نظر شما در خصوص ظاهر جدید سایت چیست؟

در این انجمن به اخبار انجمن در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

نظر شما در خصوص ظاهر جدید سایت چیست؟

پست توسط naderloo »

سلام، دوستان از اسفندماه گذشته بدلیل مصرف پهنای باند زیاد سرور ناچار شدیم قالب سایت را تا حد ممکن سبک و بهینه نماییم.

در حال حاضر قالب سایت به یک سوم حجم قالب قبلی کاهش یافته و طبعا برخی از امکانات و بخش های سنگین حذف گردیده است.

لذا در این بحث میخواهیم نظرات شما را در خصوص قالب جدید بدانیم

لازم نیست خیلی فکر کنید، اولین چیزی که به ذهنتان رسید عنوان کنید

بد یا خوب

چقدر این قالب در ارائه امکانات سایت موفق بوده است

از کدامیک از قالب های قبلی بیشتر راضی هستید و ...

منتظر نظرات شما هستیم، و نظرات شما را ارج می نهیم
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
vafa
جدید
جدید
تماس:

Re: نظر شما در خصوص ظاهر جدید سایت چیست؟

پست توسط vafa »

سلام - فکرکنم بهتر از قبل شده- چون قبلا چیزی غیرضروری روی سایت زیاد بود ولی الان مختصر و مفیده
خیلی خیلی ممنونتصویرتصویرتصویر
eslamazizi
جدید
جدید
تماس:

پست توسط eslamazizi »

با سلام وخسته نباشید بنده از زحمات ارزنده شما وتمام همکاران کمال تشکر وقدر دانی را دارم هر تلاشی که انجام می شود قابل تقدیر است و جالب.
نمایه کاربر
suldoz
حرفه ای
حرفه ای
حالت من: Badhal
محل اقامت: نقده
تماس:

پست توسط suldoz »

بهتر شده ولی بازم جای کار دارد.متشکرم بابت زحمتهای که می کشیدتصویر
صاحب اراده، فقط پیش مرگ زانو می زند، و آن هم در تمام عمر، بیش از یك مرتبه نیست .
eslamazizi
جدید
جدید
تماس:

پست توسط eslamazizi »

ضمن تشکر به خاطر زحماتی که می کشید ظاهر سایت خیلی خوبه ولی بعضی مطالب رو نمیشه دانلود کرد. باز هم ممنونم.
نمایه کاربر
avini
جدید
جدید
تماس:

پست توسط avini »

سایت از صراحت بهتری نسبت به قبل برخوردار شده ، تصویر
تقسیم بندی و نمایش عناوین هم خوب است تصویر
نمایه کاربر
hesadat
فعال
فعال
حالت من: Badhal
تماس:

پست توسط hesadat »

..

سلام وخسته نباشید بهتون می گم

آخ که چقدر دلم برا این قالب اولیه سایت تنگ شده بود تصویر

و رنگ سبزش از همه بهتره..

به نظر من که همین قالب خیلی خوبه فقط یه قسمت برای ورود کاربران به صفحه اصلیش اضافه کنید و خلاص..

مرسی از زحماتتون
[CENTER]============================================
تشکر شما = دلگرمی ما
============================================
[/CENTER]محسن عباسی فرد...
moh3n.abfa87@gmail.com
نمایه کاربر
mjsadeh
حرفه ای
حرفه ای
حالت من: Mashghool
محل اقامت: سمنان
تماس:

پست توسط mjsadeh »

با سلام
قالب سایت خوبه چرا که سبز (نماد محیطی پاک، زیبا و عاری از مشکل) و ساده است...تصویر
نمایه کاربر
behdashti1
جدید
جدید
تماس:

پست توسط behdashti1 »

قالب جدید سایت مناسبه و مشکل خاصی نداره. هدف اصلی این سایت اشتراک اطلاعات بهداشتی در میان جامعه بهداشتی می باشد و نه افزایش تعداد اعضاء. بنابر این بهتره عکسها و لینکهای این وبسایت برای همه بدون نیاز به ثبت نام در این انجمن قابل روئیت باشه. کسی که فقط نیازمند دانلود اطلاعات و فایلهای موجود در این انجمن است مطمئناً اگر ثبت نام هم بکند نیازی به بازگشت و سر زدن مداوم به انجمن را ندارد و این کار نمی تونه به افزایش بازدید کنندگان کمکی بکنه. لذا پیشنهاد می شود همه بتوانند بدون نیاز به وارد نمودن پسورد و یوزرنیم و در کل بدون ثبت نام مجوز دیدن عکس، لینکهای دانلود و غیره را داشته باشند. مطمئناً این امر می تواند تعداد بازدید کنندگان را افزایش نیز دهد.
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
تماس:

پست توسط naderloo »

behdashti1 نوشته شده:قالب جدید سایت مناسبه و مشکل خاصی نداره. هدف اصلی این سایت اشتراک اطلاعات بهداشتی در میان جامعه بهداشتی می باشد و نه افزایش تعداد اعضاء. بنابر این بهتره عکسها و لینکهای این وبسایت برای همه بدون نیاز به ثبت نام در این انجمن قابل روئیت باشه. کسی که فقط نیازمند دانلود اطلاعات و فایلهای موجود در این انجمن است مطمئناً اگر ثبت نام هم بکند نیازی به بازگشت و سر زدن مداوم به انجمن را ندارد و این کار نمی تونه به افزایش بازدید کنندگان کمکی بکنه. لذا پیشنهاد می شود همه بتوانند بدون نیاز به وارد نمودن پسورد و یوزرنیم و در کل بدون ثبت نام مجوز دیدن عکس، لینکهای دانلود و غیره را داشته باشند. مطمئناً این امر می تواند تعداد بازدید کنندگان را افزایش نیز دهد.

سلام، ممنون از انتقاد و به طبع آن پیشنهادی که فرمودید. و با شما موافقم برداشتن محدودیت ها حتی رتبه سایت را در موتورهای جستجو گر بالا میبرد و بازدید کننده را افزایش میدهد ولی دوست گرامی محدودیت عضویت در سایت موژ به چنددلیل است:

1.اولین مورد در خصوص اسمپر هاست که همانطور که مشاهده میکنید در حال حاضر هیچ فعالیتی از اسپمر ها نمیبینید
2.دومین مورد مشخص شدن نام ارسال کننده مطلب هست که این موضوع سبب مدیریت بهتر مطالب میشود و از درج مطالب بی ربط و گاهی ناسزا به دلیل مشخص شدن نام کاربری و... جلوگیری میشود.
3.درج آدرس ایمیل کاربران هست که برای ارسال خبرنامه سایت مورد نیاز است و یکی از راه های ارتباط با کاربران محسوب میشود.
4.شناسایی افراد متخصص در این موضوع هست که برای سایر برنامه های آتی سایت ممکن است مورد نیاز باشد
5.درج رمز عبور هم تنها بدلیل به خاطر سپردن آدرس سایت میباشد.
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار انجمن”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان