ارتقاء مدیران فعال و نزول مدیران غیر فعال

در این انجمن به اخبار انجمن در موژ مهندسی بهداشت ایمنی و محیط زیست در مورد بهداشت ایمنی محیط زیست بهداشت محیط مهندسی بهداشت محیط بهداشت حرفه ای تصفیه آب تصفیه فاضلاب جزوه ارشد محیط زیست ایمنی میپردازید.

مدیر انجمن: naderloo

نمایه کاربر
naderloo
مدیر کل
مدیر کل
پست: 3251
تاریخ عضویت: شنبه 18 آبان 1387, 12:00 am
حالت من: Khaste
محل اقامت: تهران
تشکر کرده: 1418 دفعه
تشکر شده: 2129 دفعه
تماس:

ارتقاء مدیران فعال و نزول مدیران غیر فعال

پست توسط naderloo »

با سلام

با توجه به اینکه یکی از سرمایه های سایت مدیران فعال میباشد، به منظور تشویق و قدردانی از این دوستان رتبه کاربری آنان ارتقاء می یابد و آندسته از مدیران سایت که فعالیتی در سایت ندارند متاسفانه به کاربر معمولی نزول رتبه می یابند.ولیکن با توجه به فعالیت های قبلی ایشان رنگ کاربری آنها تغییر نخواهد کرد تا متمایز از سایر دوستان باشند.

در ضمن مدیران غیر فعال 15 روز فرصت دارند تا فعالیت خود را بهبود ببخشند.

در ضمن مدیران سایت دارای عضویت ویژه بوده و هیچ محدویتی در استفاده از امکانات سایت نخواهند داشت.

همچنین به منظور گسترش تیم مدیریت و ارائه پشتیبانی هر چه بهتر به کاربران محترم سایت موژ از تاریخ 30 الی 10 شهریور از کاربرانی که آمادگی فعالیت به عنوان مدیر آزمایشی جهت پست مدیر انجمن را دارند دعوت بعمل می آید مشخصات کامل و سوابق تخصصی خود در زمینه فعالیت سایت(مهندسی بهداشت، ایمنی و محیط زیست)، برنامه نویسی ، سیستم های مدیریت محتوا و... را جهت بررسی ارسال نمایند.متقاضیان مشخصات خود را به آدرس shop.shop.mozh.org at] gmail dot com ارسال و یا از طریق فرم ارسال رزومه اقدام نمایند
ضمن اینکه کاربرانی که پیش از این نیز دارای فعالیت مستمر بوده و سابقه مناسب در پاسخگویی به سوالات بصورت کاربردی و صحیح داشتند در اولویت انتخاب قرار خواهند داشت.


ما زنده به آنیم که آرام نگیریم
موجیم که آسودگی ما عدم ماست

بازگشت به “اخبار انجمن”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان