم ثبت نام (فقط با الفبای انگلیسی) و دریافت Registration Code

توجه 1: فرم هایی که با استفاده از حروف الفبای فارسی پر شوند، حذف خواهند شد.

توجه 2: فرم را چاپ نموده و در نگه­داری از این کُد کوشا باشید؛ کلیه­ی مراحل بعدی، از دریافت کارت ورود به جلسه تا دریافت کارنامه به وسیله­ی این کُد انجام می­شود. عدم دریافت کُد ثبت نام به معنی انجام نشدن ثبت نام است.

پ) زمان دقیق و نشانی مکان برگزاری آزمون، هنگام توزیع کارت ورود به جلسه اعلام و بر روی کارت درج می­گردد. آزمون فقط در یک حوزه و در شهر تهران برگزار خواهد شد.

ت) کارت ورود به جلسه­ی آزمون از روز سه­شنبه 7 آذر ماه 91 از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قابل دریافت خواهد بود.

ث) برای ورود به جلسه­ی آزمون، همراه داشتن پرینت "کارت ورود به جلسه" و اصل "کارت ملی" الزامی است و همراه نداشتن هریک از این مدارک، موجب محرومیت از ورود به جلسه و شرکت در آزمون می­گردد.

ج) کارنامه­ی اینترنتی از ساعت 18 روز چهارشنبه 15 آذر ماه 1391 از طریق همین سایت قابل دریافت است.

توجه: هر کارنامه دارای یک کُد ویژه به نام Certification Code بوده و درستی آن از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی (در پیوند «دریافت و تأیید کارنامه»، بخش: Check Certificate Validity) قابل استعلام است؛ بنابراین، کارنامه­ی چاپ شده یا گواهی دیگری برای شرکت­کنندگان صادر نخواهد شد.

چ) در صورت بروز اشکال، می­توانید با شماره­های «81453316-021» یا «80 تا 88363560-021، داخلی 3316» تماس بگیرید.


چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
سید نوید صفوی
نمایه کاربر
mjsadeh
حرفه ای
حرفه ای
پست: 438
تاریخ عضویت: دو شنبه 6 اردیبهشت 1389, 12:00 am
حالت من: Mashghool
محل اقامت: سمنان
تشکر کرده: 713 دفعه
تشکر شده: 922 دفعه
تماس:

آزمون زبان وزارت بهداشت 9 آذر برگزار مي‌شود...

پست توسط mjsadeh »

آزمون زبان وزارت بهداشت 9 آذر برگزار مي‌شود...رييس مرکز سنجش آموزش پزشکي از برگزاري پانزدهمين آزمون زبان انگليسي عمومي وزارت بهداشت در 9 آذر ماه خبر داد.جبرائيل نسل سراجي با اشاره به انجام ثبت‌نام آزمون زبان (MHLE) از طريق سايت مرکز سنجش آموزش پزشکي به نشاني www.sanjeshp.ir گفت: ثبت‌نام در آزمون به محض تکميل ظرفيت متوقف مي‌شود.وي در خصوص نحوه سوالات اين آزمون، اظهارکرد: اين آزمون مشتمل بر 100 پرسش در سطح آزمون استاندارد تافل و داراي 100 نمره البته بدون نمره منفي است.سراجي افزود: عدم ارسال مدارک به منزله انصراف از شرکت در آزمون است و ثبت‌نام الکترونيکي، پرداخت هزينه آزمون و داشتن کُد ثبت‌نام بدون ارسال هر يک از مدارک لازم فاقد اعتبار است و مجوز شرکت در آزمون نيست.وي با اشاره به توزيع اينترنتي کارت ورود به جلسه آزمون از هفتم آذر ماه، اظهارکرد: براي ورود به جلسه آزمون، همراه داشتن پرينت کارت ورود به جلسه و اصل کارت ملي الزامي است، چرا که همراه نداشتن هريک از اين مدارک، موجب محروميت از ورود به جلسه و شرکت در آزمون مي‌شود.رييس مرکز سنجش آموزش پزشکي در خاتمه از انتشار کارنامه داوطلبان آزمون زبان از ساعت 18 روز چهارشنبه 15 آذر ماه خبر داد.
منبع: مرجع اخبار دانشگاهی
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “اخبار بهداشت محیط”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان