ارتقاء سایت و مشکلات پیش امده

در این انجمن به اخبار انجمن در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

ارسال پست
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تماس:

ارتقاء سایت و مشکلات پیش امده

پست توسط naderloo »

سلام دوستان در چند روز گذشته بدلیل مشکل سرور سایت مجبور به برگرداندن بک آپ از روی سرور خدمات دهنده شدیم که بدلیل عدم تعهد شرکت بجای برگردانی بک آپ روز قبل به حدود 8 دسامبر بازگشتیم متاسفانه نگهداری سایت خیلی سخت شده و احتمالا به دلیل تحریم ها مدام مجبور به تغییر سرور هستیم و در این اثناء هم شرکت های خدمات دهنده تنها به سود آوری فکر میکنند پول زیاد میگیرند به این بهانه و از خدمات مناسب سرباز میزنند.

به هر حال منبعد بک آپ روزانه به صورت دستی توسط سایت صورت خواهد گرفت

لذا ضمن عرض پوزش از حذف برخی از تاپیک های اعضاء استدعا داریم تا پست های حذف شده مجددا ارسال گردد

در ضمن انجمن و سایت با موفقیت بروزرسانی کامل گردید

ممکن است در خلال بروز رسانی سایت مشکلاتی در سایت مشاهده نمایید لذا خواهشمندیم مشکلات را در همین پست اعلام نمایید تا بلافاصله رفع گردد

با تشکر
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
تماس:

Re: ارتقاء سایت و مشکلات پیش امده

پست توسط naderloo »

سلام دوستان برخی از کاربران جدید که در ماه گذشته به عضویت سایت در آمده اند بدلین مشکل قید شده باید مجددا ثبت نام نمایند حدود 150 کاربر جدید از سایت حذف شده اند

از صبر و شکیبایی که پیشه میکنید ممنونم.
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
نمایه کاربر
nad
آماتور
آماتور

پست توسط nad »

سلام من که مشکلی ندارم همه چیز خوب و عالی است و فکر میکنم کمی سرعت سایت بهبود پیدا کرده است

از کلیه مدیران سایت ممنونم
نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
تماس:

پست توسط naderloo »

یکی از مشکلاتی که برخی از کاربران در هفته گذشته با آن مواجه بودند باز نشدن مباحث تالار گفتمان و یا ایجاد صفحه آبی یا سفید در هنگام ارسال مطلب بود.

بررسی انجام شد و مشخص شد که قالب جدید تالار گفتمان با مرورگر IE6 همخوانی ندارد و توسط این مرورگر پشتیبانی نمیشود البته این را هم عرض کن که اخیرا از مرورگر مذکور خداحافظی به عمل آمده و این بدین معنی است که مرورگر مذکور قابلیت نمایش کدها و قابلیت های موجود در قالب ها را ندارد

البته به نظر بنده یکی از مزخرف ترین مرورگرها نیز IE6 بود که خود مایکروسافت نیز از دست آن به ستوه آمده و دست آخر آن را به بوته فراموشی سپرد

لذا پیشنهاد ما این است که از این مرور گر برای نمایش سایت استفاده نکنید

ولی با توجه به اینکه این مرورگر هنوز در اغلب سیستم هایی که از سیستم عامل XP استفاده میکنند وجود دارد بران شدیم که قالب قبلی سایت که البته کمی بهینه تر شده و این مرورگر را ساپورت میکنند استفاده شود

پیشنهاد ما به شما مرور گرهای فایرفاکس، گوگل کروم، اوپرا، نت اسکیپ و ... میباشد.

موفق باشید
[CENTER]
تصویر

تصویر
[/CENTER]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار انجمن”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان